Dnes je středa 14.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2006/2007 Okresní přebor
1.kolo
04.09.06pondělí19:30UT MojžířKMF SimwareMěstská Policie16:3Nový
06.09.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"CSKA Výšina 4:8Matějka
06.09.06středa17:30UT SNPHadidasHop Trop - "B" 1:4Kresta
07.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Relax 2:4Dias
08.09.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordPupkins 5:6Košťál
2.kolo
13.09.06středa18:45SKPPupkinsBílý Balet "B" 4:7Košťál
13.09.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 1:2Nový
15.09.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaRelax 3:4Dias
15.09.06pátek16:00UT SNPMěstská PolicieHadidas 1:8Řízek
28.11.06úterý20:30SetuzaFC Sokol UL "A"AS - Comp 4:6Hanzlík
3.kolo
18.09.06pondělí19:30UT MojžířKMF SimwareFC Sokol UL "A" 3:5Hanzlík
18.09.06pondělí21:00SetuzaRelaxPupkins 5:9Košťál
19.09.06úterý20:30SetuzaAS - CompCSKA Výšina 2:7Nový
20.09.06středa20:00UT SeverkaBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 8:3Miněk
22.09.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 5:2Hanzlík
4.kolo
26.09.06úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Simware 3:4Doubrava
27.09.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax19:5Dias
27.09.06středa17:30UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 3:6Lutka
27.09.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hadidas 4:6Kalina
29.09.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaPupkins 9:1Hanzlík
5.kolo
02.10.06pondělí19:30UT MojžířKMF SimwareCSKA Výšina 2:14Kalina
02.10.06pondělí21:00SetuzaRelaxMěstská Policie 1:5Košťál
04.10.06středa17:30UT SNPHadidasAS - Comp 3:1Matějka
04.10.06středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 3:7Kresta
06.10.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 2:2Doubrava
6.kolo
10.10.06úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 4:3Kresta
11.10.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Bílý Balet "B" 2:6Lutka
13.10.06pátek16:00UT SNPMěstská PoliciePupkins 5:8Lutka
29.11.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"CSKA Výšina 3:2Nový
01.05.07úterý20:30UT SeverkaKMF SimwareHadidas 3:0Košťál
Šmid
7.kolo
16.10.06pondělí21:00SetuzaRelaxFC Sokol UL "A" 2:4Lutka
18.10.06středa17:30UT SNPHadidasCSKA Výšina 3:6Miněk
18.10.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 5:2Hanzlík
19.10.06čtvrtek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"AS - Comp 5:0Dias
20.10.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMF Simware 3:5Nový
8.kolo
23.10.06pondělí19:00UT MojžířKMF SimwareBílý Balet "B" 6:2Lutka
24.10.06úterý20:30SetuzaAS - CompRelax14:2Kalina
25.10.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins11:3Doubrava
25.10.06středa17:30UT SNPHadidasAkord 3:7Lutka
27.10.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaMěstská Policie 9:1Nový
9.kolo
13.10.06pátek20:00UT MojžířAkordCSKA Výšina 2:7Nový
30.10.06pondělí21:00SetuzaRelaxKMF Simware 2:8Lutka
01.11.06středa20:00UT SeverkaBílý Balet "B"Hadidas 4:1Řízek
01.11.06středa18:45SKPPupkinsAS - Comp10:8Nový
01.11.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A"11:4Miněk
10.kolo
07.11.06úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 4:6Dias
08.11.06středa19:00SKPPupkinsKMF Simware 5:7Hanzlík
08.11.06středa19:00UT SNPHadidasRelax10:3Doubrava
12.11.06neděle17:00SetuzaAkordBílý Balet "B" 4:6Košťál
22.11.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Městská Policie 8:4Doubrava
11.kolo
14.11.06úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 5:4Nový
15.11.06středa18:45SKPPupkinsHadidas 6:5Kresta
15.11.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Simware 4:3Nový
17.11.06pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaBílý Balet "B"11:1Lutka
09.04.07pondělí21:00SetuzaRelaxAkord 2:5Dias
Dvořák
12.kolo
26.03.07pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "B" 7:4Matějka
Hovorka
28.03.07středa20:30UT SNPMěstská PolicieKMF Simware 4:6Matějka
Dvořák
28.03.07středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Hadidas 3:1Hanzlík
Lutka
28.03.07středa18:45SKPPupkinsAkord10:7Dvořák
Matějka
30.03.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaFC Sokol UL "A" 6:1Nový
Procházka
13.kolo
02.04.07pondělí21:00SetuzaRelaxCSKA Výšina 5:6Dias
Dvořák
03.04.07úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 7:9Košťál
Doubrava
04.04.07středa19:00UT SeverkaHadidasMěstská Policie 6:5Košťál
Kalina
05.04.07čtvrtek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Pupkins 8:9Košťál
Dias
06.04.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 4:1Hanzlík
Kalina
14.kolo
10.04.07úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 7:4Košťál
Dvořák
11.04.07středa21:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMF Simware 2:9Doubrava
Košťál
11.04.07středa16:00UT SNPMěstská PolicieAkord 3:5Lutka
Řízek
11.04.07středa18:45SKPPupkinsRelax 7:12Šmid
Hanzlík
13.04.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaAS - Comp10:5Nový
Dvořák
15.kolo
16.04.07pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop - "B" 2:9Dvořák
Hanzlík
17.04.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwareAS - Comp 7:2Hanzlík
Košťál
18.04.07středa18:45SKPPupkinsCSKA Výšina 6:6Matějka
Kalina
19.04.07čtvrtek19:00UT SeverkaHadidasFC Sokol UL "A" 6:2Dias
Kalina
20.04.07pátek19:00UT SeverkaBílý Balet "B"Městská Policie 5:5Matějka
Hovorka
16.kolo
23.04.07pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 1:1Matějka
Hovorka
24.04.07úterý20:30SetuzaAS - CompHadidas 4:5Hanzlík
Kalina
25.04.07středa16:00UT SNPMěstská PolicieRelax 5:1Košťál
Matějka
27.04.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaKMF Simware 4:5Hanzlík
Šmid
15.05.07úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 9:8Košťál
Nový
17.kolo
30.04.07pondělí18:00UT SeverkaBílý Balet "B"FC Sokol UL "A" 3:6Hovorka
Matějka
02.05.07středa20:00UT MojžířCSKA VýšinaHop Trop - "B" 5:2Dias
Nový
02.05.07středa18:45SKPPupkinsMěstská Policie 6:9Šmid
Řízek
03.05.07čtvrtek19:00UT SeverkaHadidasKMF Simware 4:4Hanzlík
Řízek
04.05.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp 5:2Lutka
Dias
18.kolo
08.05.07úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 5:5Šmid
Kalina
08.05.07úterý16:00UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 2:5Hovorka
Košťál
09.05.07středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax 3:5Dias
Kalina
11.05.07pátek20:00UT MojžířCSKA VýšinaHadidas12:6Nový
Hovorka
01.06.07pátek17:00UT A.ČeskéKMF SimwareAkord 7:4Hanzlík
Lutka
19.kolo
14.05.07pondělí21:00SetuzaRelaxAS - Comp 2:5Košťál
Doubrava
16.05.07středa17:30UT SNPMěstská PolicieCSKA Výšina 4:3Matějka
Řízek
16.05.07středa18:45SKPPupkinsFC Sokol UL "A"12:8Hanzlík
Kalina
18.05.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordHadidas 8:6Hanzlík
Kalina
03.06.07neděle10:00Bílý Balet "B"KMF Simware 2:1
20.kolo
21.05.07pondělí20:00UT SeverkaHadidasBílý Balet "B" 9:2Košťál
Hanzlík
22.05.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwareRelax 3:2Nový
Dvořák
22.05.07úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins12:4Doubrava
Košťál
23.05.07středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 4:5Doubrava
Řízek
25.05.07pátek17:00UT A.ČeskéCSKA VýšinaAkord 6:5Šmid
Lutka
21.kolo
28.05.07pondělí21:00SetuzaRelaxHadidas 4:7Nový
Dvořák
28.05.07pondělí18:00UT SeverkaBílý Balet "B"Akord 4:5Dias
Hanzlík
29.05.07úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 4:8Košťál
Řízek
29.05.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwarePupkins11:5Matějka
Nový
30.05.07středa16:00UT SNPMěstská PolicieFC Sokol UL "A" 7:4Hanzlík
Řízek
22.kolo
04.06.07pondělí18:00UT SeverkaBílý Balet "B"CSKA Výšina 3:3Hanzlík
Šmid
04.06.07pondělí20:00UT SeverkaHadidasPupkins 3:9Hanzlík
Šmid
05.06.07úterý20:00UT SeverkaKMF SimwareHop Trop - "B" 7:1Hanzlík
Nový
05.06.07úterý20:30UT SNPMěstská PolicieAS - Comp 7:6Hovorka
Dvořák
08.06.07pátek17:00UT A.ČeskéAkordRelax 7:4Lutka
Řízek

celkem záznamů: 110

generováno za 0.19 sekund