Dnes je sobota 17.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 169

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2005/2006 2.třída
1.kolo
08.09.05čtvrtek19:30UT SNPMakroNew York 5:5Nový
09.09.05pátek19:00UT SeverkaDebris "B"Kojoti 5:0Matějka
09.09.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"FC Resslovka19:2Matějka
09.09.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaFK Všebořice 5:2Hanzlík
09.09.05pátek20:15UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 0:5Matějka
30.11.05středa19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Hainz 7:3Košťál
2.kolo
14.09.05středa17:00UT A.ČeskéTJ Fanda "B"Kojoti 6:2Hanzlík
15.09.05čtvrtek20:00UT SeverkaFK VšebořiceSK Kronen-Labe 3:3Hanzlík
15.09.05čtvrtek19:15UT SNPFC HainzMakro 4:4Matějka
15.09.05čtvrtek21:00UT SNPFC ResslovkaDebris "B" 0:8Matějka
16.09.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedVykrouhla 2:3Nový
16.09.05pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Intier Chlumec 6:3Lutka
3.kolo
21.09.05středa20:00UT SNPKojotiFC Resslovka 3:5Matějka
21.09.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Hainz 9:5Hanzlík
22.09.05čtvrtek19:30UT SNPMakroFK Všebořice 4:1Řízek
22.09.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeStřekov United 2:2Matějka
23.09.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaTJ Fanda "B" 6:6Řízek
4.kolo
26.09.05pondělí17:00UT A.ČeskéTJ Fanda "B"FC Resslovka 7:0Kresta
29.09.05čtvrtek20:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Intier Chlumec 3:4Kalina
30.09.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaSK Kronen-Labe13:3Košťál
30.09.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedMakro 3:1Kresta
30.09.05pátek19:00UT ChabaNew YorkCSKA Výšina "B" 5:8Lutka
5.kolo
05.10.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecStřekov United 7:5Hanzlík
06.10.05čtvrtek19:30UT SNPMakroVykrouhla 3:4Lutka
06.10.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeTJ Fanda "B" 0:8Kalina
07.10.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"New York 4:1Nový
07.10.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"FC Hainz 8:1Hanzlík
6.kolo
13.10.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 2:7Říha
13.10.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceCSKA Výšina "B" 5:8Řízek
14.10.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaFC Intier Chlumec 4:9Lutka
14.10.05pátek17:30UT SNPFC HainzDebris "B" 2:4Nový
14.10.05pátek19:00UT ChabaNew YorkKojoti 6:5Řízek
7.kolo
18.10.05úterý20:30UT SNPFC ResslovkaNew York 1:9Řízek
19.10.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecSK Kronen-Labe 3:2Hanzlík
20.10.05čtvrtek19:30UT SNPMakroTJ Fanda "B" 2:5Řízek
21.10.05pátek20:30UT SNPKojotiFC Hainz 6:3Lutka
21.10.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"FK Všebořice 7:1Kalina
21.10.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Střekov United12:3Kresta
8.kolo
26.10.05středa20:30UT SNPFC HainzFC Resslovka 4:12Řízek
27.10.05čtvrtek19:30UT SNPMakroFC Intier Chlumec 6:4Kalina
27.10.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceKojoti 8:3Matějka
28.10.05pátek18:15LibouchecVykrouhlaCSKA Výšina "B" 5:9Řízek
28.10.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedDebris "B" 2:2Košťál
9.kolo
01.11.05úterý19:30UT SNPFC ResslovkaFK Všebořice 9:4Řízek
02.11.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecTJ Fanda "B" 2:7Řízek
03.11.05čtvrtek19:30UT SNPKojotiStřekov United 5:5Kalina
04.11.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"Vykrouhla 1:1Řízek
04.11.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"SK Kronen-Labe 7:2Lutka
10.kolo
09.11.05středa18:30UT SNPTJ Fanda "B"New York 4:3Košťál
10.11.05čtvrtek19:30UT SNPMakroCSKA Výšina "B" 8:2Lutka
10.11.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeDebris "B" 7:2Nový
11.11.05pátek19:30LibouchecVykrouhlaKojoti 3:4Řízek
11.11.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedFC Resslovka10:3Matějka
11.kolo
17.11.05čtvrtek19:30UT SNPKojotiSK Kronen-Labe 2:1Řízek
18.11.05pátek19:00UT ChabaNew YorkFC Hainz10:3Řízek
18.11.05pátek19:30UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 1:6Lutka
18.11.05pátek20:00UT SeverkaDebris "B"Makro 9:3Kalina
18.11.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"FC Intier Chlumec 5:4Nový
12.kolo
23.11.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecDebris "B" 4:5Řízek
24.11.05čtvrtek20:00WHC KBMakroKojoti 8:3Kalina
24.11.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka 4:2Řízek
24.11.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 3:7Košťál
25.11.05pátek19:30hala UJEPTJ Fanda "B"FC Hainz 2:2Lutka
13.kolo
KojotiFC Intier Chlumec 0:5
29.11.05úterý17:00UT SNPFC HainzFK Všebořice 3:4Matějka
29.11.05úterý20:00UT SNPFC ResslovkaMakro 2:8Nový
02.12.05pátek19:00UT ChabaNew YorkStřekov United 7:2Řízek
02.12.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"TJ Fanda "B" 6:4Lutka
14.kolo
FC Intier ChlumecFC Resslovka 0:5
09.12.05pátek17:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Debris "B" 9:7Dias
09.12.05pátek19:30LibouchecVykrouhlaNew York 3:4Řízek
09.12.05pátek19:30hala UJEPTJ Fanda "B"FK Všebořice 7:4Kalina
09.03.06čtvrtek20:00SetuzaStřekov UnitedFC Hainz 7:9Matějka
15.kolo
30.11.99úterý20:00UT MojžířDebris "B"TJ Fanda "B" 2:7Hanzlík
27.10.05čtvrtek19:00UT ChabaNew YorkSK Kronen-Labe10:2Hanzlík
15.12.05čtvrtek17:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 7:6Nový
16.12.05pátek16:30UT SNPFC HainzVykrouhla 5:3Košťál
19.05.06pátek18:00UT SeverkaKojotiCSKA Výšina "B" 2:8Nový
16.kolo
13.03.06pondělí19:00WHC KBMakroFC Hainz 4:6Hanzlík
16.03.06čtvrtek20:30SKPFK VšebořiceSK Kronen-Labe 1:5Řízek
16.03.06čtvrtek21:00SetuzaTJ Fanda "B"Vykrouhla 5:4Dias
17.03.06pátek18:00UT SeverkaKojotiDebris "B" 3:10Nový
17.03.06pátek16:00UT SNPFC ResslovkaCSKA Výšina "B" 4:15Nový
17.03.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Střekov United 5:4Košťál
13.06.06úterý19:00UT ChabaNew YorkFC Intier Chlumec14:1Hanzlík
17.kolo
20.03.06pondělí21:00WHC KBFC HainzFC Intier Chlumec 9:11Hanzlík
22.03.06středa20:00SKPTJ Fanda "B"SK Kronen-Labe 7:1Matějka
23.03.06čtvrtek21:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Kojoti 7:5Hanzlík
24.03.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaStřekov United 1:1Řízek
24.03.06pátek18:00UT MojžířCSKA Výšina "B"New York11:4Kalina
24.03.06pátek19:00UT MojžířDebris "B"FC Resslovka 7:0Nový
17.05.06středa18:00UT SeverkaMakroFK Všebořice 7:6Matějka
18.kolo
27.03.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzCSKA Výšina "B" 2:2Kresta
28.03.06úterý20:00hala UJEPTJ Fanda "B"Makro 6:5Matějka
29.03.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFK Všebořice10:2Hanzlík
30.03.06čtvrtek20:30UT SNPFC ResslovkaKojoti 6:5Kalina
31.03.06pátek19:00UT ChabaNew YorkDebris "B" 3:5Řízek
31.03.06pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedSK Kronen-Labe 2:2Dias
31.03.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Vykrouhla 5:5Nový
19.kolo
03.04.06pondělí20:00WHC KBMakroStřekov United 3:4Matějka
03.04.06pondělí18:00UT A.ČeskéFC Intier ChlumecTJ Fanda "B" 1:12Hanzlík
06.04.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeVykrouhla 3:12Kalina
07.04.06pátek18:00UT MojžířCSKA Výšina "B"FK Všebořice 8:3Kresta
07.04.06pátek19:00UT MojžířDebris "B"FC Hainz 4:4Řízek
07.04.06pátek18:00UT SeverkaKojotiNew York 5:8Lutka
07.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Resslovka 3:4Dias
20.kolo
10.04.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzKojoti 6:2Kresta
10.04.06pondělí18:00UT A.ČeskéTJ Fanda "B"CSKA Výšina "B" 5:6Řízek
12.04.06středa18:00UT SeverkaFK VšebořiceDebris "B" 6:9Kalina
14.04.06pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Intier Chlumec 0:5Lutka
14.04.06pátek19:00LibouchecVykrouhlaMakro 6:4Hanzlík
14.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"SK Kronen-Labe 5:3Kalina
05.06.06pondělí19:00UT ChabaNew YorkFC Resslovka 4:5Hanzlík
21.kolo
17.04.06pondělí20:00WHC KBMakroSK Kronen-Labe 8:4Kresta
18.04.06úterý18:30UT MojžířFC ResslovkaFC Hainz 2:6Matějka
19.04.06středa17:00UT ChabaFC Intier ChlumecVykrouhla 3:7Řízek
21.04.06pátek19:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Střekov United10:3Lutka
21.04.06pátek18:00UT A.ČeskéDebris "B"TJ Fanda "B" 1:3Nový
21.04.06pátek18:00UT SeverkaKojotiFK Všebořice 0:5Lutka
21.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"New York 4:5Řízek
22.kolo
24.04.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzNew York 7:6Nový
26.04.06středa18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Resslovka 5:4Matějka
27.04.06čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Intier Chlumec 4:1Košťál
28.04.06pátek18:00UT SeverkaTJ Fanda "B"Kojoti 7:3Lutka
28.04.06pátek19:00UT MojžířStřekov UnitedDebris "B" 5:7Kresta
28.04.06pátek18:00UT MojžířVykrouhlaCSKA Výšina "B" 4:4Kresta
28.04.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Makro 4:3Hanzlík
23.kolo
02.05.06úterý19:00UT SNPFC ResslovkaTJ Fanda "B" 5:10Nový
03.05.06středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMakro 7:4Hanzlík
04.05.06čtvrtek19:30UT SeverkaCSKA Výšina "B"SK Kronen-Labe 8:6Kalina
05.05.06pátek19:00LibouchecDebris "B"Vykrouhla 2:7Hanzlík
05.05.06pátek19:00UT SeverkaKojotiStřekov United 3:6Kalina
05.05.06pátek19:00UT ChabaNew YorkFK Všebořice 6:4Řízek
05.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Hainz 4:5Dias
24.kolo
09.05.06úterý19:00SetuzaStřekov UnitedFC Resslovka 4:2Matějka
10.05.06středa18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Hainz10:1Kalina
12.05.06pátek19:00UT ChabaTJ Fanda "B"New York 5:9Řízek
12.05.06pátek18:00UT SeverkaVykrouhlaKojoti 5:1Dias
12.05.06pátek19:00UT MojžířSK Kronen-LabeDebris "B" 3:7Matějka
12.05.06pátek20:00UT MojžířMakroCSKA Výšina "B" 2:3Matějka
12.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FC Intier Chlumec 5:5Lutka
25.kolo
15.05.06pondělí20:00WHC KBDebris "B"Makro 3:8Hanzlík
15.05.06pondělí18:30UT MojžířFC HainzTJ Fanda "B" 1:4Kresta
17.05.06středa19:00UT ChabaCSKA Výšina "B"FC Intier Chlumec 9:3Košťál
18.05.06čtvrtek19:30UT SeverkaKojotiSK Kronen-Labe 3:6Doubrava
19.05.06pátek19:00LibouchecFC ResslovkaVykrouhla 3:2Hanzlík
19.05.06pátek19:00UT SeverkaNew YorkStřekov United 7:1Nový
19.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 4:5Kresta
26.kolo
22.05.06pondělí18:30UT MojžířStřekov UnitedFC Hainz 7:5Dias
24.05.06středa18:00UT SeverkaTJ Fanda "B"FK Všebořice 2:4Kalina
24.05.06středa20:30UT SNPSK Kronen-LabeFC Resslovka 3:7Matějka
26.05.06pátek19:00UT ChabaVykrouhlaNew York 2:2Řízek
26.05.06pátek18:00UT SeverkaMakroKojoti 6:1Doubrava
26.05.06pátek19:00UT MojžířFC Intier ChlumecDebris "B" 0:9Kalina
26.05.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"CSKA Výšina "B" 4:15Řízek
27.kolo
31.05.06středa19:00UT ChabaKojotiFC Intier Chlumec 1:4Dias
01.06.06čtvrtek19:30UT SeverkaNew YorkSK Kronen-Labe 2:3Řízek
02.06.06pátek19:00UT MojžířDebris "B"CSKA Výšina "B"10:2Dias
02.06.06pátek19:30UT SNPFC ResslovkaMakro 5:8Kresta
02.06.06pátek19:00LibouchecFC HainzVykrouhla 6:7Řízek
02.06.06pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 8:1Kalina
02.06.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"TJ Fanda "B" 1:5Nový
28.kolo
05.06.06pondělí18:00UT A.ČeskéStřekov UnitedTJ Fanda "B" 6:4Řízek
05.06.06pondělí18:30UT MojžířSK Kronen-LabeFC Hainz 3:7Lutka
07.06.06středa18:00UT SeverkaVykrouhlaFK Všebořice 4:4Doubrava
07.06.06středa18:30UT SNPFC Intier ChlumecFC Resslovka 3:5Řízek
09.06.06pátek19:00UT ChabaMakroNew York 1:8Hanzlík
09.06.06pátek18:00UT SeverkaCSKA Výšina "B"Kojoti 3:4Kalina
09.06.06pátek20:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Debris "B" 4:5Dias

celkem záznamů: 169

generováno za 0.15 sekund