Dnes je úterý 20.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2007/2008 2.třída
1.kolo
03.09.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Elpra 4:6Košťál
Košťálová
04.09.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciFC Resslovka 3:7Řízek
05.09.07středa17:30UT SNPFlatusSK Kronen-Labe 6:2Dvořák
06.09.07čtvrtek18:00UT SeverkaMakroLesná Pes UL 2:5Košťál
Košťálová
07.09.07pátek17:30UT SNPRychlé Pípy1. FC Kostelníci "UL"10:0Dvořák
07.09.07pátek16:00UT SNPVykrouhlaFSC Žampigňons 1:3Košťál
Košťálová
2.kolo
10.09.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraVykrouhla 8:4Lutka
11.09.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULOdpadlíci 1:3Hovorka
11.09.07úterý17:30UT SeverkaFSC ŽampigňonsMakro 1:2Miněk
13.09.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeDynamo Kameňák 1:8Doubrava
Košťálová
14.09.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Resslovka 0:11Miněk
14.09.07pátek16:00UT SNPRychlé PípyFlatus 5:5Procházka
3.kolo
17.09.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákRychlé Pípy 7:3Řízek
18.09.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciFSC Žampigňons 7:3Nový
18.09.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaLesná Pes UL 0:5Hovorka
19.09.07středa17:30UT SNPFlatus1. FC Kostelníci "UL"17:5Miněk
19.09.07středa19:00UT SeverkaMakroFC Elpra 5:0Kalina
21.09.07pátek17:30UT SNPVykrouhlaSK Kronen-Labe 5:3Šmid
4.kolo
24.09.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraOdpadlíci 8:4Matějka
25.09.07úterý17:30UT SeverkaFSC ŽampigňonsFC Resslovka 3:1Kalina
26.09.07středa17:30UT SNPFlatusDynamo Kameňák 4:11Dias
27.09.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 5:6Lutka
28.09.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 1:12Šmid
16.06.08pondělí17:30UT SNPRychlé PípyVykrouhla 7:1Hanzlík
5.kolo
01.10.07pondělí21:00SetuzaDynamo Kameňák1. FC Kostelníci "UL"21:1Dvořák
02.10.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciSK Kronen-Labe 9:2Lutka
02.10.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaFC Elpra 2:5Lutka
02.10.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Žampigňons 4:3Dvořák
04.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaMakroRychlé Pípy 3:4Řízek
05.10.07pátek17:30UT SNPVykrouhlaFlatus 2:6Hovorka
6.kolo
08.10.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraLesná Pes UL 4:4Šmid
08.10.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákVykrouhla 7:2Dias
10.10.07středa17:30UT SNPFlatusMakro 6:9Hanzlík
11.10.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka 4:4Nový
12.10.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FSC Žampigňons 2:10Řízek
12.10.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyOdpadlíci 2:11Hovorka
7.kolo
16.10.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciFlatus 1:3Nový
16.10.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaRychlé Pípy 2:2Hovorka
16.10.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSK Kronen-Labe12:1Hovorka
17.10.07středa19:00UT SeverkaMakroDynamo Kameňák 0:7Matějka
17.10.07středa17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFC Elpra 2:5Doubrava
19.10.07pátek17:30UT SNPVykrouhla1. FC Kostelníci "UL"11:1Dvořák
8.kolo
22.10.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 3:8Hovorka
24.10.07středa17:30UT SNPFlatusFC Resslovka 5:6Kalina
25.10.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFSC Žampigňons 3:3Košťál
26.10.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Elpra 1:10Hovorka
26.10.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyLesná Pes UL 1:6Doubrava
26.10.07pátek19:20UT SNPVykrouhlaMakro12:2Doubrava
9.kolo
29.10.07pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraSK Kronen-Labe 8:2Šmid
30.10.07úterý19:00UT SNPOdpadlíciVykrouhla 5:5Lutka
30.10.07úterý17:00UT SeverkaFC ResslovkaDynamo Kameňák 3:5Kalina
30.10.07úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlatus 7:4Nový
31.10.07středa19:00UT SeverkaMakro1. FC Kostelníci "UL" 9:3Řízek
31.10.07středa17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsRychlé Pípy 8:4Řízek
10.kolo
05.11.07pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 5:1Řízek
07.11.07středa17:30UT SNPFlatusFSC Žampigňons 3:6Šmid
08.11.07čtvrtek18:00UT SeverkaMakroOdpadlíci 1:6Kalina
09.11.07pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"SK Kronen-Labe 4:7Doubrava
09.11.07pátek17:30UT SNPRychlé PípyFC Elpra 9:1Košťál
09.11.07pátek19:20UT SNPVykrouhlaFC Resslovka 3:2Košťál
11.kolo
13.11.07úterý19:00UT SNPOdpadlíci1. FC Kostelníci "UL"14:2Lutka
14.11.07středa19:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsDynamo Kameňák 1:5Kalina
15.11.07čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeRychlé Pípy 5:4Košťál
27.11.07úterý20:00SKPFC ElpraFlatus 5:1Dostál
28.11.07středa20:15hala UJEPLesná Pes ULVykrouhla 5:4Matějka
13.06.08pátek17:00UT SeverkaFC ResslovkaMakro 3:6Řízek
12.kolo
26.03.08středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsVykrouhla 3:3Matějka
27.03.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeFlatus 6:1Lutka
27.03.08čtvrtek18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMakro 6:2Hovorka
27.03.08čtvrtek17:00UT SeverkaFC ResslovkaOdpadlíci 1:12Matějka
28.03.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Rychlé Pípy 2:7Hovorka
09.06.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraDynamo Kameňák 1:6Řízek
13.kolo
31.03.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákSK Kronen-Labe10:5Nový
01.04.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciLesná Pes UL 5:3Řízek
01.04.08úterý17:30UT SeverkaMakroFSC Žampigňons 4:2Kalina
02.04.08středa16:00UT SNPFlatusRychlé Pípy 5:4Kalina
04.04.08pátek17:00UT SeverkaFC Resslovka1. FC Kostelníci "UL" 7:1Matějka
04.04.08pátek17:30UT SNPVykrouhlaFC Elpra 2:4Šmid
14.kolo
07.04.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraMakro 5:0Doubrava
08.04.08úterý19:00UT SNPRychlé PípyDynamo Kameňák 1:5Nový
08.04.08úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Resslovka 4:2Řízek
09.04.08středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsOdpadlíci 2:6France
10.04.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeVykrouhla11:3Řízek
11.04.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Flatus 2:8Hanzlík
15.kolo
14.04.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFlatus 5:0Řízek
15.04.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciFC Elpra 6:2Řízek
15.04.08úterý17:30UT SeverkaMakroSK Kronen-Labe 7:3Košťál
17.04.08čtvrtek18:00UT SeverkaFC ResslovkaFSC Žampigňons 5:6Košťál
18.04.08pátek17:30UT SNPVykrouhlaRychlé Pípy10:2Šmid
02.05.08pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 2:2Hanzlík
16.kolo
21.04.08pondělí17:30UT SNPRychlé PípyMakro 3:3Doubrava
21.04.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFC Resslovka 4:6Řízek
23.04.08středa18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsLesná Pes UL 1:2Řízek
24.04.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeOdpadlíci 4:6Lutka
25.04.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Dynamo Kameňák 2:11Doubrava
09.06.08pondělí17:30UT SNPFlatusVykrouhla 6:3Doubrava
17.kolo
28.04.08pondělí18:00UT SeverkaFSC Žampigňons1. FC Kostelníci "UL" 3:3Řízek
28.04.08pondělí17:00UT SeverkaFC ResslovkaSK Kronen-Labe 6:5Řízek
29.04.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciRychlé Pípy 8:5Nový
29.04.08úterý17:30UT SeverkaMakroFlatus 3:4Kalina
02.05.08pátek17:30UT SNPVykrouhlaDynamo Kameňák 3:5Kalina
09.06.08pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Elpra 2:2Kalina
18.kolo
05.05.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákMakro 2:1Řízek
05.05.08pondělí17:30UT SNPRychlé PípyFC Resslovka 2:6Hovorka
05.05.08pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFSC Žampigňons 8:2France
08.05.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeLesná Pes UL 9:10Lutka
09.05.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Vykrouhla 5:9Šmid
09.05.08pátek17:30UT SNPFlatusOdpadlíci 3:6Šmid
19.kolo
12.05.08pondělí18:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsSK Kronen-Labe 3:6Řízek
13.05.08úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULRychlé Pípy 9:0Hovorka
13.05.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 7:3Matějka
13.05.08úterý17:30UT SeverkaMakroVykrouhla 6:8Lutka
14.05.08středa18:00UT SeverkaFC Elpra1. FC Kostelníci "UL" 8:1France
16.05.08pátek19:00UT SeverkaFC ResslovkaFlatus 3:5France
20.kolo
19.05.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Resslovka 6:4Lutka
20.05.08úterý19:00UT SNPVykrouhlaOdpadlíci 4:13Hovorka
21.05.08středa16:00UT SNPFlatusLesná Pes UL 9:3Lutka
22.05.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-LabeFC Elpra 9:3Doubrava
23.05.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Makro 0:6Hovorka
23.05.08pátek17:30UT SNPRychlé PípyFSC Žampigňons 6:1Doubrava
21.kolo
27.05.08úterý17:00UT SeverkaFSC ŽampigňonsFlatus 1:7Košťál
27.05.08úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo Kameňák 1:3Lutka
27.05.08úterý19:00UT SNPOdpadlíciMakro 6:3Šmid
28.05.08středa18:00UT SeverkaFC ElpraRychlé Pípy 5:2Hovorka
29.05.08čtvrtek21:00SetuzaSK Kronen-Labe1. FC Kostelníci "UL" 7:3Doubrava
30.05.08pátek19:00UT SeverkaFC ResslovkaVykrouhla 4:3Matějka
22.kolo
02.06.08pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFSC Žampigňons 7:1Doubrava
03.06.08úterý17:30UT SeverkaMakroFC Resslovka 5:4Kalina
03.06.08úterý19:00UT SNPVykrouhlaLesná Pes UL 3:5Řízek
04.06.08středa16:00UT SNPFlatusFC Elpra 8:11Lutka
06.06.08pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Odpadlíci 1:8Šmid
06.06.08pátek17:30UT SNPRychlé PípySK Kronen-Labe 3:8Doubrava

celkem záznamů: 132

generováno za 0.15 sekund