Dnes je středa 25.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2007/2008 Okresní přebor
1.kolo
04.09.07úterý20:30SetuzaAS - CompChaloupka 7:3Doubrava
Řízek
05.09.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 5:11Nový
Matějka
05.09.07středa18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Flamengo 3:3Matějka
Nový
06.09.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxMěstská Policie 7:3Hovorka
Dias
07.09.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceHop Trop - "B" 4:2Nový
Šmid
07.09.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordPupkins 5:6Lutka
Hanzlík
2.kolo
12.09.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaRelax 3:6Hovorka
Řízek
12.09.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 5:0Kresta
Košťál
14.09.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaFlamengo 3:3Miněk
Dvořák
14.09.07pátek17:00UT A.ČeskéHop Trop - "B"Akord 2:3Lutka
Kalina
14.09.07pátek19:20UT SNPMěstská PolicieBronx Trmice 2:12Procházka
Nový
28.11.07středa18:45SKPPupkinsBílý Balet "B"13:2Nový
Hanzlík
3.kolo
18.09.07úterý20:30SetuzaAS - CompFSC SKP Viktoria 6:6Košťál
Košťálová
19.09.07středa18:00UT SeverkaFlamengoPupkins10:3Hanzlík
Kalina
20.09.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxFC Sokol UL "A" 4:1Doubrava
Nový
20.09.07čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 5:2Hanzlík
Košťál
21.09.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceChaloupka 4:4Řízek
Hovorka
21.09.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 7:4Lutka
Košťál
4.kolo
25.09.07úterý20:30SetuzaAS - CompRelax 4:4Hanzlík
Nový
26.09.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Flamengo 6:12Hanzlík
Doubrava
26.09.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaAkord 4:3Řízek
Kalina
26.09.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Bronx Trmice 2:3Doubrava
Košťál
28.09.07pátek19:00UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 1:6Matějka
Řízek
12.12.07středa18:45OdloženoFSC SKP ViktoriaPupkins13:6Hanzlík
Hovorka
5.kolo
03.10.07středa19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Chaloupka 8:3Dias
Kalina
03.10.07středa18:00UT SeverkaFlamengoMěstská Policie 6:3Kalina
Dias
03.10.07středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 8:4Matějka
Nový
04.10.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria 8:8Hanzlík
Dvořák
05.10.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceAS - Comp 3:6Matějka
05.10.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 4:4Hanzlík
Kalina
6.kolo
09.10.07úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 8:2Matějka
Hovorka
10.10.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaFlamengo10:1Hovorka
Řízek
10.10.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Bílý Balet "B" 4:1Hanzlík
Šmid
11.10.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxBronx Trmice 5:5Hovorka
Doubrava
12.10.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaHop Trop - "B"15:2Hovorka
Řízek
05.12.07středa18:45SKPPupkinsMěstská Policie 9:3Hovorka
Lutka
7.kolo
17.10.07středa18:00UT SeverkaFlamengoFC Sokol UL "A" 1:7Matějka
Doubrava
17.10.07středa18:45SKPPupkinsChaloupka13:9Košťál
Košťálová
18.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"AS - Comp 7:3Dias
Dvořák
19.10.07pátek19:00UT SeverkaBronx TrmiceFSC SKP Viktoria 4:8Košťál
Košťálová
19.10.07pátek16:30UT A.ČeskéAkordRelax 6:3Hanzlík
Nový
28.11.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 6:7Hanzlík
Nový
8.kolo
23.10.07úterý20:30SetuzaAS - CompFlamengo 2:10Matějka
Nový
24.10.07středa19:00UT 26.ZŠChaloupkaHop Trop - "B" 3:5Hanzlík
Hovorka
24.10.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins 3:7Šmid
Nový
25.10.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxBílý Balet "B" 5:3Šmid
Hanzlík
26.10.07pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceAkord 5:6Matějka
Kalina
23.11.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaMěstská Policie13:6Hanzlík
Řízek
9.kolo
30.10.07úterý20:30UT SNPMěstská PolicieChaloupka 4:3Lutka
Šmid
31.10.07středa18:00UT SeverkaFlamengoRelax 8:3Nový
Řízek
31.10.07středa18:45SKPPupkinsAS - Comp 7:7Košťál
31.10.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A"10:1Hanzlík
Doubrava
01.11.07čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Bronx Trmice 5:9Kalina
13.06.08pátek18:45SKPAkordFSC SKP Viktoria 4:9Matějka
Hanzlík
10.kolo
06.11.07úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 3:7Šmid
Řízek
07.11.07středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Městská Policie 5:4Kresta
Šmid
08.11.07čtvrtek20:00SetuzaRelaxPupkins 9:5Šmid
Hanzlík
09.11.07pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaChaloupka 5:3Nový
Doubrava
11.11.07neděle17:00SetuzaAkordBílý Balet "B" 4:7Lutka
02.06.08pondělí20:00UT SeverkaBronx TrmiceFlamengo 5:6Košťál
Hovorka
11.kolo
13.11.07úterý20:30SetuzaMěstská PolicieAS - Comp 2:5Matějka
Řízek
14.11.07středa18:45SKPPupkinsBronx Trmice10:9Košťál
Doubrava
14.11.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax 6:8Šmid
Řízek
21.11.07středa18:45SKPChaloupkaFC Sokol UL "A" 3:4Košťál
Lutka
19.05.08pondělí19:00UT SeverkaFlamengoAkord 4:3Kalina
Matějka
06.06.08pátek21:00SKPBílý Balet "B"FSC SKP Viktoria 6:6
12.kolo
24.03.08pondělí18:00UT SeverkaFlamengoBílý Balet "B" 8:0Nový
Matějka
26.03.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bronx Trmice 5:5Matějka
Řízek
26.03.08středa18:45SKPPupkinsAkord 6:9Hanzlík
France
27.03.08čtvrtek19:30UT 26.ZŠChaloupkaAS - Comp 2:8Nový
Hovorka
27.03.08čtvrtek18:00UT A.ČeskéMěstská PolicieRelax 3:6France
Hanzlík
28.03.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 0:5Hovorka
France
13.kolo
01.04.08úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 4:6Doubrava
Košťál
02.04.08středa18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Pupkins 4:2Nový
03.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengoFSC SKP Viktoria 4:5Hanzlík
France
03.04.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxChaloupka 5:4Šmid
Hovorka
04.04.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 3:3Hanzlík
Doubrava
04.04.08pátek18:00UT SeverkaBronx TrmiceMěstská Policie 6:4Matějka
Hovorka
14.kolo
09.04.08středa19:00UT A.ČeskéMěstská PolicieAkord 7:9Doubrava
Lutka
09.04.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 4:1Košťál
09.04.08středa18:45SKPPupkinsFlamengo 3:6Košťál
Matějka
10.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax 6:3Lutka
France
11.04.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaAS - Comp 1:2Doubrava
Řízek
11.04.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaBronx Trmice 4:2Hanzlík
Kalina
15.kolo
16.04.08středa18:00UT SeverkaFlamengoHop Trop - "B" 3:2Košťál
Řízek
17.04.08čtvrtek17:00UT SeverkaBílý Balet "B"Městská Policie 1:6Košťál
Kalina
17.04.08čtvrtek19:00UT SeverkaBronx TrmiceFC Sokol UL "A" 3:5Košťál
Řízek
17.04.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxAS - Comp 1:4Doubrava
Nový
18.04.08pátek18:45SKPPupkinsFSC SKP Viktoria 9:9Hanzlík
Lutka
18.04.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordChaloupka 1:5Lutka
Hanzlík
16.kolo
22.04.08úterý20:30SetuzaAS - CompBronx Trmice 6:4Doubrava
Hanzlík
22.04.08úterý17:30UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 7:4Šmid
Kalina
22.04.08úterý19:00UT SNPMěstská PolicieFlamengo 4:12Hovorka
Nový
23.04.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 4:7Lutka
Košťál
25.04.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaRelax 8:11Košťál
Kalina
25.04.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaBílý Balet "B" 3:0Hovorka
17.kolo
29.04.08úterý20:00UT SeverkaBílý Balet "B"FC Sokol UL "A" 0:3Lutka
Doubrava
30.04.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FSC SKP Viktoria 6:9Hanzlík
Nový
30.04.08středa18:00UT SeverkaFlamengoChaloupka 2:3Nový
Hanzlík
01.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaBronx TrmiceRelax 2:11Košťál
Doubrava
02.05.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp10:1Lutka
Nový
30.05.08pátek18:45SKPMěstská PoliciePupkins 3:3France
Hanzlík
18.kolo
06.05.08úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 7:5Nový
Kalina
06.05.08úterý17:30UT SeverkaFC Sokol UL "A"Flamengo 2:6Hanzlík
Matějka
06.05.08úterý19:00UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 3:4Nový
Kalina
09.05.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaBronx Trmice10:2Doubrava
Řízek
02.06.08pondělí17:30UT 26.ZŠChaloupkaPupkins 5:3Nový
Kalina
12.06.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxAkord11:8Košťál
Doubrava
19.kolo
14.05.08středa18:30UT A.ČeskéMěstská PolicieFSC SKP Viktoria 6:7Šmid
Řízek
14.05.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Chaloupka 3:3Hanzlík
Kalina
14.05.08středa18:45SKPPupkinsFC Sokol UL "A" 9:4Matějka
Nový
15.05.08čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengoAS - Comp 8:2Šmid
Matějka
15.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Relax 1:4Šmid
16.05.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordBronx Trmice 3:6Lutka
Hanzlík
20.kolo
20.05.08úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins 7:5Hovorka
Hanzlík
20.05.08úterý17:30UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 5:5Matějka
Nový
22.05.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxFlamengo 2:6Doubrava
Hanzlík
23.05.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaAkord 9:5Hovorka
Nový
23.05.08pátek17:00UT SeverkaBronx TrmiceBílý Balet "B" 4:4
23.05.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaMěstská Policie 9:4Košťál
Kalina
21.kolo
27.05.08úterý19:00UT A.ČeskéMěstská PolicieFC Sokol UL "A" 4:7Lutka
Kalina
28.05.08středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 4:9Hanzlík
Řízek
28.05.08středa18:45SKPPupkinsRelax 5:10Košťál
Doubrava
29.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Akord11:6Šmid
Řízek
30.05.08pátek18:00UT 26.ZŠChaloupkaFSC SKP Viktoria 5:8Lutka
Doubrava
30.05.08pátek18:00UT SeverkaFlamengoBronx Trmice 9:3Matějka
Hanzlík
22.kolo
03.06.08úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 8:3Šmid
Košťál
05.06.08čtvrtek20:00SetuzaRelaxHop Trop - "B" 4:6Nový
Lutka
05.06.08čtvrtek19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Chaloupka 4:4Matějka
Košťál
06.06.08pátek18:45SKPFSC SKP ViktoriaBílý Balet "B"11:5Šmid
Hovorka
06.06.08pátek17:00UT A.ČeskéAkordFlamengo 9:6Hanzlík
Šmid
06.06.08pátek19:00UT SeverkaBronx TrmicePupkins 4:9Matějka
Nový

celkem záznamů: 132

generováno za 0.15 sekund