Dnes je neděle 22.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2005/2006 Krajský přebor
1.kolo
05.09.05pondělí16:30UT SNPCombixFC Kolbenschmidt cz 3:3Matějka
05.09.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaTeta 3:1Nový
07.09.05středa20:30SetuzaHop Trop AFC Sokol UL "A" 2:5Košťál
07.09.05středa18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 4:7Matějka
28.11.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda 5:2Kresta
2.kolo
12.09.05pondělí19:00UT A.ČeskéFandaSonáta 4:8Kresta
12.09.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 8:1Matějka
14.09.05středa19:00UT SNPBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 0:10Šůň
14.09.05středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria13:5Spusta
15.09.05čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 5:2Kresta
3.kolo
19.09.05pondělí16:30UT SNPCombixFanda 6:5Spusta
19.09.05pondělí20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 0:12Košťál
19.09.05pondělí19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 5:4Šůň
19.09.05pondělí19:00WHC KBSonátaBílý Balet "A"10:5Kresta
21.09.05středa20:30SetuzaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 2:4Nový
4.kolo
26.09.05pondělí16:30UT A.ČeskéFandaBílý Balet "A"13:4Košťál
26.09.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 6:6Matějka
26.09.05pondělí16:30UT SNPCombixFSC SKP Viktoria 6:1Procházka
28.09.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sonáta 4:3Kresta
29.09.05čtvrtek18:00SetuzaTetaKMK Tornádo "UL" 6:5Hanzlík
5.kolo
03.10.05pondělí20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFanda 3:3Tuchyňa
03.10.05pondělí18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 3:5Matějka
03.10.05pondělí19:00WHC KBSonátaTeta 4:5Spusta
05.10.05středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 6:4Hanzlík
05.10.05středa19:30UT SNPBílý Balet "A"FC Sokol UL "A" 7:3Nový
6.kolo
10.10.05pondělí19:00UT SNPFandaFC Sokol UL "A" 4:6Košťál
10.10.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 6:6Matějka
10.10.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaHop Trop A 6:4Kresta
13.10.05čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet "A"10:3Hanzlík
14.11.05pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czSonáta 5:0Kirilák
7.kolo
17.10.05pondělí19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 5:11Nový
17.10.05pondělí18:00UT SNPBílý Balet "A"FC Kolbenschmidt cz 5:3Matějka
19.10.05středa20:30SetuzaHop Trop AFanda 8:2Kresta
19.10.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Teta 2:2Nový
28.11.05pondělí19:00T-MobileKMK Tornádo "UL"Combix 3:3Košťál
8.kolo
24.10.05pondělí19:00UT SNPFandaTeta 5:3Kresta
24.10.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULBílý Balet "A"10:2Hanzlík
24.10.05pondělí16:30UT SNPCombixSonáta 8:6Matějka
24.10.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 6:4Košťál
26.10.05středa19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 0:0Spusta
9.kolo
31.10.05pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 6:4Nový
31.10.05pondělí18:00UT SNPBílý Balet "A"Combix 3:7Košťál
02.11.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:5Kresta
03.11.05čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 6:7Hanzlík
09.12.05pátek18:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 2:3Košťál
10.kolo
07.11.05pondělí20:30hala UJEPFandaFC Kolbenschmidt cz 2:2Kresta
07.11.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 7:2Procházka
07.11.05pondělí19:00T-MobileCombixFC Sokol UL "A" 7:5Hanzlík
07.11.05pondělí21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 3:2Jiránek
09.11.05středa20:15SetuzaHop Trop ASonáta 2:4Matějka
11.kolo
14.11.05pondělí19:30hala UJEPKMK Tornádo "UL"Fanda 5:3Matějka
14.11.05pondělí20:00WHC KBBílý Balet "A"Hop Trop A 2:11Spusta
16.11.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 5:1Matějka
17.11.05čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 5:7Matějka
21.11.05pondělí20:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:8Matějka
12.kolo
27.03.06pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 3:2Matějka
28.03.06úterý21:00hala UJEPFandaFK Pérovna UL 0:8Matějka
28.03.06úterý17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czCombix 4:2Hanzlík
29.03.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop A 1:5Lutka
30.03.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 3:6Matějka
13.kolo
03.04.06pondělí19:00WHC KBSonátaFanda 2:4Matějka
03.04.06pondělí17:00UT SNPCombixFK Pérovna UL 4:10Kresta
04.04.06úterý16:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 3:3Hanzlík
05.04.06středa19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 7:10Matějka
13.04.06čtvrtek18:00SetuzaHop Trop ATeta 5:4Matějka
14.kolo
10.04.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaCombix 2:2Hanzlík
10.04.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 9:5Dias
10.04.06pondělí21:00SetuzaBílý Balet "A"Sonáta 3:1Košťál
12.04.06středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop A 4:1Matějka
12.04.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 2:3Hanzlík
15.kolo
17.04.06pondělí19:00WHC KBSonátaFC Sokol UL "A" 2:3Hanzlík
17.04.06pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaCombix11:7Nový
18.04.06úterý17:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Teta 2:5Košťál
19.04.06středa20:30UT SNPBílý Balet "A"Fanda 6:4Matějka
19.04.06středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 4:9Hanzlík
16.kolo
24.04.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaFSC SKP Viktoria10:6Košťál
24.04.06pondělí17:00UT SNPCombixHop Trop A 2:1Hanzlík
26.04.06středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 7:2Košťál
27.04.06čtvrtek18:00SetuzaTetaSonáta 8:9Nový
01.06.06čtvrtek19:30WHC KBFC Sokol UL "A"Bílý Balet "A" 2:4Nový
17.kolo
01.05.06pondělí18:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 2:6Košťál
03.05.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Fanda 2:4Košťál
03.05.06středa20:30UT SNPBílý Balet "A"Teta 3:7Nový
03.05.06středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 7:8Hanzlík
07.06.06středa19:00WHC KBSonátaFC Kolbenschmidt cz 4:4Dias
18.kolo
20.03.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 7:2Hanzlík
08.05.06pondělí17:00UT A.ČeskéFandaHop Trop A 9:4Košťál
08.05.06pondělí17:00UT SNPCombixKMK Tornádo "UL" 1:3Matějka
09.05.06úterý17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "A" 6:7
11.05.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Sokol UL "A" 9:4Kresta
19.kolo
15.05.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"FK Pérovna UL 5:2Hanzlík
15.05.06pondělí19:00WHC KBSonátaCombix 5:4Dias
15.05.06pondělí18:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 6:4Matějka
17.05.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 3:4Matějka
18.05.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 3:7Košťál
20.kolo
22.05.06pondělí17:00UT SNPCombixBílý Balet "A" 6:5
22.05.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 9:5Hanzlík
23.05.06úterý19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaSonáta 3:7Kresta
24.05.06středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL"10:6Hanzlík
24.05.06středa17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czTeta 5:7Matějka
21.kolo
29.05.06pondělí20:00UT SeverkaBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 5:4Košťál
29.05.06pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 1:3Kresta
31.05.06středa17:15UT SNPFC Kolbenschmidt czFanda 5:3Matějka
31.05.06středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Combix 2:3Nový
01.06.06čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 9:7Košťál
22.kolo
05.06.06pondělí17:00UT SNPCombixTeta 7:10Hanzlík
05.06.06pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz11:5Matějka
06.06.06úterý17:30UT SNPFandaKMK Tornádo "UL" 8:1Hanzlík
06.06.06úterý19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A"10:6Matějka
07.06.06středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A"12:5Nový

celkem záznamů: 110

generováno za 0.14 sekund