Dnes je středa 25.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2007/2008 Krajský přebor
1.kolo
03.09.07pondělí18:00UT SeverkaCombixBílý Balet Děčín 3:5Kresta
Doubrava
03.09.07pondělí19:00UT KameňákFK Pérovna ULFanda 2:6Hanzlík
Šmid
03.09.07pondělí19:10UT SeverkaSportbarFC Kolbenschmidt cz 4:5Doubrava
Kresta
03.09.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 1:3Matějka
Hovorka
04.09.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Linde12:3Nový
Lutka
05.09.07středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 3:3Kresta
Miněk
2.kolo
10.09.07pondělí19:00UT SNPLindeSportbar 5:3Matějka
Miněk
11.09.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínBílý Balet "A" 6:2Matějka
Hanzlík
12.09.07středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 5:3Nový
Doubrava
12.09.07středa18:45UT A.ČeskéFandaHop Trop A 1:4Hanzlík
Dias
13.09.07čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A" 7:5Hovorka
Hanzlík
19.11.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 6:2Košťál
Doubrava
3.kolo
17.09.07pondělí19:00hala UJEPFK Pérovna ULBílý Balet Děčín 3:1Matějka
Řízek
17.09.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarTeta 8:5Lutka
Miněk
17.09.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Linde 4:5Doubrava
Dvořák
17.09.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"FC Kolbenschmidt cz 1:3Miněk
Lutka
18.09.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Fanda 7:4Matějka
Šmid
19.09.07středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 5:6Kresta
Hanzlík
4.kolo
24.09.07pondělí19:00UT SNPLindeBílý Balet "A" 8:3Hanzlík
Řízek
24.09.07pondělí18:00UT SeverkaCombixKMF Úder "A" 5:4Matějka
Hovorka
25.09.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínFC Kolbenschmidt cz 7:1Procházka
Dostál
26.09.07středa20:00hala UJEPFK Pérovna ULHop Trop A 6:2Matějka
Nový
27.09.07čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 5:8Hovorka
Nový
28.09.07pátek18:00UT A.ČeskéFandaSportbar 1:8Šmid
Dias
5.kolo
01.10.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarCombix 7:3Matějka
Hovorka
01.10.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Fanda 5:5Šmid
Hanzlík
01.10.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Teta 1:5Hovorka
Matějka
02.10.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:8Košťál
Doubrava
03.10.07středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet Děčín 1:7Hanzlík
Kalina
03.10.07středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 8:7Nový
Matějka
6.kolo
08.10.07pondělí18:00UT SeverkaCombixKMK Tornádo "UL" 8:2Doubrava
Hanzlík
09.10.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínLinde 9:2Košťál
Nový
10.10.07středa20:00hala UJEPFK Pérovna ULSportbar 7:6Kresta
Košťál
10.10.07středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 4:6Matějka
Šmid
11.10.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 9:2Hanzlík
Dvořák
12.10.07pátek17:30UT A.ČeskéFandaBílý Balet "A" 3:1Nový
Dias
7.kolo
15.10.07pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 7:8Matějka
Lutka
15.10.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Combix 3:9Šmid
Hanzlík
15.10.07pondělí20:30UT SNPLindeTeta 5:4Lutka
Matějka
16.10.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Bílý Balet Děčín 0:4Košťál
Doubrava
17.10.07středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFanda 6:3Hovorka
Nový
21.11.07středa20:30SetuzaHop Trop ASportbar 5:3Matějka
Lutka
8.kolo
22.10.07pondělí18:00UT SeverkaCombixFC Kolbenschmidt cz 5:4Matějka
Košťál
23.10.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínTeta 6:0Procházka
Dostál
24.10.07středa20:00hala UJEPFK Pérovna ULBílý Balet "A"11:5Košťál
Doubrava
24.10.07středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 6:4Nový
Šmid
25.10.07čtvrtek20:00UT SNPFandaLinde12:7Matějka
Lutka
27.11.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Sportbar 3:7Hanzlík
Doubrava
9.kolo
29.10.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarBílý Balet Děčín 3:3Matějka
Šmid
29.10.07pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 6:6Doubrava
Hanzlík
31.10.07středa20:15hala UJEPKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A" 3:10Hovorka
Matějka
01.11.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 8:10Košťál
Nový
26.11.07pondělí19:00WHC KBLindeCombix 7:6Matějka
Šmid
05.12.07středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A"12:3Hanzlík
Hovorka
10.kolo
05.11.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULLinde17:7Košťál
Matějka
05.11.07pondělí18:10UT SeverkaSportbarKMK Tornádo "UL" 0:5Nový
Hanzlík
06.11.07úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínFanda 3:6Hanzlík
Nový
06.11.07úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Bílý Balet "A"11:2Hovorka
Matějka
07.11.07středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 7:3Hovorka
Lutka
08.11.07čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 1:4Matějka
Nový
11.kolo
12.11.07pondělí19:00WHC KBFandaCombix 4:3Matějka
Hanzlík
13.11.07úterý20:00hala UJEPFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 2:13Hanzlík
Šmid
14.11.07středa20:15hala UJEPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet Děčín 1:12Matějka
Nový
15.11.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 2:6Hovorka
Nový
16.11.07pátek20:00SetuzaLindeHop Trop A 3:6Hovorka
Hanzlík
17.03.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Sportbar 1:7Matějka
Nový
12.kolo
24.03.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 0:5Matějka
Nový
25.03.08úterý17:30UT SNPLindeKMF Úder "A" 5:2Šmid
Hanzlík
25.03.08úterý17:00UT 26.ZŠFC Kolbenschmidt czSportbar 7:8Lutka
Řízek
26.03.08středa17:00UT A.ČeskéFandaFK Pérovna UL 7:8Hanzlík
France
27.03.08čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 5:9Lutka
Nový
13.05.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínCombix 5:2Hanzlík
Řízek
13.kolo
31.03.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Bílý Balet Děčín 0:5Matějka
Doubrava
31.03.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:5Košťál
Řízek
31.03.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarLinde12:4Doubrava
Matějka
31.03.08pondělí17:00UT SeverkaCombixFK Pérovna UL 1:4Lutka
Hanzlík
01.04.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Teta 3:8Šmid
Lutka
02.04.08středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 5:7Hanzlík
Šmid
14.kolo
07.04.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "A" 5:0Košťál
08.04.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínFK Pérovna UL 2:1Matějka
Hanzlík
08.04.08úterý17:30UT SNPLindeKMK Tornádo "UL" 8:2Nový
Hovorka
10.04.08čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 4:2Matějka
Doubrava
21.05.08středa17:00UT SeverkaCombixHop Trop A 5:4Hanzlík
France
04.06.08středa19:00hala UJEPFandaKMF Úder "A" 3:3Matějka
Šmid
15.kolo
14.04.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet Děčín 1:10Matějka
Hovorka
14.04.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Linde 0:5Lutka
Hanzlík
14.04.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Teta 3:4Hovorka
Matějka
14.04.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarFanda 3:3Hanzlík
Lutka
16.04.08středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 1:3Košťál
Matějka
28.05.08středa19:00hala UJEPKMF Úder "A"Combix 3:3Šmid
France
16.kolo
TetaBílý Balet "A" 5:0
21.04.08pondělí17:00UT SeverkaCombixSportbar 4:3Hanzlík
France
22.04.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínHop Trop A10:3Šmid
Kalina
22.04.08úterý17:30UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 4:8Nový
Hovorka
23.04.08středa18:00UT A.ČeskéFandaKMK Tornádo "UL"11:7Košťál
Lutka
07.05.08středa20:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A" 7:5Lutka
Nový
17.kolo
28.04.08pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTeta 1:4Doubrava
Lutka
28.04.08pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Fanda 0:5Hovorka
Hanzlík
28.04.08pondělí20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 0:4Lutka
Doubrava
28.04.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarFK Pérovna UL 5:0Hanzlík
Hovorka
29.04.08úterý17:30UT SNPLindeBílý Balet Děčín 6:4Nový
Lutka
29.04.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"Hop Trop A 3:5Hanzlík
Kalina
18.kolo
CombixBílý Balet "A" 5:0
05.05.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarHop Trop A 4:3Lutka
France
05.05.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 6:4Matějka
Nový
06.05.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínKMF Úder "A" 3:1Matějka
Lutka
07.05.08středa18:00UT A.ČeskéFandaFC Kolbenschmidt cz 9:7Lutka
Šmid
08.05.08čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 5:3Hanzlík
Matějka
19.kolo
Bílý Balet "A"FK Pérovna UL 0:5
12.05.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czCombix 3:10Košťál
Doubrava
12.05.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 4:4Doubrava
Košťál
12.05.08pondělí20:00UT SeverkaSportbarKMF Úder "A" 3:7Hanzlík
Řízek
13.05.08úterý17:30UT SNPLindeFanda 8:7Matějka
Nový
15.05.08čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet Děčín 0:4Nový
Hovorka
20.kolo
Bílý Balet "A"Hop Trop A 0:5
19.05.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz17:3Hanzlík
Nový
19.05.08pondělí18:00UT SeverkaCombixLinde 5:9Matějka
Kalina
20.05.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínSportbar 4:4Košťál
France
20.05.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"KMK Tornádo "UL" 5:6Doubrava
Kalina
21.05.08středa18:00UT A.ČeskéFandaTeta 6:12Lutka
Hovorka
21.kolo
Bílý Balet "A"KMF Úder "A" 0:5
26.05.08pondělí18:00UT SeverkaCombixTeta 8:2Košťál
Hanzlík
26.05.08pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop A 2:4Matějka
Nový
26.05.08pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Sportbar 4:5Nový
Matějka
27.05.08úterý17:30UT SNPLindeFK Pérovna UL 5:13Hanzlík
Šmid
28.05.08středa18:00UT A.ČeskéFandaBílý Balet Děčín 6:14Hovorka
Nový
22.kolo
SportbarBílý Balet "A" 5:0
17.03.08pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta10:4Hanzlík
Lutka
02.06.08pondělí18:00UT SeverkaCombixFanda 2:1Hovorka
Košťál
03.06.08úterý19:30UT Slavoj DěčínBílý Balet DěčínKMK Tornádo "UL" 7:1Procházka
Dostál
03.06.08úterý20:00hala UJEPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 6:5Doubrava
Nový
04.06.08středa20:30SetuzaHop Trop ALinde 8:7Hanzlík
Řízek

celkem záznamů: 132

generováno za 0.16 sekund