Dnes je pondělí 24.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 90

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2008/2009 1.třída
1.kolo
01.09.08pondělí17:30UT SNPTelecomLesná Pes UL 3:8Kresta
Kalina
01.09.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákKMK Tornádo "B" 4:2Doubrava
Košťál
04.09.08čtvrtek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 6:2Hanzlík
Kalina
05.09.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"New York15:4Nový
Lutka
2.kolo
09.09.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciMěstská Policie 8:3Hanzlík
Řízek
11.09.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 2:5Matějka
France
12.09.08pátek19:00UT ChabaNew YorkTelecom 3:0Řízek
Hanzlík
12.09.08pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 0:6Matějka
France
3.kolo
15.09.08pondělí17:30UT SNPTelecomStřekov United 6:3Lutka
15.09.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 3:6Doubrava
Řízek
16.09.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"FK Všebořice 2:4Matějka
Kalina
16.09.08úterý20:30UT SNPMěstská PolicieLesná Pes UL 6:4Matějka
Kalina
4.kolo
23.09.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Telecom 6:5Košťál
Hanzlík
24.09.08středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo Kameňák 0:3Matějka
Doubrava
26.09.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciKMK Tornádo "B" 3:1Doubrava
Matějka
26.09.08pátek19:00UT ChabaNew YorkMěstská Policie 6:2Hanzlík
Řízek
5.kolo
29.09.08pondělí17:30UT SNPTelecomFK Všebořice 4:6Matějka
Řízek
29.09.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákNew York 1:2Hanzlík
Kalina
30.09.08úterý19:00UT SNPMěstská PolicieStřekov United 6:8Šmid
Řízek
03.10.08pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Lesná Pes UL 2:7Nový
Matějka
6.kolo
07.10.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Městská Policie 4:4Hanzlík
Lutka
09.10.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceOdpadlíci 1:2Nový
Řízek
10.10.08pátek19:00UT ChabaNew YorkKMK Tornádo "B" 7:3Nový
Kalina
10.10.08pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedDynamo Kameňák 5:3Košťál
Doubrava
7.kolo
13.10.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákTJ Fanda "B" 6:1Nový
Doubrava
13.10.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 4:8Řízek
Šmid
17.10.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciLesná Pes UL 1:5Doubrava
Košťál
10.11.08pondělí19:00UT SNPMěstská PolicieTelecom 0:5Nový
Řízek
8.kolo
UT SNPTJ Fanda "B"KMK Tornádo "B" 5:3Miněk
laik
20.10.08pondělí17:30UT SNPTelecomDynamo Kameňák 5:4Kalina
Řízek
23.10.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceLesná Pes UL 2:10Kresta
Šmid
24.10.08pátek19:00UT ChabaNew YorkOdpadlíci 5:4Hanzlík
Řízek
9.kolo
27.10.08pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 3:7Doubrava
Řízek
31.10.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciStřekov United 2:2Nový
Kalina
07.11.08pátek18:00UT SeverkaMěstská PolicieFK Všebořice 3:4Řízek
Miněk
11.02.09středa21:00WHC KBLesná Pes ULNew York10:5Hanzlík
Lutka
10.kolo
04.11.08úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Odpadlíci 3:3Nový
Košťál
06.11.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 5:7Doubrava
Hanzlík
06.11.08čtvrtek20:00UT SNPMěstská PolicieDynamo Kameňák 4:9Doubrava
Kalina
07.11.08pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedLesná Pes UL 2:3Lutka
Řízek
11.kolo
10.11.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFK Všebořice 8:4Nový
Kalina
12.11.08středa17:30UT 26.ZŠLesná Pes ULTJ Fanda "B" 5:5Košťál
Nový
14.11.08pátek17:30UT SNPOdpadlíciTelecom 3:2Šmid
Kalina
14.11.08pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United 2:3Hanzlík
laik
05.12.08pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"Městská Policie 5:0Doubrava
Kalina
12.kolo
01.04.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULTelecom 5:5Řízek
Matějka
02.04.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 0:3Doubrava
Kalina
03.04.09pátek19:00UT ChabaNew YorkTJ Fanda "B" 2:5Hanzlík
Sluka
03.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Dynamo Kameňák 4:7Matějka
Šmid
13.kolo
06.04.09pondělí17:30UT SNPTelecomNew York12:2Doubrava
Kalina
07.04.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Střekov United 7:3Lutka
Řízek
10.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:5Matějka
Kalina
10.04.09pátek20:30UT SNPMěstská PolicieOdpadlíci 3:9Matějka
Kalina
14.kolo
16.04.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTJ Fanda "B" 7:7Hovorka
Řízek
17.04.09pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedTelecom 2:2Doubrava
Řízek
17.04.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 7:5Matějka
Kalina
05.06.09pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMěstská Policie 6:9laik
15.kolo
20.04.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 4:3Košťál
Lutka
20.04.09pondělí17:30UT SNPTelecomTJ Fanda "B" 5:3Doubrava
Nový
21.04.09úterý20:30UT SNPMěstská PolicieNew York 5:5Matějka
Košťál
24.04.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Odpadlíci 3:10Řízek
Doubrava
16.kolo
29.04.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMK Tornádo "B" 3:1Lutka
Justra
30.04.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTelecom 6:4Nový
Lutka
30.04.09čtvrtek19:00UT ChabaNew YorkDynamo Kameňák 3:6Hanzlík
laik
01.05.09pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedMěstská Policie 2:2Blažej
Doubrava
17.kolo
04.05.09pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "B"New York10:1Nový
Doubrava
04.05.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákStřekov United 8:5Hanzlík
Blažej
04.05.09pondělí20:30UT SNPMěstská PolicieTJ Fanda "B" 6:0Doubrava
Nový
08.05.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciFK Všebořice10:3Hanzlík
Nový
18.kolo
11.05.09pondělí17:30UT SNPTelecomMěstská Policie 5:0Blažej
Lutka
12.05.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Dynamo Kameňák 3:7Nový
Košťál
13.05.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULOdpadlíci 4:5Nový
Matějka
15.05.09pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 4:4Doubrava
Kalina
19.kolo
18.05.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákTelecom 4:12Hanzlík
Nový
20.05.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Všebořice 8:3Doubrava
Šmid
22.05.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciNew York 8:4Lutka
Doubrava
22.05.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"TJ Fanda "B" 4:8Doubrava
Lutka
20.kolo
25.05.09pondělí17:30UT SNPTelecomKMK Tornádo "B" 3:9Blažej
Hanzlík
28.05.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceMěstská Policie 3:4Nový
Košťál
11.06.09čtvrtek18:00UT SeverkaStřekov UnitedOdpadlíci 2:5
12.06.09pátek18:00UT ChabaNew YorkLesná Pes UL 5:6laik
21.kolo
01.06.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákMěstská Policie 5:0Nový
Doubrava
03.06.09středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULStřekov United 4:1Matějka
Justra
05.06.09pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 5:6Hanzlík
France
05.06.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciTJ Fanda "B" 5:3Doubrava
Košťál
22.kolo
09.06.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Lesná Pes UL 6:4Nový
Kalina
09.06.09úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 6:8Blažej
Lutka
11.06.09čtvrtek20:00UT SNPMěstská PolicieKMK Tornádo "B" 4:1Matějka
Šmid
12.06.09pátek17:30UT SNPTelecomOdpadlíci 3:5Matějka
Kalina
22.06.09pondělí21:00SetuzaFK VšebořiceDynamo Kameňák 5:8Matějka
Nový

celkem záznamů: 90

generováno za 0.14 sekund