Dnes je pátek 20.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2004/2005 Okresní přebor
1.kolo
06.09.04pondělí16:30UT SNPCombixFC Sokol UL "A"11:2Kresta
06.09.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 6:6Matějka
08.09.04středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Sonáta 3:4Košťál
08.09.04středa19:00UT SNPHadidasBílý Balet "A" 4:10Matějka
09.09.04čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 6:3Matějka
24.11.04středa20:30SetuzaHop Trop ARelax 8:5Hanzlík
2.kolo
13.09.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHadidas 8:5Hanzlík
13.09.04pondělí21:00SetuzaRelaxKMK Tornádo "UL" 5:4Kresta
15.09.04středa19:30UT SNPBílý Balet "A"Combix 3:5Nový
15.09.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hop Trop A 8:4Kresta
16.09.04čtvrtek18:00SetuzaTetaSonáta 9:7Hanzlík
16.09.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaNic Moc Boys "A" 5:2Nový
3.kolo
20.09.04pondělí16:30UT SNPCombixFK Pérovna UL 6:11Hanzlík
20.09.04pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 7:2Nový
22.09.04středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Relax 3:1Kresta
22.09.04středa19:00UT SNPHadidasTeta 5:1Matějka
22.09.04středa20:30SetuzaHop Trop ABílý Balet "A" 2:8Nový
23.09.04čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 6:2Nový
4.kolo
27.09.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 7:2Hanzlík
27.09.04pondělí21:00SetuzaRelaxSonáta 2:7Kresta
29.09.04středa19:00UT SNPHadidasCombix 3:11Kresta
29.09.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Nic Moc Boys "A" 1:9Matějka
29.09.04středa20:30UT SNPBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 4:2Kresta
30.09.04čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 2:5Matějka
5.kolo
04.10.04pondělí16:30UT SNPCombixTeta 4:3Matějka
04.10.04pondělí19:00WHC KBSonátaFC Sokol UL "A" 7:2Hanzlík
06.10.04středa17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Bílý Balet "A" 1:0Nový
06.10.04středa20:30SetuzaHop Trop AHadidas 6:4Kresta
07.10.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaRelax 7:6Hanzlík
22.11.04pondělí19:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 0:12Matějka
6.kolo
11.10.04pondělí17:00UT SNPCombixHop Trop A 8:4Kresta
11.10.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULNic Moc Boys "A" 6:2Hanzlík
11.10.04pondělí20:00UT SNPBílý Balet "A"Sonáta 5:6Kresta
13.10.04středa19:00UT SNPHadidasKMK Tornádo "UL" 5:3Kresta
13.10.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 3:10Nový
14.10.04čtvrtek18:00SetuzaTetaRelax 6:2Košťál
7.kolo
18.01.04neděle19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 2:5Hanzlík
18.01.04neděle21:00SetuzaRelaxFC Sokol UL "A" 5:5Kresta
20.10.04středa17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Hadidas 8:3Nový
20.10.04středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 8:4Hanzlík
21.10.04čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 4:7Matějka
21.10.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 6:4Nový
8.kolo
25.10.04pondělí17:00UT SNPCombixNic Moc Boys "A" 7:2Matějka
25.10.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 2:8Hanzlík
25.10.04pondělí20:00UT SNPBílý Balet "A"Relax 5:2Matějka
27.10.04středa19:00UT SNPHadidasSonáta 2:2Matějka
27.10.04středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 2:4Nový
25.11.04čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Sokol UL "A" 4:4Hanzlík
9.kolo
01.01.04čtvrtek19:00WHC KBSonátaCombix 3:9Hanzlík
01.01.04čtvrtek21:00SetuzaRelaxFK Pérovna UL 7:4Nový
03.11.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Bílý Balet "A" 6:3Nový
03.11.04středa20:30SetuzaNic Moc Boys "A"Hop Trop A 4:4Hanzlík
04.11.04čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaHadidas 9:5Hanzlík
04.11.04čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Teta 4:5Matějka
10.kolo
08.11.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A"13:4Hanzlík
10.11.04středa20:30SetuzaHop Trop ASonáta 5:11Nový
11.11.04čtvrtek18:00SetuzaTetaBílý Balet "A" 3:1Nový
11.11.04čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Nic Moc Boys "A" 4:6Košťál
14.03.05pondělí21:00SetuzaHadidasRelax 6:7Nový
17.03.05čtvrtek20:00WHC KBCombixFSC SKP Viktoria 5:3Hanzlík
11.kolo
15.11.04pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 7:3Hanzlík
15.11.04pondělí20:00WHC KBBílý Balet "A"FK Pérovna UL 5:6Hanzlík
15.11.04pondělí21:00SetuzaRelaxCombix 2:5Matějka
17.11.04středa20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaHop Trop A11:2Matějka
18.11.04čtvrtek18:00SetuzaNic Moc Boys "A"Teta 6:3Hanzlík
18.11.04čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hadidas 4:3Matějka
12.kolo
21.03.05pondělí19:00UT SNPBílý Balet "A"Hadidas 7:4Matějka
21.03.05pondělí19:00WHC KBSonátaNic Moc Boys "A" 4:2Kresta
21.03.05pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop A 6:9Nový
23.03.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Combix 1:6Hanzlík
24.03.05čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 3:5Hanzlík
24.03.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 3:8Kresta
13.kolo
28.03.05pondělí16:00UT SNPCombixBílý Balet "A" 7:3Matějka
30.03.05středa17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"FSC SKP Viktoria 4:2Hanzlík
30.03.05středa19:30UT SNPHadidasFK Pérovna UL 8:5Matějka
30.03.05středa20:00WHC KBSonátaTeta 5:3Nový
30.03.05středa20:30SetuzaHop Trop AFC Sokol UL "A" 5:3Řízek
31.03.05čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax10:5Řízek
14.kolo
04.04.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 5:3Hanzlík
04.04.05pondělí19:30UT SNPBílý Balet "A"Hop Trop A 0:5Košťál
04.04.05pondělí21:00SetuzaRelaxNic Moc Boys "A" 3:9Hanzlík
06.04.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 0:5Matějka
07.04.05čtvrtek18:00SetuzaTetaHadidas 4:11Košťál
07.04.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaSonáta 8:6Matějka
15.kolo
11.04.05pondělí16:00UT SNPCombixHadidas10:2Hanzlík
11.04.05pondělí19:00WHC KBSonátaRelax 6:4Košťál
13.04.05středa17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"FC Sokol UL "A" 8:4Nový
13.04.05středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 3:14Hanzlík
14.04.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaTeta 0:5Hanzlík
15.04.05pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 5:4Matějka
16.kolo
18.04.05pondělí21:00SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria11:9Nový
19.04.05úterý20:30UT SNPHadidasHop Trop A 1:10Košťál
20.04.05středa20:30UT SNPBílý Balet "A"Nic Moc Boys "A" 5:6Blažej
21.04.05čtvrtek18:00SetuzaTetaCombix 5:5Nový
22.04.05pátek19:00UT SNPFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 7:6Matějka
16.05.05pondělí18:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sonáta 3:6Hanzlík
17.kolo
25.04.05pondělí19:00WHC KBSonátaBílý Balet "A"13:7Hanzlík
25.04.05pondělí21:00SetuzaRelaxTeta 8:4Košťál
27.04.05středa17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"FK Pérovna UL 4:11Košťál
27.04.05středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 3:3Hanzlík
28.04.05čtvrtek19:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 3:5Hanzlík
29.04.05pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hadidas 7:3Matějka
18.kolo
02.05.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 5:0Hanzlík
02.05.05pondělí21:00UT SNPBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 4:5Matějka
04.05.05středa16:00UT SNPCombixKMK Tornádo "UL"10:5Nový
04.05.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Relax 6:5Matějka
05.05.05čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 2:1Košťál
23.05.05pondělí20:30UT SNPHadidasNic Moc Boys "A" 2:2Nový
19.kolo
09.05.05pondělí19:00WHC KBSonátaHadidas 6:3Nový
09.05.05pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "A" 3:5Nový
11.05.05středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Combix 4:2Matějka
11.05.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Teta 3:2Matějka
12.05.05čtvrtek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 2:3Matějka
12.05.05čtvrtek20:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:13Hanzlík
20.kolo
16.05.05pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULRelax10:2Hanzlík
17.05.05úterý20:30UT SNPHadidasFSC SKP Viktoria 7:5Blažej
18.05.05středa16:00UT SNPCombixSonáta 5:5Matějka
18.05.05středa18:00UT Všebo.Hop Trop ANic Moc Boys "A" 6:4Hanzlík
18.05.05středa20:30UT SNPBílý Balet "A"FC Sokol UL "A" 5:3Matějka
20.05.05pátek20:30UT SNPTetaKMK Tornádo "UL" 3:5Košťál
21.kolo
23.05.05pondělí16:30UT SNPFSC SKP ViktoriaCombix 1:15Hanzlík
23.05.05pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 5:3Košťál
25.05.05středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"KMK Tornádo "UL" 4:3Nový
25.05.05středa20:00UT SNPBílý Balet "A"Teta 6:3Košťál
25.05.05středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 3:3Nový
26.05.05čtvrtek20:00UT SNPRelaxHadidas 7:12Matějka
22.kolo
30.05.05pondělí16:00UT SNPCombixRelax 5:0Hanzlík
31.05.05úterý20:30UT SNPHadidasFC Sokol UL "A" 1:1Kresta
01.06.05středa18:00UT Všebo.TetaNic Moc Boys "A" 2:2Košťál
01.06.05středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 9:6Hanzlík
01.06.05středa20:30UT SNPFK Pérovna ULBílý Balet "A" 5:5Matějka
02.06.05čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 5:4Hanzlík

celkem záznamů: 132

generováno za 0.17 sekund