Dnes je úterý 18.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2005/2006 Okresní přebor
1.kolo
AkordHadidas 0:5
05.09.05pondělí21:00SetuzaRelaxSportbar 4:13Košťál
05.09.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULPupkins 3:5Hanzlík
06.09.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 7:3Řízek
06.09.05úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 8:6Hanzlík
07.09.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Flatus 7:7Nový
09.09.05pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPLinde 2:5Nový
2.kolo
12.09.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULRelax 5:5Matějka
12.09.05pondělí18:15UT SeverkaSportbarAS - Comp 6:4Nový
12.09.05pondělí21:00SetuzaLindeKMF Úder "A" 3:4Hanzlík
13.09.05úterý17:00UT StaráFlatusAkord 8:5Hanzlík
14.09.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Bílý Balet "B" 1:2Lutka
14.09.05středa20:30UT SNPHadidasMorgan Commando TP 6:3Košťál
14.09.05středa18:45SKPPupkinsMěstská Policie 4:5Kresta
3.kolo
Morgan Commando TPFlatus 0:5
19.09.05pondělí21:00SetuzaRelaxPupkins14:4Lutka
20.09.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Hadidas 5:5Kalina
20.09.05úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL 7:7Košťál
21.09.05středa18:30UT SNPMěstská PolicieLinde 5:5Matějka
21.09.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Sportbar 1:3Matějka
23.09.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 6:2Lutka
4.kolo
26.09.05pondělí21:00SetuzaRelaxAS - Comp 4:4Hanzlík
26.09.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULBílý Balet "B" 2:4Matějka
28.09.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 7:1Lutka
28.09.05středa18:45SKPPupkinsLinde 6:12Řízek
29.09.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusKMF Úder "A" 1:13Košťál
30.09.05pátek18:00UT SeverkaSportbarAkord 7:4Košťál
10.05.06středa20:30UT SNPHadidasMěstská Policie14:5Dias
5.kolo
03.10.05pondělí21:00SetuzaLindeHadidas 6:8Košťál
03.10.05pondělí17:00UT SNPBílý Balet "B"Relax 5:0Matějka
04.10.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Hop Trop - "B" 4:4Košťál
04.10.05úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins 4:8Hanzlík
05.10.05středa18:00UT SNPMěstská PolicieFlatus 6:2Matějka
07.10.05pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPSportbar 3:5Lutka
07.10.05pátek17:00UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL 6:6Kresta
6.kolo
PupkinsHadidas 0:5
10.10.05pondělí21:00SetuzaRelaxAkord 4:3Nový
10.10.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP 3:4Kresta
11.10.05úterý20:30SetuzaAS - CompBílý Balet "B" 0:4Hanzlík
12.10.05středa20:00WHC KBSportbarKMF Úder "A" 5:3Košťál
12.10.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 4:2Matějka
13.10.05čtvrtek17:00UT StaráFlatusLinde 1:3Kresta
7.kolo
17.10.05pondělí21:00SetuzaLindeHop Trop - "B" 5:4Nový
18.10.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Wayuptensky futsal team UL 9:3Košťál
19.10.05středa20:00UT SNPHadidasFlatus 5:3Košťál
19.10.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Pupkins 6:6Košťál
21.10.05pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPRelax 6:8Hanzlík
06.12.05úterý20:30SetuzaAkordAS - Comp 8:5Běle
17.03.06pátek21:00SetuzaMěstská PolicieSportbar 0:2Kalina
8.kolo
24.10.05pondělí21:00SetuzaRelaxKMF Úder "A" 7:7Řízek
24.10.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMěstská Policie 3:6Košťál
25.10.05úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP12:1Lutka
26.10.05středa20:00WHC KBSportbarLinde 5:5Matějka
26.10.05středa17:30UT SNPHop Trop - "B"Hadidas 7:5Matějka
26.10.05středa18:45SKPPupkinsFlatus14:10Nový
28.10.05pátek17:00UT SNPBílý Balet "B"Akord 5:6Kresta
9.kolo
31.10.05pondělí21:00SetuzaLindeWayuptensky futsal team UL 7:1Matějka
01.11.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"AS - Comp 5:6Matějka
02.11.05středa20:00UT SNPHadidasSportbar 3:6Matějka
02.11.05středa17:00UT SNPMěstská PolicieRelax 4:1Matějka
03.11.05čtvrtek16:00UT StaráFlatusHop Trop - "B" 2:8Košťál
04.11.05pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPBílý Balet "B" 4:5Hanzlík
04.11.05pátek16:00UT A.ČeskéAkordPupkins 8:14Nový
10.kolo
30.11.99úterý17:00UT A.ČeskéAkordMorgan Commando TP 7:6Řízek
07.11.05pondělí21:00SetuzaRelaxLinde 3:4Kresta
07.11.05pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHadidas 4:2Jiránek
08.11.05úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 8:6Matějka
09.11.05středa16:45UT SNPBílý Balet "B"KMF Úder "A" 2:7Matějka
09.11.05středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 5:8Košťál
19.11.05sobota20:00WHC KBSportbarFlatus 9:4Hanzlík
11.kolo
FlatusWayuptensky futsal team UL 0:5
14.11.05pondělí21:00SetuzaLindeAS - Comp 6:6Košťál
15.11.05úterý17:00UT SNPMěstská PolicieBílý Balet "B" 4:3Nový
15.11.05úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Akord 4:2Lutka
16.11.05středa17:30UT SNPHadidasRelax 8:4Matějka
18.11.05pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPPupkins 6:8Hanzlík
07.12.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Sportbar 4:4Matějka
12.kolo
21.11.05pondělí21:00SetuzaRelaxFlatus 5:8Nový
21.11.05pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 1:5Hanzlík
22.11.05úterý20:30SetuzaAS - CompHadidas 6:5Nový
23.11.05středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Linde 7:8Matějka
23.11.05středa18:45SKPPupkinsSportbar 6:11Košťál
04.12.05neděle17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 5:3Řízek
28.04.06pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPKMF Úder "A" 5:6Řízek
13.kolo
FlatusAS - Comp 0:5
28.11.05pondělí21:00SetuzaLindeAkord10:6Nový
30.11.05středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Relax10:3Hanzlík
30.11.05středa18:30UT SNPHadidasBílý Balet "B" 9:9Nový
30.11.05středa17:00UT SNPMěstská PolicieMorgan Commando TP 9:4Nový
30.11.05středa18:45SKPKMF Úder "A"Pupkins12:12Hanzlík
01.12.05čtvrtek20:00WHC KBSportbarWayuptensky futsal team UL 7:3Košťál
14.kolo
13.03.06pondělí16:00UT SNPLindeMorgan Commando TP 9:1Lutka
13.03.06pondělí21:00SetuzaSportbarRelax 4:3Nový
14.03.06úterý20:30UT SNPMěstská PolicieKMF Úder "A" 0:5Košťál
14.03.06úterý16:30UT SNPFlatusBílý Balet "B" 6:9Řízek
15.03.06středa20:30UT SNPHadidasAkord 5:2Matějka
15.03.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 8:8Kresta
31.05.06středa18:00SKPPupkinsWayuptensky futsal team UL 3:3Doubrava
15.kolo
20.03.06pondělí21:00SetuzaRelaxWayuptensky futsal team UL 7:5Matějka
20.03.06pondělí17:00UT SNPBílý Balet "B"Hop Trop - "B" 4:3Nový
20.03.06pondělí20:00WHC KBMorgan Commando TPHadidas 4:5Košťál
21.03.06úterý20:30SetuzaAS - CompSportbar 2:14Matějka
22.03.06středa18:30UT SNPMěstská PoliciePupkins 5:7Matějka
24.03.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordFlatus 8:5Košťál
28.03.06úterý20:00UT MojžířKMF Úder "A"Linde 4:4Řízek
16.kolo
27.03.06pondělí16:00UT SNPLindeMěstská Policie 5:3Košťál
27.03.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAS - Comp 5:6Matějka
29.03.06středa20:30UT SNPHadidasKMF Úder "A" 4:6Košťál
29.03.06středa16:00UT SNPFlatusMorgan Commando TP 1:14Kalina
29.03.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 6:1Matějka
29.03.06středa18:45SKPPupkinsRelax 2:6Dias
03.04.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarBílý Balet "B" 7:4Košťál
17.kolo
03.04.06pondělí16:00UT SNPLindePupkins 9:7Kresta
04.04.06úterý20:30SetuzaAS - CompRelax10:5Lutka
04.04.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Flatus 8:1Řízek
04.04.06úterý18:00UT SNPMěstská PolicieHadidas 5:12Košťál
07.04.06pátek19:30UT SNPBílý Balet "B"Wayuptensky futsal team UL 2:2Matějka
07.04.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordSportbar 2:7Košťál
07.04.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 1:9Nový
18.kolo
10.04.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarMorgan Commando TP 9:4Kalina
10.04.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAkord 2:4Dias
10.04.06pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "B" 4:4Košťál
12.04.06středa20:30UT SNPHadidasLinde 5:8Matějka
12.04.06středa16:00UT SNPFlatusMěstská Policie 1:9Nový
12.04.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Úder "A" 6:3Nový
12.04.06středa18:45SKPPupkinsAS - Comp 5:13Hanzlík
19.kolo
14.04.06pátek16:00UT SNPLindeFlatus 7:2Kresta
17.04.06pondělí17:30UT SNPBílý Balet "B"AS - Comp 7:5Lutka
18.04.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Sportbar 0:8Matějka
19.04.06středa19:00UT SNPHadidasPupkins11:4Matějka
20.04.06čtvrtek20:30UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 0:6Košťál
21.04.06pátek17:00UT StaráAkordRelax 6:4Nový
21.04.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 4:5Kresta
20.kolo
24.04.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarMěstská Policie12:2Kalina
24.04.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMF Úder "A" 3:6Lutka
24.04.06pondělí21:00SetuzaRelaxMorgan Commando TP 7:4Řízek
25.04.06úterý20:30SetuzaAS - CompAkord 4:4Hanzlík
26.04.06středa16:00UT SNPFlatusHadidas 0:2Doubrava
26.04.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Linde 4:6Lutka
26.04.06středa18:45SKPPupkinsBílý Balet "B" 5:3
21.kolo
01.05.06pondělí16:00UT SNPLindeSportbar 3:3Hanzlík
03.05.06středa17:30UT SNPMěstská PolicieWayuptensky futsal team UL 4:5Matějka
03.05.06středa19:00UT SNPHadidasHop Trop - "B" 7:6Matějka
03.05.06středa16:00UT SNPFlatusPupkins 8:7Matějka
05.05.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordBílý Balet "B" 6:0
05.05.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPAS - Comp 3:6Lutka
29.05.06pondělí21:00SetuzaKMF Úder "A"Relax 5:5Hanzlík
22.kolo
08.05.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarHadidas 3:0Hanzlík
08.05.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULLinde 2:4Lutka
08.05.06pondělí21:00SetuzaRelaxMěstská Policie 5:5Doubrava
09.05.06úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 7:3Hanzlík
10.05.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Flatus 2:1Nový
10.05.06středa17:30UT SNPBílý Balet "B"Morgan Commando TP 7:3Nový
10.05.06středa18:45SKPPupkinsAkord 9:5Doubrava
23.kolo
15.05.06pondělí18:00WHC KBMorgan Commando TPAkord 3:6Dias
15.05.06pondělí16:00UT SNPLindeRelax 3:1Matějka
16.05.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Bílý Balet "B" 4:4Lutka
17.05.06středa19:00UT SNPHadidasWayuptensky futsal team UL 5:1Dias
17.05.06středa16:00UT SNPFlatusSportbar 8:11Doubrava
30.05.06úterý20:30SetuzaMěstská PolicieAS - Comp 9:3Hanzlík
08.06.06čtvrtek20:00SetuzaHop Trop - "B"Pupkins 3:1Kalina
24.kolo
22.05.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarHop Trop - "B" 7:5Košťál
22.05.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlatus 5:4Řízek
22.05.06pondělí21:00SetuzaRelaxHadidas10:5Kalina
23.05.06úterý20:30SetuzaAS - CompLinde 7:6Doubrava
24.05.06středa18:45SKPPupkinsMorgan Commando TP 7:16Doubrava
26.05.06pátek19:30UT SNPBílý Balet "B"Městská Policie10:3Kresta
26.05.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordKMF Úder "A" 6:2Košťál
25.kolo
29.05.06pondělí16:00UT SNPLindeBílý Balet "B" 8:2Nový
29.05.06pondělí18:00UT SeverkaSportbarPupkins 3:3Hanzlík
31.05.06středa20:30UT SNPHadidasAS - Comp 3:12Matějka
31.05.06středa16:00UT SNPFlatusRelax 4:4Řízek
31.05.06středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:3Lutka
02.06.06pátek16:30UT SNPMěstská PolicieAkord 3:6Kresta
13.06.06úterý19:30UT MojžířKMF Úder "A"Morgan Commando TP 9:5Hanzlík
26.kolo
05.06.06pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULSportbar 2:5Matějka
05.06.06pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop - "B" 3:4Kresta
06.06.06úterý20:30SetuzaAS - CompFlatus 6:3Kalina
06.06.06úterý19:30UT MojžířPupkinsKMF Úder "A" 1:17Nový
07.06.06středa17:00UT SNPBílý Balet "B"Hadidas 5:5Kalina
09.06.06pátek17:00UT A.ČeskéAkordLinde 4:4Lutka
09.06.06pátek19:30hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 7:6Nový

celkem záznamů: 182

generováno za 0.14 sekund