Dnes je pondělí 16.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2007/2008 1.třída
1.kolo
05.09.07středa18:30LibouchecFC LibouchecRemost 9:4Šmid
Řízek
07.09.07pátek19:00UT ChabaNew YorkTJ Fanda "B" 9:8Hanzlík
Lutka
07.09.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPJoalis 8:2Matějka
Dvořák
07.09.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedTelecom 0:4Šmid
Kalina
07.09.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Trmice 1:7Lutka
Hanzlík
19.11.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 4:6Hanzlík
Nový
2.kolo
10.09.07pondělí18:00UT A.ČeskéWayuptensky futsal team ULNew York 7:2Košťál
Doubrava
11.09.07úterý19:00UT MojžířFC TrmiceFC Libouchec 8:5Nový
Košťál
11.09.07úterý17:30UT SNPTelecomKMK Tornádo "B" 5:4Kalina
Dvořák
11.09.07úterý16:00UT SNPJoalisStřekov United 6:4Dvořák
Kalina
13.09.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceRemost 2:2Doubrava
Košťál
14.09.07pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"Morgan Commando TP11:7Nový
Procházka
3.kolo
19.09.07středa18:30LibouchecFC LibouchecTelecom 9:8Šmid
21.09.07pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 6:2Šmid
Nový
21.09.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 4:7Košťál
Lutka
21.09.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 2:3Hovorka
Řízek
21.09.07pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Joalis 9:3Nový
Šmid
21.09.07pátek18:00UT MojžířRemostFC Trmice 7:2Miněk
Kalina
4.kolo
24.09.07pondělí17:30UT SNPTJ Fanda "B"KMK Tornádo "B" 3:4Hanzlík
Řízek
24.09.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULStřekov United 7:5Košťál
Doubrava
25.09.07úterý17:30UT SNPTelecomRemost 2:7Šmid
Hovorka
25.09.07úterý16:00UT SNPJoalisFC Libouchec 6:7Hovorka
Šmid
27.09.07čtvrtek19:00UT ChabaNew YorkMorgan Commando TP 6:7Hanzlík
Dvořák
12.06.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Trmice10:4Matějka
Kalina
5.kolo
02.10.07úterý19:00UT MojžířFC TrmiceTelecom 8:5Šmid
Řízek
03.10.07středa18:30LibouchecFC LibouchecTJ Fanda "B" 4:7Hanzlík
Kalina
05.10.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Všebořice 4:7Doubrava
Dvořák
05.10.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 4:7Matějka
Nový
05.10.07pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Wayuptensky futsal team UL 2:5Hovorka
Řízek
05.10.07pátek18:00UT MojžířRemostJoalis 8:3Košťál
Košťálová
6.kolo
08.10.07pondělí19:00UT SNPTJ Fanda "B"Remost 2:5Matějka
Nový
08.10.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Libouchec 4:5Dvořák
Řízek
09.10.07úterý17:30UT SNPJoalisFC Trmice 4:8Řízek
Dvořák
11.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTelecom 6:2Lutka
12.10.07pátek19:00UT ChabaNew YorkKMK Tornádo "B" 2:6Košťál
Košťálová
12.10.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPStřekov United10:5Doubrava
Košťálová
7.kolo
16.10.07úterý19:00UT MojžířFC TrmiceTJ Fanda "B" 5:3Šmid
Dvořák
16.10.07úterý17:30UT SNPTelecomJoalis 4:8Nový
Šmid
17.10.07středa18:30LibouchecFC LibouchecNew York10:7Hanzlík
19.10.07pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 3:9Košťál
Košťálová
19.10.07pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Morgan Commando TP 5:3Dias
Dvořák
19.10.07pátek18:00UT MojžířRemostWayuptensky futsal team UL 8:4Nový
Řízek
8.kolo
22.10.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Trmice 3:6Hanzlík
Řízek
23.10.07úterý20:30UT SNPTJ Fanda "B"Telecom 1:5Lutka
25.10.07čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceJoalis 6:3Košťál
Dvořák
26.10.07pátek19:00UT ChabaNew YorkRemost 4:2Šmid
Řízek
26.10.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 4:2Řízek
Šmid
26.10.07pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 2:2Kalina
Matějka
9.kolo
29.10.07pondělí19:30UT SNPJoalisTJ Fanda "B" 5:8Matějka
Kalina
30.10.07úterý17:30UT SNPTelecomWayuptensky futsal team UL 4:7Lutka
Nový
31.10.07středa18:30LibouchecFC LibouchecStřekov United14:5Doubrava
Hanzlík
01.11.07čtvrtek21:00SetuzaFC TrmiceNew York 7:6Hanzlík
Řízek
02.11.07pátek20:30hala UJEPKMK Tornádo "B"FK Všebořice 3:2Lutka
Kalina
02.11.07pátek18:00UT MojžířRemostMorgan Commando TP10:2Dvořák
Lutka
10.kolo
05.11.07pondělí18:15UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULJoalis 4:3Doubrava
Dvořák
09.11.07pátek19:00UT ChabaNew YorkTelecom 5:6Lutka
Kalina
09.11.07pátek20:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Trmice11:3Řízek
Hovorka
09.11.07pátek20:30hala UJEPKMK Tornádo "B"FC Libouchec 3:6Kalina
Lutka
23.11.07pátek18:00UT MojžířFK VšebořiceTJ Fanda "B" 8:3Matějka
Kalina
23.11.07pátek18:00UT MojžířRemostStřekov United 3:3Matějka
Kalina
11.kolo
12.11.07pondělí16:00UT SNPJoalisNew York 8:7Šmid
Nový
13.11.07úterý17:30UT SNPTelecomMorgan Commando TP 3:9Lutka
Dvořák
14.11.07středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Všebořice 7:6Matějka
Nový
14.11.07středa21:00hala UJEPTJ Fanda "B"Wayuptensky futsal team UL 2:5Nový
Matějka
15.11.07čtvrtek21:00SetuzaFC TrmiceStřekov United 6:1Košťál
Doubrava
16.11.07pátek18:00UT MojžířRemostKMK Tornádo "B" 4:5Hovorka
Hanzlík
12.kolo
25.03.08úterý20:30UT SNPJoalisMorgan Commando TP 1:10Košťál
Doubrava
27.03.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL 6:6Matějka
Šmid
28.03.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"New York 4:6Doubrava
Řízek
28.03.08pátek17:30UT SNPTelecomStřekov United 3:3Doubrava
Řízek
28.03.08pátek18:00UT MojžířRemostFC Libouchec 7:6Nový
Lutka
10.06.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceKMK Tornádo "B" 2:5Hanzlík
Doubrava
13.kolo
31.03.08pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda "B" 8:5Nový
France
02.04.08středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Trmice20:3Košťál
Řízek
04.04.08pátek18:00UT MojžířRemostFK Všebořice 6:4Nový
Kalina
04.04.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 8:2Doubrava
Šmid
04.04.08pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedJoalis 8:5Hovorka
Matějka
04.04.08pátek19:00UT ChabaNew YorkWayuptensky futsal team UL 5:7Hanzlík
France
14.kolo
07.04.08pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 6:4Nový
Řízek
07.04.08pondělí19:00UT SNPJoalisKMK Tornádo "B" 4:3France
Košťál
08.04.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceRemost 3:3Košťál
Řízek
10.04.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 6:8France
Lutka
10.04.08čtvrtek20:00UT SNPTJ Fanda "B"Střekov United 3:7Košťál
Hanzlík
11.04.08pátek17:30UT SNPTelecomFC Libouchec 3:5Nový
Hovorka
15.kolo
14.04.08pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPNew York 5:4Nový
Kalina
15.04.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceFK Všebořice 3:8Košťál
Nový
16.04.08středa18:30LibouchecFC LibouchecJoalis 9:4Šmid
Kalina
18.04.08pátek18:00UT MojžířRemostTelecom 7:5Nový
Hovorka
18.04.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"TJ Fanda "B" 1:4Šmid
Řízek
18.04.08pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedWayuptensky futsal team UL 6:4Doubrava
France
16.kolo
21.04.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "B" 7:2France
Hanzlík
21.04.08pondělí20:30UT SNPJoalisRemost 3:4Doubrava
Šmid
22.04.08úterý20:30UT SNPTJ Fanda "B"FC Libouchec 6:3Nový
Hovorka
24.04.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceMorgan Commando TP 1:4Šmid
France
25.04.08pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United12:4Hanzlík
Šmid
25.04.08pátek17:30UT SNPTelecomFC Trmice 5:0Kalina
Košťál
17.kolo
28.04.08pondělí17:30UT SNPTelecomFK Všebořice 7:5Lutka
Doubrava
29.04.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceJoalis 7:4Hovorka
Řízek
30.04.08středa18:30LibouchecFC LibouchecWayuptensky futsal team UL 6:6France
Kalina
02.05.08pátek18:00UT MojžířRemostTJ Fanda "B" 3:2Košťál
Doubrava
02.05.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"New York 6:4Lutka
Kalina
02.05.08pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedMorgan Commando TP 1:10France
Hovorka
18.kolo
05.05.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULRemost 5:2Kalina
Doubrava
05.05.08pondělí19:00UT SNPJoalisTelecom 4:10Hovorka
Řízek
06.05.08úterý20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "B"11:1Hovorka
Kalina
08.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 1:4France
Lutka
09.05.08pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Libouchec 4:15Hanzlík
09.05.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"FC Trmice 4:1Doubrava
Nový
19.kolo
12.05.08pondělí20:30UT SNPJoalisFK Všebořice 3:4Košťál
Doubrava
13.05.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceWayuptensky futsal team UL 6:2Lutka
Nový
14.05.08středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 3:4Řízek
16.05.08pátek17:30UT SNPTelecomTJ Fanda "B" 3:6Doubrava
Šmid
16.05.08pátek18:00UT MojžířRemostNew York 8:2Hovorka
Kalina
16.05.08pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 3:1Lutka
Doubrava
20.kolo
19.05.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTelecom 3:2Doubrava
France
20.05.08úterý20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPRemost 3:3Nový
Matějka
22.05.08čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 1:8Košťál
Hanzlík
23.05.08pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Libouchec 5:8Matějka
Nový
23.05.08pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Trmice 8:7Košťál
Kalina
23.05.08pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Joalis 9:2Doubrava
Hanzlík
21.kolo
26.05.08pondělí20:30UT SNPJoalisWayuptensky futsal team UL 7:6Matějka
Nový
27.05.08úterý19:00UT MojžířFC TrmiceMorgan Commando TP 0:9Košťál
Hovorka
28.05.08středa20:30UT SNPTJ Fanda "B"FK Všebořice 2:2Matějka
Hovorka
28.05.08středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "B" 8:7Řízek
Hanzlík
30.05.08pátek17:30UT SNPTelecomNew York10:3Nový
Kalina
30.05.08pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedRemost 7:2Lutka
Matějka
22.kolo
02.06.08pondělí19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTJ Fanda "B" 5:0Kalina
Nový
03.06.08úterý20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTelecom 9:0Hanzlík
Hovorka
05.06.08čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Libouchec 4:10Matějka
Košťál
05.06.08čtvrtek18:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Trmice 6:1Košťál
Matějka
06.06.08pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Remost 5:1Doubrava
Kalina
06.06.08pátek19:00UT ChabaNew YorkJoalis 6:6Hanzlík
Řízek

celkem záznamů: 132

generováno za 0.16 sekund