Dnes je sobota 17.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2008/2009 Okresní přebor
1.kolo
01.09.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Libouchec 3:12Košťál
Doubrava
01.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 4:3Hanzlík
Lutka
04.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Chaloupka 8:3Doubrava
05.09.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 4:7Hanzlík
Kalina
26.11.08středa18:45SKPPupkinsMorgan Commando TP10:7Hanzlík
Kalina
18.03.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULAS - Comp 4:7Košťál
Hanzlík
2.kolo
09.09.08úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins 6:2Matějka
Doubrava
10.09.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FootballStars Severka UL 2:3Nový
Doubrava
10.09.08středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:6Řízek
11.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 7:5Šmid
Hanzlík
12.09.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaMorgan Commando TP 6:4Nový
Kalina
12.09.08pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Akord 6:5Doubrava
Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULChaloupka 2:4Košťál
France
15.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax Ústí n.L. 3:3Nový
Matějka
15.09.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULKMK Tornádo "UL" 4:8Doubrava
Řízek
17.09.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPAS - Comp 6:2Šmid
Řízek
19.09.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Libouchec 2:2Doubrava
Nový
03.12.08středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B"13:6Nový
Řízek
4.kolo
22.09.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Sokol UL "A" 3:7Lutka
Hanzlík
24.09.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 2:8Doubrava
Matějka
24.09.08středa18:30LibouchecFC LibouchecFootballStars Severka UL10:4Hanzlík
Nový
25.09.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Akord 4:2Doubrava
Košťál
26.09.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Pupkins 7:6Matějka
Doubrava
03.10.08pátek18:10UT 26.ZŠChaloupkaAS - Comp 1:8Hanzlík
Řízek
5.kolo
29.09.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Chaloupka 5:1Doubrava
Hovorka
29.09.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULRelax Ústí n.L. 3:11Hanzlík
Šmid
30.09.08úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 3:7Košťál
Doubrava
01.10.08středa18:45SKPPupkinsFC Libouchec 5:12Lutka
Nový
01.10.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 5:1Matějka
Košťál
03.10.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL 4:2Hanzlík
Řízek
6.kolo
06.10.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFootballStars Severka UL10:2Šmid
Nový
06.10.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 5:5Lutka
Hanzlík
08.10.08středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 3:8Šmid
Matějka
09.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Pupkins 5:4Šmid
Košťál
10.10.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaHop Trop - "B" 6:1Nový
Kalina
10.10.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"AS - Comp 7:3Řízek
Drahoš
7.kolo
13.10.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULFC Sokol UL "A" 2:4Nový
Kalina
14.10.08úterý20:30SetuzaAS - CompFC Libouchec 8:11Šmid
Hovorka
15.10.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPRelax Ústí n.L. 5:4Doubrava
Nový
15.10.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMK Tornádo "UL" 4:7Lutka
Kalina
17.10.08pátek16:00UT A.ČeskéAkordChaloupka 2:2Hanzlík
Kalina
10.06.09středa18:30SKPPupkinsWayuptensky futsal team UL 6:4Hanzlík
8.kolo
20.10.08pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 3:4Lutka
Hanzlík
20.10.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins 1:9Nový
Hovorka
22.10.08středa18:30LibouchecFC LibouchecHop Trop - "B" 4:7Šmid
Řízek
22.10.08středa20:00SKPAkordFootballStars Severka UL 3:4Řízek
Šmid
23.10.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.AS - Comp14:3Nový
Kalina
24.10.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaKMK Tornádo "UL" 3:5Lutka
Kalina
9.kolo
27.10.08pondělí18:00UT StaráFootballStars Severka ULChaloupka 4:5Nový
Kalina
27.10.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 4:8Doubrava
Řízek
28.10.08úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL10:9Nový
Matějka
29.10.08středa18:45SKPPupkinsAkord11:7Hanzlík
Řízek
29.10.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax Ústí n.L. 2:5Řízek
Hanzlík
18.11.08úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 4:3Hanzlík
Řízek
10.kolo
03.11.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 2:4Lutka
Hanzlík
03.11.08pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 6:2Hanzlík
Lutka
05.11.08středa20:00SKPAkordMorgan Commando TP 7:8Doubrava
Řízek
06.11.08čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 6:3Hanzlík
Řízek
07.11.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFC Libouchec 3:2Kalina
27.04.09pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka ULPupkins 2:4Doubrava
Košťál
11.kolo
11.11.08úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 4:1Hovorka
Košťál
12.11.08středa18:45SKPPupkinsChaloupka10:3Doubrava
Kalina
12.11.08středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFootballStars Severka UL 5:0Nový
Košťál
12.11.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 7:3Hanzlík
Justra
12.11.08středa18:30LibouchecFC LibouchecRelax Ústí n.L. 8:10Hanzlík
Justra
21.11.08pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Wayuptensky futsal team UL 9:8Doubrava
Kalina
12.kolo
01.04.09středa18:30LibouchecFC LibouchecWayuptensky futsal team UL 6:7Hanzlík
01.04.09středa19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 9:6Lutka
Kalina
01.04.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 5:0Matějka
Řízek
02.04.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPPupkins11:3Kresta
Lutka
03.04.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaRelax Ústí n.L. 6:1Košťál
Nový
16.06.09úterý20:30SetuzaAS - CompFootballStars Severka UL 0:5Šmid
Kalina
13.kolo
06.04.09pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPChaloupka 5:2Matějka
Lutka
06.04.09pondělí16:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 5:6Šmid
Hanzlík
06.04.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULRelax Ústí n.L. 1:5Lutka
Matějka
08.04.09středa18:30SKPPupkinsAS - Comp 5:7Hanzlík
Šmid
08.04.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULHop Trop - "B" 5:2Matějka
Doubrava
10.04.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMK Tornádo "UL" 5:7Šmid
Hanzlík
14.kolo
14.04.09úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP 5:6Nový
Matějka
15.04.09středa18:30LibouchecFC LibouchecAkord 8:9Doubrava
Hanzlík
15.04.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 3:10Hanzlík
Doubrava
16.04.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 2:6Šmid
Matějka
17.04.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaWayuptensky futsal team UL 6:2Šmid
Hanzlík
17.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FootballStars Severka UL 5:3Matějka
Kalina
15.kolo
21.04.09úterý20:30SetuzaAS - CompChaloupka 2:6Lutka
Kalina
22.04.09středa18:30SKPPupkinsKMK Tornádo "UL"10:5Nový
Matějka
22.04.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Libouchec 5:1Hanzlík
Kalina
22.04.09středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Wayuptensky futsal team UL 7:3Kalina
Hanzlík
23.04.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop - "B" 8:3Doubrava
Matějka
24.04.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordRelax Ústí n.L. 9:3Doubrava
Matějka
16.kolo
27.04.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULAkord 4:4Hanzlík
Blažej
29.04.09středa18:30LibouchecFC LibouchecPupkins 6:16Hanzlík
Šmid
29.04.09středa19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 5:6Lutka
Justra
29.04.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 7:7Košťál
Matějka
30.04.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FootballStars Severka UL12:6Doubrava
Lutka
01.05.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFC Sokol UL "A" 1:14Hanzlík
laik
17.kolo
05.05.09úterý20:30SetuzaAS - CompKMK Tornádo "UL" 4:12Lutka
Šmid
06.05.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Chaloupka 6:7Řízek
Košťál
06.05.09středa18:30SKPPupkinsRelax Ústí n.L.19:6Košťál
Řízek
06.05.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULWayuptensky futsal team UL10:4Doubrava
Justra
08.05.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 6:3Řízek
Blažej
18.05.09pondělí19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec10:0Nový
Matějka
18.kolo
11.05.09pondělí16:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FootballStars Severka UL 4:3Hanzlík
Blažej
13.05.09středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 6:5Justra
Hanzlík
14.05.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Morgan Commando TP 2:6Doubrava
Rabas
15.05.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaAkord 5:3Nový
Kalina
15.05.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop - "B" 7:6Matějka
Košťál
18.05.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULPupkins 5:8Matějka
Nový
19.kolo
19.05.09úterý20:30SetuzaAS - CompRelax Ústí n.L. 4:6Doubrava
Blažej
20.05.09středa19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Chaloupka 5:4Šmid
Doubrava
20.05.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Libouchec 6:5Šmid
Matějka
20.05.09středa18:30SKPPupkinsFC Sokol UL "A" 7:4Nový
Kalina
20.05.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULAkord 5:2Matějka
Justra
21.05.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 5:3Matějka
Kalina
20.kolo
25.05.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULAS - Comp11:4Doubrava
Nový
27.05.09středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 5:3Hanzlík
Justra
27.05.09středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL" 9:6Řízek
28.05.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop - "B" 7:6Košťál
Nový
29.05.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFootballStars Severka UL 2:11Šmid
Hanzlík
10.06.09středa18:30SKPAkordPupkins 7:7Hanzlík
France
21.kolo
02.06.09úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 7:8Hanzlík
Řízek
03.06.09středa18:30LibouchecFC LibouchecChaloupka 7:2Nový
Blažej
03.06.09středa18:30SKPPupkinsFootballStars Severka UL 7:6Hanzlík
Řízek
04.06.09čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPAkord 6:5Blažej
Hanzlík
05.06.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 9:6Košťál
Doubrava
17.06.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 6:4Hanzlík
Nový
22.kolo
08.06.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "UL"10:11Šmid
Řízek
10.06.09středa19:00UT SeverkaFootballStars Severka ULMorgan Commando TP 1:4Matějka
10.06.09středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B"12:2Matějka
France
11.06.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Libouchec 6:3Hanzlík
France
12.06.09pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaPupkins 1:4Doubrava
Řízek
12.06.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp 4:4Nový
Hanzlík

celkem záznamů: 132

generováno za 0.16 sekund