Dnes je neděle 18.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 225

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2008/2009 3.třída
1.kolo
01.09.08pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Delírium 4:10Hanzlík
01.09.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaHC Slovan garda 8:7Košťál
02.09.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaFC Bumerang-modrý 9:10Kalina
04.09.08čtvrtek17:00UT UJEPKoneFlamengo "B" 2:6Nový
05.09.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Rumíci 9:1Matějka
26.09.08pátek16:00UT SNPJH StavbyZD Hospoddáři "UL" 1:7laik
21.11.08pátek20:00SKPMizerovéFC Incredibles 0:5Řízek
02.01.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Draga 5:0Kalina
2.kolo
FC DragaFC Incredibles 0:5
09.09.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýSoptík 1:5Košťál
09.09.08úterý18:00hala UJEPZD Hospoddáři "UL"USK Slávie Domina 1:9Řízek
11.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaFC RumíciKone 3:7France
11.09.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaUSK Slávie Malina 6:12Kalina
12.09.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Mizerové 5:0Doubrava
12.09.08pátek20:00SetuzaKostelniciFC Lokomotiv "UL" 5:1Lutka
13.10.08pondělí17:00UT SeverkaFC DelíriumJH Stavby18:1Hanzlík
3.kolo
15.09.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaFC Delírium10:7Hanzlík
15.09.08pondělí20:30UT SNPJH StavbyKostelnici 5:12Lutka
16.09.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaZD Hospoddáři "UL"11:5Hanzlík
18.09.08čtvrtek17:00UT UJEPKoneFC Bumerang-modrý 3:5Hanzlík
18.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlamengo "B" 3:2Nový
19.09.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkHC Slovan garda 4:9Řízek
19.09.08pátek20:30SKPMizerovéFC Rumíci 0:5laik
06.02.09pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FC Draga 5:0Řízek
4.kolo
FC DragaFlamengo "B" 0:5
22.09.08pondělí18:00hala UJEPFC DelíriumUSK Slávie Malina 4:5laik
22.09.08pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"JH Stavby 2:3Doubrava
23.09.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýMizerové 5:0Hovorka
23.09.08úterý18:00UT UJEPZD Hospoddáři "UL"Soptík 2:6Kalina
24.09.08středa16:00UT SeverkaFC RumíciFC Incredibles 3:5Hanzlík
25.09.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaKone 1:4Hanzlík
26.09.08pátek20:00SetuzaKostelniciUSK Slávie Domina 5:8Kalina
5.kolo
29.09.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaFC Lokomotiv "UL" 6:2Kalina
30.09.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaKostelnici10:3Šmid
30.09.08úterý17:30UT SeverkaFC IncrediblesFC Bumerang-modrý15:2Nový
01.10.08středa16:00UT SNPJH StavbyFC Draga 0:16Hanzlík
02.10.08čtvrtek17:00UT UJEPKoneZD Hospoddáři "UL" 7:2Šmid
03.10.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Delírium 1:5Košťál
03.10.08pátek20:30SKPMizerovéHC Slovan garda 0:5Hovorka
03.10.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Rumíci 9:2laik
6.kolo
06.10.08pondělí18:00UT SeverkaFC DelíriumKone 2:4Hanzlík
06.10.08pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie Malina 4:16Lutka
06.10.08pondělí17:30UT SNPJH StavbyUSK Slávie Domina 1:16Řízek
07.10.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFlamengo "B" 3:9Hovorka
09.10.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Incredibles 6:2Řízek
10.10.08pátek20:00SetuzaKostelniciSoptík 5:8Hovorka
20.10.08pondělí20:00WHC KBFC DragaFC Rumíci14:3Lutka
25.11.08úterý17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Mizerové 5:0Hanzlík
7.kolo
13.10.08pondělí16:00UT SeverkaFC RumíciFC Bumerang-modrý 5:4Hanzlík
13.10.08pondělí17:00UT UJEPUSK Slávie DominaFC Draga 5:7Drahoš
14.10.08úterý17:30UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 6:8Řízek
14.10.08úterý17:00UT UJEPUSK Slávie MalinaJH Stavby16:1Šmid
17.10.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Lokomotiv "UL" 6:3Šmid
17.10.08pátek20:30SKPMizerovéFC Delírium 0:5Doubrava
17.10.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"HC Slovan garda 8:1Doubrava
16.01.09pátek20:00SetuzaKoneKostelnici 2:6Doubrava
8.kolo
20.10.08pondělí16:00UT SeverkaFC DelíriumFC Incredibles12:1laik
20.10.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaUSK Slávie Malina 4:4Hovorka
23.10.08čtvrtek19:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Rumíci 3:3Řízek
23.10.08čtvrtek19:30T-MobileZD Hospoddáři "UL"Flamengo "B" 6:5Hanzlík
24.10.08pátek20:00SetuzaKostelniciMizerové 5:0Řízek
24.10.08pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kone 4:11Košťál
24.10.08pátek16:00UT SNPJH StavbySoptík 1:18Lutka
24.10.08pátek18:30UT MojžířFC DragaFC Bumerang-modrý11:1Nový
9.kolo
28.10.08úterý17:30UT SeverkaFC IncrediblesKostelnici 7:6Šmid
28.10.08úterý16:00UT UJEPUSK Slávie MalinaFC Draga 8:8Hanzlík
30.10.08čtvrtek19:30T-MobileFlamengo "B"FC Delírium 3:5Hanzlík
31.10.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Domina 4:3Šmid
31.10.08pátek20:00SKPMizerovéFC Lokomotiv "UL" 0:5Hanzlík
03.11.08pondělí16:00UT SeverkaFC RumíciZD Hospoddáři "UL" 2:9Lutka
17.03.09úterý17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýHC Slovan garda 3:10Doubrava
09.06.09úterý16:00UT SNPKoneJH Stavby15:1Kalina
10.kolo
FC DragaHC Slovan garda 0:5
03.11.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKone 3:3Košťál
06.11.08čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Bumerang-modrý 7:3Doubrava
06.11.08čtvrtek21:00SetuzaFC DelíriumFC Rumíci13:4Řízek
07.11.08pátek20:00SetuzaKostelniciFlamengo "B" 3:8laik
07.11.08pátek19:00UT SNPJH StavbyMizerové 5:0Doubrava
10.11.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSoptík12:1Košťál
05.03.09čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Incredibles 6:2Řízek
11.kolo
10.11.08pondělí17:00UT SeverkaKoneUSK Slávie Malina 3:7Košťál
11.11.08úterý18:00UT SeverkaFC RumíciKostelnici 4:4Šmid
11.11.08úterý18:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Delírium 3:14Hovorka
13.11.08čtvrtek18:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaZD Hospoddáři "UL" 3:3Lutka
13.11.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC IncrediblesJH Stavby17:4Doubrava
14.11.08pátek20:00SKPMizerovéUSK Slávie Domina 0:5Kalina
14.11.08pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 6:1Šmid
14.11.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Draga 3:6Doubrava
12.kolo
17.11.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Incredibles 8:3Lutka
18.11.08úterý19:00UT SeverkaFC DelíriumHC Slovan garda 8:8Košťál
20.11.08čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaMizerové 5:0Řízek
21.11.08pátek20:00SetuzaKostelniciFC Bumerang-modrý 7:9Kalina
21.11.08pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rumíci 4:4laik
21.11.08pátek19:00UT SNPJH StavbyFlamengo "B" 0:8Doubrava
21.11.08pátek18:30UT MojžířFC DragaZD Hospoddáři "UL"14:2laik
06.03.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkKone 2:2Šmid
13.kolo
odloženo z podnětu DKoneFC Draga 5:0
24.11.08pondělí19:00WHC KBFC RumíciJH Stavby 7:2Doubrava
27.11.08čtvrtek18:00UT SeverkaFC IncrediblesUSK Slávie Malina 7:5Lutka
27.11.08čtvrtek20:00T-MobileFlamengo "B"USK Slávie Domina 6:10Doubrava
27.11.08čtvrtek15:30UT UJEPZD Hospoddáři "UL"FC Delírium 4:11laik
28.11.08pátek20:00SKPMizerovéSoptík 0:5Řízek
30.01.09pátek20:00SetuzaHC Slovan gardaKostelnici 7:6Doubrava
08.05.09pátek16:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Lokomotiv "UL"12:5Hanzlík
14.kolo
FC DragaFC Delírium 0:5
29.11.08sobota14:00UT NeštěmiceJH StavbyFC Bumerang-modrý 2:4Doubrava
01.12.08pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Rumíci20:2Řízek
04.12.08čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFlamengo "B" 1:5Doubrava
05.12.08pátek20:00SetuzaKostelniciZD Hospoddáři "UL" 7:6Doubrava
05.12.08pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"HC Slovan garda 3:7Řízek
05.12.08pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Incredibles 6:3Řízek
05.12.08pátek20:00SKPKoneMizerové 5:0Šmid
15.kolo
07.11.08pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesKone 4:6Kalina
08.12.08pondělí19:00WHC KBFC RumíciUSK Slávie Malina 0:9Doubrava
08.12.08pondělí21:00hala UJEPFC Bumerang-modrýUSK Slávie Domina 6:14Kalina
11.12.08čtvrtek20:00T-MobileFlamengo "B"Soptík 4:6Lutka
11.12.08čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:8Košťál
11.12.08čtvrtek21:00SetuzaFC DelíriumKostelnici13:3Doubrava
12.12.08pátek20:00SKPMizerovéFC Draga 0:5Košťál
07.04.09úterý17:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaJH Stavby 5:0Řízek
16.kolo
09.03.09pondělí18:00UT SeverkaFC DelíriumFC Lokomotiv "UL"10:5Lutka
09.03.09pondělí19:00UT SeverkaFlamengo "B"Kone 4:9Lutka
10.03.09úterý17:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaUSK Slávie Domina 5:5Nový
11.03.09středa17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"JH Stavby12:3Doubrava
13.03.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýUSK Slávie Malina 3:10Doubrava
13.03.09pátek18:00UT SeverkaFC DragaKostelnici10:10Hanzlík
27.03.09pátek18:00UT SeverkaFC RumíciSoptík 3:6Šmid
17.kolo
16.03.09pondělí18:00UT SeverkaKoneFC Rumíci 5:3Lutka
16.03.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaZD Hospoddáři "UL" 6:3Hanzlík
17.03.09úterý17:30UT SNPJH StavbyFC Delírium 1:9Justra
18.03.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaHC Slovan garda 6:0Košťál
20.03.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Bumerang-modrý18:1Doubrava
20.03.09pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Kostelnici 4:9Šmid
20.03.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Draga 8:9Doubrava
18.kolo
23.03.09pondělí19:00UT SeverkaFC DelíriumUSK Slávie Domina 7:6Lutka
25.03.09středa21:00hala UJEPZD Hospoddáři "UL"USK Slávie Malina 6:16laik
27.03.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýKone 1:9Košťál
27.03.09pátek19:00UT SeverkaFC DragaFC Lokomotiv "UL" 4:3Šmid
27.03.09pátek20:00SetuzaKostelniciJH Stavby17:4Doubrava
01.05.09pátek19:00UT SeverkaFlamengo "B"FC Incredibles 8:3Doubrava
14.05.09čtvrtek19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaSoptík 3:5Řízek
19.kolo
30.03.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKostelnici 8:2Hanzlík
30.03.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"FC Draga 7:6Doubrava
31.03.09úterý16:30UT SeverkaKoneHC Slovan garda10:6Justra
31.03.09úterý19:00UT SNPJH StavbyFC Lokomotiv "UL" 1:6Nový
01.04.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Delírium 4:4Hanzlík
03.04.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Rumíci16:4Řízek
03.04.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkZD Hospoddáři "UL" 8:3Řízek
20.kolo
06.04.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumSoptík 3:7Řízek
07.04.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciFlamengo "B" 2:2Justra
09.04.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kone 5:5Nový
10.04.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie Domina 1:2Košťál
10.04.09pátek20:00SetuzaKostelniciUSK Slávie Malina 6:9Šmid
10.04.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Incredibles 1:7Hovorka
10.04.09pátek18:00UT SeverkaFC DragaJH Stavby15:3Košťál
21.kolo
13.04.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaJH Stavby16:0Řízek
14.04.09úterý20:30UT SNPFlamengo "B"FC Bumerang-modrý16:2Řízek
15.04.09středa20:00UT SeverkaFC RumíciFC Draga 4:6Matějka
17.04.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesHC Slovan garda 7:4Doubrava
20.04.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Lokomotiv "UL"11:4Hanzlík
04.06.09čtvrtek18:00UT SeverkaSoptíkKostelnici 8:1Kalina
15.06.09pondělí17:00UT SeverkaKoneFC Delírium 5:0Řízek
22.kolo
21.04.09úterý17:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaFlamengo "B" 4:4Kalina
23.04.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 7:5Matějka
23.04.09čtvrtek20:00UT SNPJH StavbyUSK Slávie Malina 1:20Nový
24.04.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Soptík 2:4Nový
24.04.09pátek20:00SetuzaKostelniciKone 6:7Řízek
24.04.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Rumíci 1:8Hanzlík
24.04.09pátek20:00UT SeverkaFC DragaUSK Slávie Domina 6:6Nový
23.kolo
27.04.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"ZD Hospoddáři "UL" 2:3Matějka
27.04.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaUSK Slávie Domina 1:3Šmid
27.04.09pondělí19:00UT SeverkaSoptíkJH Stavby 5:0Košťál
28.04.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciHC Slovan garda 4:5Košťál
28.04.09úterý16:30UT SeverkaKoneFC Lokomotiv "UL"10:4Řízek
01.05.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Draga 1:32Řízek
07.06.09neděle17:00UT SNPFC IncrediblesFC Delírium 4:1Kalina
24.kolo
04.05.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSoptík 3:4Lutka
04.05.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumFlamengo "B" 4:7Matějka
05.05.09úterý18:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Bumerang-modrý 9:7Nový
05.05.09úterý19:00UT SNPJH StavbyKone 1:14Doubrava
06.05.09středa18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Rumíci 5:4Matějka
06.05.09středa21:00hala UJEPFC DragaUSK Slávie Malina 8:5Doubrava
08.05.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Incredibles 5:7Řízek
25.kolo
11.05.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"Kostelnici 5:2Lutka
12.05.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciFC Delírium 4:3Doubrava
12.05.09úterý16:30UT SeverkaKoneUSK Slávie Domina 2:7Hanzlík
12.05.09úterý18:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Draga 8:3Řízek
15.05.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýZD Hospoddáři "UL" 3:2Košťál
15.05.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "UL" 2:1Doubrava
15.05.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Malina 5:3Šmid
26.kolo
18.05.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumFC Bumerang-modrý12:5Řízek
19.05.09úterý19:00UT SNPJH StavbyFC Incredibles 1:9Šmid
20.05.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKone12:1Nový
21.05.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"HC Slovan garda 8:6Matějka
22.05.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 6:8Řízek
22.05.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Rumíci 6:4Hanzlík
22.05.09pátek20:00UT SeverkaFC DragaSoptík 5:9Řízek
27.kolo
25.05.09pondělí20:30UT SNPFlamengo "B"JH Stavby12:2Blažej
26.05.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciFC Lokomotiv "UL" 4:2Šmid
26.05.09úterý16:30UT SeverkaKoneSoptík 4:3Matějka
28.05.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Draga10:3Blažej
29.05.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýKostelnici10:3Doubrava
07.06.09neděle18:30UT SNPHC Slovan gardaFC Delírium 6:4Kalina
10.06.09středa21:00hala UJEPFC IncrediblesUSK Slávie Domina 0:5Šmid
28.kolo
01.06.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFlamengo "B" 8:3Řízek
01.06.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumZD Hospoddáři "UL" 5:14Matějka
02.06.09úterý19:00UT SNPJH StavbyFC Rumíci 2:7Blažej
03.06.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Incredibles11:4Řízek
05.06.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Bumerang-modrý 6:9Lutka
05.06.09pátek20:00SetuzaKostelniciHC Slovan garda 3:7Lutka
12.06.09pátek16:00UT SNPFC DragaKone 0:5Kalina
29.kolo
08.06.09pondělí20:00UT SeverkaFC DelíriumFC Draga 5:0Matějka
09.06.09úterý18:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Lokomotiv "UL" 9:2Šmid
10.06.09středa20:00hala UJEPFlamengo "B"USK Slávie Malina 3:5Šmid
11.06.09čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kostelnici 4:3Šmid
12.06.09pátek20:00UT SeverkaFC RumíciUSK Slávie Domina 2:8Lutka
12.06.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesSoptík 4:11Lutka
12.06.09pátek17:00UT MojžířFC Bumerang-modrýJH Stavby10:4Řízek
30.kolo
15.06.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFC Bumerang-modrý 0:8Košťál
16.06.09úterý17:30UT SeverkaKoneFC Incredibles 8:4Lutka
16.06.09úterý19:00UT SNPJH StavbyHC Slovan garda 7:13Řízek
17.06.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFC Rumíci 8:7Řízek
19.06.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 6:4
19.06.09pátek16:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "UL"ZD Hospoddáři "UL" 7:11laik
19.06.09pátek20:00SetuzaKostelniciFC Delírium 5:0Doubrava

celkem záznamů: 225

generováno za 0.16 sekund