Dnes je pondělí 24.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2006/2007 Krajský přebor
1.kolo
04.09.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda16:7Hanzlík
Miněk
04.09.06pondělí17:00UT SNPCombixFC Kolbenschmidt cz 6:3Matějka
Lutka
04.09.06pondělí20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaTeta 3:6Matějka
Lutka
04.09.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"Bílý Balet "A" 5:2Košťál
Doubrava
07.09.06čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 6:7Matějka
Nový
22.11.06středa20:30SetuzaHop Trop ALinde 8:7Košťál
Nový
2.kolo
11.09.06pondělí18:00UT A.ČeskéFandaSonáta 4:6Košťál
Doubrava
11.09.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
Kalina
11.09.06pondělí20:30UT SNPLinde1.HFC "B" 3:9Matějka
Nový
11.09.06pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 4:1Matějka
Nový
11.09.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix11:4Hanzlík
Lutka
14.09.06čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 0:10Hanzlík
Dias
3.kolo
18.09.06pondělí17:00UT SNPCombixFanda 3:6Matějka
Lutka
18.09.06pondělí20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:7Lutka
Matějka
18.09.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"Teta 2:2Hanzlík
Nový
18.09.06pondělí19:00WHC KBSonátaBílý Balet "A" 5:6Košťál
Doubrava
20.09.06středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz11:3Košťál
Lutka
22.09.06pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Linde 5:6Dias
Nový
4.kolo
25.09.06pondělí18:00UT A.ČeskéFandaBílý Balet "A" 2:2Nový
Lutka
25.09.06pondělí20:30UT SNPLindeSonáta 2:6Kresta
Matějka
25.09.06pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt cz1.HFC "B" 4:8Matějka
Kresta
25.09.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 8:1Hanzlík
Kalina
25.09.06pondělí17:30UT SNPCombixFSC SKP Viktoria 5:0Kresta
Matějka
28.09.06čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 7:3Dias
Doubrava
5.kolo
02.10.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"FK Pérovna UL 4:4Matějka
Nový
02.10.06pondělí19:00WHC KBSonátaTeta 2:5Hanzlík
Kalina
02.10.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"Linde 3:5Nový
Matějka
03.10.06úterý20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFanda10:12Košťál
Doubrava
04.10.06středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 9:5Kresta
Hanzlík
06.10.06pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:6Nový
Dias
6.kolo
09.10.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaLinde10:9Košťál
Doubrava
09.10.06pondělí20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czSonáta 2:7Matějka
Nový
09.10.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 9:2Hanzlík
Košťál
09.10.06pondělí17:30UT SNPCombix1.HFC "B" 2:3Matějka
Nový
09.10.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaHop Trop A 3:7Nový
Matějka
12.10.06čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet "A" 3:4Košťál
Nový
7.kolo
16.10.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaHop Trop A 4:4Hanzlík
Lutka
16.10.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"FSC SKP Viktoria11:7Kresta
Dias
16.10.06pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 4:6Košťál
Nový
16.10.06pondělí19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 8:6Košťál
Hanzlík
16.10.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"FC Kolbenschmidt cz 5:2Dias
Kresta
17.10.06úterý20:30UT SNPLindeTeta 9:2Nový
Košťál
8.kolo
23.10.06pondělí16:30UT A.ČeskéFandaTeta 8:4Hanzlík
Miněk
23.10.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULBílý Balet "A"11:5Miněk
Hanzlík
23.10.06pondělí17:30UT SNPCombixSonáta 4:4Košťál
Doubrava
23.10.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 5:4Doubrava
Košťál
24.10.06úterý20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 3:11Košťál
Doubrava
25.10.06středa20:30SetuzaHop Trop A1.HFC "B" 6:2Košťál
Kalina
9.kolo
30.10.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"Fanda 4:3Lutka
Dias
30.10.06pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 3:5Doubrava
Hanzlík
30.10.06pondělí17:00T-MobileBílý Balet "A"Combix10:8Hanzlík
Kalina
30.10.06pondělí20:30UT SNPLindeFK Pérovna UL 5:15Košťál
Nový
01.11.06středa21:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 7:4Miněk
Hanzlík
02.11.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 6:3Košťál
Dias
10.kolo
06.11.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta10:4Doubrava
Hanzlík
06.11.06pondělí17:00T-MobileCombixLinde 3:17Miněk
Hanzlík
06.11.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 4:6Nový
Řízek
06.11.06pondělí18:00UT Severka1.HFC "B"KMK Tornádo "UL" 6:1Košťál
Lutka
08.11.06středa20:15hala UJEPFandaFC Kolbenschmidt cz 6:1Hanzlík
Košťál
08.11.06středa20:30SetuzaHop Trop ASonáta 4:2Dias
Lutka
11.kolo
13.11.06pondělí19:00WHC KBSonáta1.HFC "B" 4:4Hanzlík
Lutka
13.11.06pondělí20:30UT SNPLindeFSC SKP Viktoria 6:2Košťál
Nový
15.11.06středa20:15hala UJEPFandaKMK Tornádo "UL" 6:5Košťál
Doubrava
16.11.06čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 5:5Hanzlík
Nový
20.11.06pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:14Košťál
Hanzlík
06.12.06středa20:30SetuzaBílý Balet "A"Hop Trop A 4:5Dias
Hanzlík
12.kolo
02.04.07pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 4:5Matějka
Hovorka
03.04.07úterý17:30UT SNPLindeHop Trop A 6:3Košťál
Kalina
04.04.07středa18:00UT A.ČeskéFandaFK Pérovna UL 2:6Nový
Šmid
04.04.07středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czCombix 4:4Matějka
Doubrava
05.04.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 4:1Matějka
Dvořák
25.04.07středa17:00UT SeverkaBílý Balet "A"1.HFC "B" 4:4Lutka
Doubrava
13.kolo
26.03.07pondělí17:00T-MobileCombixFK Pérovna UL 6:12Košťál
Hanzlík
09.04.07pondělí19:00WHC KBSonátaFanda 1:5Doubrava
Košťál
09.04.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Linde 7:3Nový
Hanzlík
11.04.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 3:6Hovorka
Matějka
11.04.07středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 2:2Hanzlík
Šmid
12.04.07čtvrtek20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 3:7Doubrava
Řízek
14.kolo
16.04.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Sonáta 1:0Hanzlík
Dvořák
18.04.07středa18:00UT A.ČeskéFandaCombix 9:2Nový
Dias
18.04.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop A 5:1Procházka
Kresta
18.04.07středa19:00UT SNPLindeKMK Tornádo "UL" 6:9Kresta
Procházka
19.04.07čtvrtek18:00SetuzaTeta1.HFC "B" 6:7Košťál
Doubrava
30.05.07středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 3:2Košťál
Doubrava
15.kolo
23.04.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Fanda 2:6Hovorka
Matějka
23.04.07pondělí19:00WHC KBSonátaLinde10:7Doubrava
Košťál
23.04.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"FC Kolbenschmidt cz 8:5Matějka
Hovorka
23.04.07pondělí17:30UT SNPFSC SKP ViktoriaCombix 3:6Šmid
Nový
25.04.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Teta 2:5Košťál
Matějka
25.04.07středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 6:8Hanzlík
Lutka
16.kolo
30.04.07pondělí17:00UT SeverkaCombixHop Trop A 5:6Matějka
Hovorka
30.04.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna UL1.HFC "B" 3:3Nový
Hanzlík
02.05.07středa19:00UT A.ČeskéFandaFSC SKP Viktoria 6:7Nový
Dias
02.05.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 5:2Matějka
Hovorka
02.05.07středa17:30UT SNPLindeBílý Balet "A" 5:1Matějka
Šmid
03.05.07čtvrtek18:00SetuzaTetaSonáta 4:5Dias
Dvořák
17.kolo
07.05.07pondělí17:30UT SNPLindeFanda 7:2Matějka
Nový
07.05.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"Teta 2:5Hanzlík
Šmid
07.05.07pondělí19:00WHC KBSonátaFC Kolbenschmidt cz 1:3Doubrava
Kresta
07.05.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Combix 3:6Šmid
Hanzlík
09.05.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 3:9Doubrava
Košťál
09.05.07středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 3:6Matějka
Hovorka
18.kolo
14.05.07pondělí20:30UT SNPFSC SKP Viktoria1.HFC "B" 4:6Lutka
Dvořák
14.05.07pondělí17:00UT SeverkaCombixKMK Tornádo "UL" 2:4Hanzlík
Nový
14.05.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 7:7Hanzlík
Nový
16.05.07středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 3:5Šmid
Hovorka
16.05.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "A" 3:9Matějka
Řízek
17.05.07čtvrtek18:00SetuzaTetaLinde 9:5Doubrava
Košťál
19.kolo
21.05.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"FK Pérovna UL 4:6Hanzlík
Košťál
21.05.07pondělí19:00WHC KBSonátaCombix 3:3Lutka
Nový
21.05.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Hop Trop A 4:0Košťál
Hanzlík
23.05.07středa19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 8:6Matějka
Hovorka
24.05.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 6:2Šmid
Hanzlík
25.05.07pátek17:30UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 2:5Matějka
Hovorka
20.kolo
28.05.07pondělí20:30UT SNPFSC SKP ViktoriaSonáta 8:14Matějka
Lutka
28.05.07pondělí17:00UT SeverkaCombixBílý Balet "A" 1:5Hanzlík
Dias
28.05.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULLinde11:5Doubrava
Košťál
30.05.07středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 6:5Hovorka
Nový
30.05.07středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTeta 3:9Dias
Kalina
13.06.07středa19:00UT A.ČeskéFanda1.HFC "B" 4:4Hanzlík
Kalina
21.kolo
04.06.07pondělí19:00UT SeverkaBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 5:3Hanzlík
Šmid
04.06.07pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 2:4Dias
Nový
06.06.07středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFanda 8:14Nový
Hovorka
06.06.07středa19:00UT SNPLindeCombix 8:7Hovorka
Nový
07.06.07čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 3:7Košťál
Řízek
07.06.07čtvrtek20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"1.HFC "B" 3:9Košťál
Doubrava
22.kolo
11.06.07pondělí18:10UT Severka1.HFC "B"Sonáta 3:3Doubrava
Košťál
11.06.07pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaLinde 8:10Nový
Šmid
11.06.07pondělí17:00UT SeverkaCombixTeta 6:6Košťál
Doubrava
11.06.07pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Hovorka
13.06.07středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A" 6:3Hanzlík
Dias
15.06.07pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Fanda 9:2Lutka
Řízek

celkem záznamů: 132

generováno za 0.14 sekund