Dnes je neděle 18.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 121

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2008/2009 Krajský přebor
1.kolo
01.09.08pondělí18:00UT SeverkaCombixFSC SKP Viktoria10:4Lutka
Hanzlík
02.09.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 4:3Kresta
Nový
02.09.08úterý20:00UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 2:5Hanzlík
Lutka
03.09.08středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 4:8Matějka
Doubrava
04.09.08čtvrtek19:30UT SeverkaCSKA VýšinaSportbar 8:6Hanzlík
Kalina
04.09.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Linde 4:4Matějka
Nový
2.kolo
08.09.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarHop Trop A 6:4Matějka
Hanzlík
09.09.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czCSKA Výšina 2:8Hanzlík
Nový
11.09.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 9:4Nový
Kalina
11.09.08čtvrtek17:00UT ZŠ Karla IV.LindeCombix 1:11Šmid
Nový
11.09.08čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A"10:5Hanzlík
Řízek
24.11.08pondělí20:00WHC KBFandaFK Pérovna UL 2:8Doubrava
Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí18:00UT SeverkaCombixTeta 7:2Matějka
Nový
15.09.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria10:6Šmid
Hanzlík
16.09.08úterý17:30UT SeverkaFlamengo ULLinde11:2Lutka
Košťál
17.09.08středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 6:4Matějka
laik
18.09.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Sportbar 7:3Šmid
Doubrava
19.09.08pátek19:30UT MojžířCSKA VýšinaFanda 7:7Nový
Matějka
4.kolo
22.09.08pondělí18:00UT A.ČeskéFandaFSC SKP Viktoria 7:12Nový
Řízek
22.09.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarCombix 2:6Matějka
Doubrava
23.09.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A"11:5Hanzlík
Košťál
25.09.08čtvrtek17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFK Pérovna UL 2:10Nový
Košťál
25.09.08čtvrtek18:00SetuzaTetaFlamengo UL 9:6Matějka
Nový
26.11.08středa20:30SetuzaCSKA VýšinaHop Trop A 4:12Lutka
Nový
5.kolo
29.09.08pondělí18:00UT SeverkaCombixFC Kolbenschmidt cz 6:8Hovorka
Doubrava
29.09.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 2:7Matějka
Kalina
01.10.08středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 3:4Matějka
Lutka
02.10.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"CSKA Výšina 3:5Lutka
Hanzlík
02.10.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULSportbar 2:7Hanzlík
Lutka
02.10.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLinde 7:4Matějka
Nový
6.kolo
06.10.08pondělí17:00UT A.ČeskéFandaLinde10:6Doubrava
Matějka
07.10.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 2:8Lutka
Hanzlík
08.10.08středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 7:1Matějka
Šmid
09.10.08čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 5:4Košťál
Šmid
09.10.08čtvrtek17:00UT SeverkaCSKA VýšinaCombix 3:8Nový
Řízek
17.11.08pondělí19:00WHC KBSportbarFK Pérovna UL 2:1Lutka
Hanzlík
7.kolo
13.10.08pondělí18:00UT SeverkaCombixHop Trop A 2:4Hanzlík
Šmid
13.10.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz15:4Hovorka
Doubrava
16.10.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Fanda 3:11Nový
Košťál
16.10.08čtvrtek17:00UT ZŠ Karla IV.LindeTeta 3:8Lutka
Šmid
24.11.08pondělí21:00WHC KBFlamengo ULCSKA Výšina13:7Hanzlík
Doubrava
19.01.09pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaSportbar 1:1Matějka
Řízek
8.kolo
CSKA VýšinaFK Pérovna UL 0:5
20.10.08pondělí17:00UT A.ČeskéFandaTeta 4:11Hanzlík
Lutka
20.10.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarLinde 9:1Matějka
Nový
21.10.08úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 5:8Nový
Lutka
21.10.08úterý20:30SetuzaHop Trop AFlamengo UL 4:4Matějka
Hovorka
22.10.08středa16:30UT UJEPKMF Úder "A"Combix 2:9Šmid
Hanzlík
9.kolo
27.10.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 6:5Matějka
Nový
30.10.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 6:5Matějka
Řízek
30.10.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaCSKA Výšina 5:0Nový
Doubrava
30.10.08čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 2:5Lutka
Hanzlík
04.11.08úterý17:30UT SeverkaLindeFC Kolbenschmidt cz 4:9Kalina
Dias
19.11.08středa17:00T-MobileCombixFanda 4:3Nový
Hanzlík
10.kolo
03.11.08pondělí19:00UT SNPFandaSportbar 4:6Košťál
Řízek
03.11.08pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czTeta 7:2Hovorka
Nový
03.11.08pondělí17:00UT SeverkaCombixFlamengo UL 7:5Lutka
Hanzlík
05.11.08středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 5:6Hovorka
Hanzlík
06.11.08čtvrtek19:30UT SeverkaCSKA VýšinaLinde 5:6Nový
Hovorka
06.11.08čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 2:7Hovorka
Nový
11.kolo
10.11.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 7:4Šmid
Hanzlík
10.11.08pondělí18:00UT SeverkaSportbarFC Kolbenschmidt cz 7:3Košťál
Doubrava
13.11.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 6:1Lutka
Hanzlík
13.11.08čtvrtek18:00SetuzaTetaCSKA Výšina 9:4Nový
Hanzlík
19.11.08středa20:30SetuzaLindeHop Trop A 4:11Košťál
Doubrava
12.01.09pondělí18:00hala UJEPFlamengo ULFanda 4:4Šmid
Hanzlík
12.kolo
30.03.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL12:4Kresta
Nový
31.03.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeKMF Úder "A" 5:12Matějka
Nový
02.04.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaCombix 5:6Lutka
Kresta
03.04.09pátek17:30UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 4:5Lutka
Matějka
23.04.09čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 3:7Hanzlík
Řízek
13.kolo
06.04.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda10:6Kresta
Nový
06.04.09pondělí18:00UT SeverkaCombixLinde 8:3Hanzlík
Šmid
08.04.09středa20:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 6:8Doubrava
Matějka
08.04.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Teta 3:2Nový
Řízek
08.04.09středa20:30SetuzaHop Trop ASportbar 4:4Nový
Řízek
14.kolo
13.04.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarKMF Úder "A" 6:2Košťál
Lutka
14.04.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop A 1:2Hanzlík
Kalina
14.04.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFlamengo UL 4:4Matějka
Šmid
16.04.09čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix11:1Matějka
Šmid
16.04.09čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:8Hanzlík
Nový
15.kolo
20.04.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULLinde 8:2Lutka
Košťál
20.04.09pondělí18:00UT SeverkaCombixSportbar 4:4Matějka
Hanzlík
21.04.09úterý19:00UT SNPFlamengo ULTeta 0:7Košťál
Matějka
22.04.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz10:1Doubrava
Řízek
23.04.09čtvrtek17:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda10:3Matějka
Nový
16.kolo
27.04.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarFlamengo UL 2:4Košťál
Doubrava
28.04.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFSC SKP Viktoria 4:4Matějka
Nový
12.05.09úterý20:30UT SNPFandaHop Trop A13:5Košťál
Nový
27.05.09středa17:00T-MobileFC Kolbenschmidt czCombix 3:6Hanzlík
Řízek
28.05.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 5:6Matějka
Hanzlík
17.kolo
04.05.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 9:1Košťál
Lutka
05.05.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeFanda 2:6Šmid
Lutka
05.05.09úterý17:30UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 6:1Košťál
Matějka
06.05.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Hop Trop A 4:2Šmid
Matějka
07.05.09čtvrtek17:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTeta 5:3Matějka
Nový
18.kolo
11.05.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarFSC SKP Viktoria 7:3Matějka
Kalina
12.05.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:4Hanzlík
Kalina
13.05.09středa19:30UT SNPFandaKMF Úder "A" 7:7Matějka
Nový
13.05.09středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 2:6Košťál
Doubrava
14.05.09čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 8:1Matějka
Blažej
19.kolo
18.05.09pondělí18:00UT SeverkaCombixKMF Úder "A" 2:6Hanzlík
Řízek
19.05.09úterý17:00UT ZŠ Karla IV.LindeSportbar 2:7Matějka
Nový
21.05.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 5:6Nový
Blažej
21.05.09čtvrtek17:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz11:2Matějka
Kalina
12.06.09pátek18:00UT SeverkaFlamengo ULHop Trop A13:6Lutka
Šmid
20.kolo
25.05.09pondělí19:00UT SNPFandaCombix 5:7Hanzlík
Blažej
25.05.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarTeta 8:2Lutka
Matějka
26.05.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLinde 5:4Matějka
Kalina
27.05.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 7:4Nový
Doubrava
27.05.09středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 3:4Matějka
Řízek
21.kolo
01.06.09pondělí18:00UT SeverkaSportbarFanda 4:3Matějka
Řízek
01.06.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A"11:4Doubrava
Nový
02.06.09úterý17:30UT SeverkaFlamengo ULCombix 6:4Lutka
Matějka
04.06.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 4:4Matějka
Nový
04.06.09čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop A 6:6Hanzlík
Blažej
22.kolo
08.06.09pondělí17:30UT SNPFandaFlamengo UL 5:9Košťál
Kalina
08.06.09pondělí18:00UT SeverkaCombixFK Pérovna UL 0:3Matějka
Hanzlík
09.06.09úterý17:30UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 1:12Lutka
Blažej
10.06.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 3:2Šmid
Nový
10.06.09středa20:30SetuzaHop Trop ALinde 4:2Doubrava
Matějka

celkem záznamů: 121

generováno za 0.2 sekund