Dnes je čtvrtek 20.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 144

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2006/2007 3.třída
1.kolo
04.09.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "C"Dynamo Kameňák 2:6Košťál
04.09.06pondělí19:00UT SeverkaCostaco BrosOdpadlíci 6:3Doubrava
07.09.06čtvrtek20:00UT SeverkaLesná Pes ULSoptík 3:7Dias
08.09.06pátek19:00UT SeverkaKojotiFC Lokomotiv "UL" 5:6Kalina
08.09.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Incredibles 2:5Doubrava
21.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaFC ElpraFK Jamajka 6:3Kalina
2.kolo
12.09.06úterý17:30UT Stad.mlFK JamajkaFlamengo "B" 5:6Doubrava
13.09.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Odpadlíci 4:5Kalina
14.09.06čtvrtek19:00UT SeverkaSoptíkFC Elpra 4:8Matějka
15.09.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesBílý Balet "C" 5:10Miněk
15.09.06pátek19:00UT SeverkaKojotiLesná Pes UL 3:8Miněk
01.12.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákCostaco Bros 7:4Košťál
3.kolo
18.09.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraKojoti 3:2Nový
18.09.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "C"FK Jamajka 8:2Nový
20.09.06středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Lokomotiv "UL" 4:3Miněk
20.09.06středa19:00UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 1:3Matějka
22.09.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Soptík 3:4Dias
22.09.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosFC Incredibles11:8Doubrava
4.kolo
26.09.06úterý17:30UT Stad.mlFK JamajkaCostaco Bros 6:12Miněk
27.09.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo Kameňák 1:11Kalina
28.09.06čtvrtek18:00UT SeverkaSoptíkBílý Balet "C" 3:4Nový
28.09.06čtvrtek20:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Elpra 5:2Nový
29.09.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesOdpadlíci 4:5Matějka
29.09.06pátek19:00UT SeverkaKojotiFlamengo "B" 8:1Matějka
5.kolo
02.10.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFC Lokomotiv "UL" 7:0Matějka
03.10.06úterý18:00UT StaráBílý Balet "C"Kojoti 4:5Dias
04.10.06středa19:00UT SNPOdpadlíciFK Jamajka 5:2Matějka
06.10.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Lesná Pes UL 3:8Nový
06.10.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosSoptík10:2Kalina
06.10.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákFC Incredibles10:0Řízek
6.kolo
09.10.06pondělí20:00UT SeverkaLesná Pes ULBílý Balet "C" 3:4Lutka
09.10.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFlamengo "B" 5:2Lutka
10.10.06úterý17:30UT Stad.mlFK JamajkaDynamo Kameňák 3:6Dias
11.10.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Incredibles 4:4Řízek
13.10.06pátek19:00UT SeverkaKojotiCostaco Bros10:7Řízek
30.10.06pondělí19:00UT SeverkaSoptíkOdpadlíci 4:7Lutka
7.kolo
17.10.06úterý18:00UT StaráBílý Balet "C"FC Elpra 2:9Lutka
20.10.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 4:2Kalina
20.10.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosLesná Pes UL 6:5Doubrava
20.10.06pátek17:30UT SNPOdpadlíciKojoti 6:1Kalina
20.10.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákSoptík13:1Lutka
20.10.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 5:7Doubrava
8.kolo
23.10.06pondělí20:00UT SeverkaLesná Pes ULOdpadlíci 2:5Nový
23.10.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraCostaco Bros 2:2Nový
25.10.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Jamajka 0:10Doubrava
26.10.06čtvrtek18:00UT SeverkaSoptíkFC Incredibles 4:6Nový
27.10.06pátek19:00UT SeverkaKojotiDynamo Kameňák 8:7Miněk
27.10.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Bílý Balet "C" 4:5Lutka
9.kolo
31.10.06úterý18:00UT StaráBílý Balet "C"FC Lokomotiv "UL" 2:5Nový
02.11.06čtvrtek19:30UT SNPOdpadlíciFC Elpra 4:3Košťál
03.11.06pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosFlamengo "B" 3:1Dias
03.11.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 7:3Lutka
03.11.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 4:8Dias
03.11.06pátek19:00UT SNPFK JamajkaSoptík 7:2Košťál
10.kolo
06.11.06pondělí20:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Incredibles 5:2Lutka
06.11.06pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraDynamo Kameňák 3:3Lutka
06.11.06pondělí20:00UT SNPBílý Balet "C"Costaco Bros 6:7Nový
08.11.06středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Soptík 7:2Kalina
10.11.06pátek19:00UT SeverkaKojotiFK Jamajka 3:8Miněk
10.11.06pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Odpadlíci 1:4Nový
11.kolo
10.11.06pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Elpra 2:6Miněk
15.11.06středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Costaco Bros 3:9Řízek
15.11.06středa20:30UT SNPFK JamajkaLesná Pes UL 3:2Kalina
16.11.06čtvrtek19:30UT SNPOdpadlíciBílý Balet "C" 5:2Řízek
17.11.06pátek20:00SetuzaDynamo KameňákFlamengo "B"11:2Řízek
16.03.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkKojoti 1:9Matějka
12.kolo
20.03.07úterý20:00UT SNPFSC ŽampigňonsKojoti 3:2Kresta
23.03.07pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULLesná Pes UL 6:2Nový
23.03.07pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Elpra 3:7Lutka
23.03.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 0:5Šmid
23.03.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesCostaco Bros 2:9Doubrava
08.06.07pátek20:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 3:4Lutka
13.kolo
27.03.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsDynamo Kameňák 2:11Doubrava
28.03.07středa17:30UT SNPOdpadlíciFC Incredibles 9:3Nový
30.03.07pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Elpra 7:4Lutka
30.03.07pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 6:6Lutka
30.03.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosFK Jamajka 5:10Řízek
11.06.07pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKojoti12:3
14.kolo
02.04.07pondělí17:30UT SNPFK JamajkaOdpadlíci 4:6Nový
03.04.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsLesná Pes UL 1:5Košťál
04.04.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFlamengo "B"10:8Hanzlík
06.04.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesDynamo Kameňák 1:5Lutka
06.04.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkCostaco Bros 3:15Lutka
06.04.07pátek17:00UT SeverkaKojotiFC Elpra 6:4Lutka
15.kolo
10.04.07úterý20:30UT SNPFSC ŽampigňonsFC Incredibles 0:8Řízek
11.04.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraLesná Pes UL 4:4Doubrava
13.04.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Kojoti 4:7Matějka
13.04.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákFK Jamajka 5:4Hanzlík
13.04.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosFC Lokomotiv "UL"10:5Dias
13.04.07pátek17:30UT SNPOdpadlíciSoptík16:1Šmid
16.kolo
16.04.07pondělí20:30UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 5:7Lutka
17.04.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFC Elpra 3:8Řízek
18.04.07středa17:30UT SNPOdpadlíciFC Lokomotiv "UL"10:3Procházka
18.04.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULCostaco Bros10:6Řízek
19.04.07čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlamengo "B" 5:4Košťál
20.04.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkDynamo Kameňák 3:12Matějka
17.kolo
24.04.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFK Jamajka 2:8Dias
25.04.07středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSoptík14:2Nový
27.04.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FC Elpra 3:9Kalina
27.04.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákFC Lokomotiv "UL" 9:3Řízek
27.04.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosKojoti 9:3Dvořák
27.04.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka ULOdpadlíci 5:5Dvořák
18.kolo
01.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFlamengo "B" 2:4Šmid
02.05.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULDynamo Kameňák 6:4Hanzlík
03.05.07čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULCostaco Bros 8:6Doubrava
04.05.07pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "UL"12:3Doubrava
04.05.07pátek17:00UT SeverkaKojotiOdpadlíci 3:7Doubrava
04.05.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkFK Jamajka 2:4Doubrava
19.kolo
07.05.07pondělí19:00UT SNPFK JamajkaFC Lokomotiv "UL" 8:2Matějka
08.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsSoptík 3:2Nový
09.05.07středa17:30UT SNPOdpadlíciLesná Pes UL 6:3Doubrava
11.05.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákKojoti14:3Matějka
11.05.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Incredibles10:2Lutka
11.05.07pátek20:00UT SeverkaCostaco BrosFC Elpra 9:10Lutka
20.kolo
16.05.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraOdpadlíci 3:2Hovorka
16.05.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFK Jamajka 3:4Hovorka
18.05.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Costaco Bros 5:10Matějka
18.05.07pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo Kameňák 5:5Dias
18.05.07pátek17:00UT SeverkaKojotiFC Incredibles 4:0Šmid
18.05.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkFC Lokomotiv "UL"11:5Šmid
21.kolo
22.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFC Lokomotiv "UL" 3:5Kalina
23.05.07středa17:30UT SNPOdpadlíciFlamengo "B" 5:6Hovorka
25.05.07pátek18:00UT SeverkaFootballStars Severka ULSoptík11:3Dvořák
25.05.07pátek17:00UT SeverkaFK JamajkaKojoti 2:5Dvořák
25.05.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes UL 5:6Dvořák
25.05.07pátek21:00SetuzaDynamo KameňákFC Elpra 3:2Nový
22.kolo
29.05.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsCostaco Bros 1:10Hovorka
30.05.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraFC Incredibles 8:1Dvořák
30.05.07středa17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULFC Lokomotiv "UL" 7:5Dvořák
31.05.07čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Jamajka 2:2Hovorka
01.06.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"Dynamo Kameňák 0:4
01.06.07pátek17:00UT SeverkaKojotiSoptík 6:4Doubrava
23.kolo
05.06.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsFootballStars Severka UL 2:6Hovorka
05.06.07úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Elpra 3:7Dvořák
06.06.07středa17:30UT SNPOdpadlíciCostaco Bros 2:3Hovorka
08.06.07pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kojoti 3:9Šmid
08.06.07pátek18:00UT SeverkaSoptíkLesná Pes UL 1:6Hanzlík
08.06.07pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlamengo "B" 2:12Hanzlík
24.kolo
20.04.07pátek17:00UT SeverkaFootballStars Severka ULKojoti 8:5Matějka
12.06.07úterý19:00UT SNPFSC ŽampigňonsOdpadlíci 1:12Šmid
13.06.07středa19:00UT SeverkaFC ElpraSoptík 5:4Kalina
14.06.07čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Lesná Pes UL 2:8Nový
15.06.07pátek19:00UT SeverkaCostaco BrosDynamo Kameňák 9:10Dvořák
15.06.07pátek19:00UT SNPFlamengo "B"FK Jamajka 5:5Řízek

celkem záznamů: 144

generováno za 0.15 sekund