Dnes je úterý 17.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 136

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2004/2005 3.třída
1.kolo
15.09.04středa18:00UT SeverkaBK 2003SK Kronen-Labe 5:4Nový
16.09.04čtvrtek18:30UT SNPMakroRemost 2:2Matějka
16.09.04čtvrtek19:00UT StaráFK JamajkaFC Intier Chlumec 4:2Hanzlík
16.09.04čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaFC Libouchec 5:6Matějka
17.09.04pátek20:30UT SNPMěstské DivadloKojoti13:0Košťál
2.kolo
FC ResslovkaMěstské Divadlo 0:5
22.09.04středa18:30UT MojžířRemostBK 2003 6:0Řízek
23.09.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeFK Jamajka 5:4Řízek
24.09.04pátek19:00LibouchecFC LibouchecFC Intier Chlumec14:4Řízek
24.09.04pátek20:00UT SNPKojotiMakro 3:7Matějka
3.kolo
29.09.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Kojoti15:0Řízek
29.09.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecSK Kronen-Labe 4:2Hanzlík
30.09.04čtvrtek18:30UT SNPMakroFC Resslovka 5:0Kresta
30.09.04čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaRemost 4:9Kresta
01.10.04pátek20:30UT SNPMěstské DivadloFC Libouchec 4:5Řízek
4.kolo
04.10.04pondělí20:30UT SNPFC ResslovkaBK 2003 2:2Nový
06.10.04středa18:30UT MojžířRemostFC Intier Chlumec 5:1Kresta
07.10.04čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloMakro 4:4Kresta
08.10.04pátek19:00LibouchecFC LibouchecSK Kronen-Labe 8:5Řízek
08.10.04pátek20:00UT SNPKojotiFK Jamajka10:9Košťál
5.kolo
13.10.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Městské Divadlo 2:4Nový
13.10.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecKojoti 8:3Hanzlík
14.10.04čtvrtek18:30UT SNPMakroFC Libouchec 8:5Matějka
14.10.04čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaFC Resslovka 3:2Matějka
14.10.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeRemost 3:3Hanzlík
6.kolo
19.10.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaFC Intier Chlumec 1:6Kresta
21.10.04čtvrtek18:30UT SNPMakroBK 2003 2:4Matějka
22.10.04pátek19:00LibouchecFC LibouchecRemost 5:4Hanzlík
22.10.04pátek21:00UT SNPKojotiSK Kronen-Labe 4:9Řízek
09.05.05pondělí17:30UT SNPMěstské DivadloFK Jamajka 4:1Hanzlík
7.kolo
27.10.04středa18:00UT SeverkaBK 2003FC Libouchec 4:4Košťál
27.10.04středa18:30UT MojžířRemostKojoti14:2Řízek
27.10.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMěstské Divadlo 2:4Hanzlík
27.10.04středa20:30UT SNPFK JamajkaMakro 4:6Matějka
28.10.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Resslovka11:1Košťál
8.kolo
02.11.04úterý19:30UT SNPFC ResslovkaRemost 1:3Matějka
03.11.04středa18:00UT SeverkaBK 2003FK Jamajka 6:2Řízek
03.11.04středa19:00UT SNPMěstské DivadloSK Kronen-Labe 3:2Matějka
04.11.04čtvrtek20:00UT SNPMakroFC Intier Chlumec 7:1Řízek
05.11.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecKojoti14:4Košťál
9.kolo
10.11.04středa18:30UT MojžířRemostMěstské Divadlo 1:3Řízek
10.11.04středa19:00UT SNPFK JamajkaFC Libouchec 6:18Matějka
10.11.04středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecBK 2003 0:2Hanzlík
11.11.04čtvrtek20:00UT SeverkaSK Kronen-LabeMakro 4:4Matějka
12.11.04pátek20:00UT SNPKojotiFC Resslovka 5:4Řízek
10.kolo
23.03.05středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Jamajka 3:7Hanzlík
23.03.05středa18:30UT MojžířRemostSK Kronen-Labe 5:1Blažej
23.03.05středa19:00UT SeverkaFC BodloBK 2003 1:9Košťál
24.03.05čtvrtek17:30UT StaráDebris "B"Makro 6:4Nový
24.03.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiFC Intier Chlumec 2:6Řízek
25.03.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesMěstské Divadlo 4:4Nový
10.04.05neděle16:30UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FC Resslovka 5:0Řízek
11.kolo
30.03.05středa17:00UT SeverkaRemostFC Atletico Ústí n.L.16:2Nový
30.03.05středa18:00UT SNPMěstské DivadloFC Resslovka 3:1Matějka
30.03.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Libouchec 2:4Hanzlík
30.03.05středa19:00UT SeverkaFK JamajkaFC Bodlo 8:3Řízek
31.03.05čtvrtek17:30UT StaráBK 2003Debris "B" 7:2Matějka
31.03.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeKojoti11:2Nový
01.04.05pátek16:00UT SNPMakroFC Incredibles 4:8Nový
12.kolo
06.04.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Městské Divadlo 1:22Řízek
06.04.05středa19:00UT SeverkaFC BodloFC Intier Chlumec 1:8Řízek
06.04.05středa20:30UT SNPFC ResslovkaMakro 4:9Blažej
07.04.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"FK Jamajka 3:5Nový
07.04.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiRemost 2:3Řízek
07.04.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Libouchec 4:3Nový
08.04.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesBK 2003 4:6Hanzlík
13.kolo
13.04.05středa17:00UT SeverkaKojotiFC Atletico Ústí n.L. 3:4Matějka
13.04.05středa18:00UT SeverkaBK 2003FC Resslovka 4:3Matějka
13.04.05středa18:30UT MojžířRemostFC Libouchec 3:3Hanzlík
13.04.05středa19:00UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Bodlo 8:2Matějka
13.04.05středa20:00WHC KBMakroMěstské Divadlo 2:3Řízek
14.04.05čtvrtek18:00UT StaráFC Intier ChlumecDebris "B" 5:5Nový
15.04.05pátek16:00UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 4:3Matějka
14.kolo
20.04.05středa16:00UT SNPFC ResslovkaFK Jamajka 6:5Blažej
20.04.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Makro 1:16Nový
20.04.05středa19:00UT SeverkaFC BodloRemost 2:8Nový
21.04.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"SK Kronen-Labe 2:1Košťál
21.04.05čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloBK 2003 0:6Řízek
21.04.05čtvrtek20:00UT SNPKojotiFC Libouchec 1:15Řízek
22.04.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesFC Intier Chlumec 0:2Matějka
15.kolo
27.04.05středa17:00UT SeverkaFC LibouchecFC Atletico Ústí n.L.13:1Matějka
27.04.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Makro10:2Matějka
27.04.05středa18:30UT SNPFK JamajkaMěstské Divadlo 2:4Blažej
27.04.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFC Resslovka 2:3Hanzlík
27.04.05středa19:00UT SeverkaKojotiFC Bodlo 4:2Matějka
28.04.05čtvrtek18:00UT StaráRemostDebris "B" 4:7Lutka
28.04.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Incredibles 7:5Řízek
16.kolo
05.05.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"Kojoti 2:4Nový
05.05.05čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloFC Intier Chlumec 5:4Řízek
05.05.05čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaSK Kronen-Labe 5:8Řízek
05.05.05čtvrtek20:00WHC KBMakroFK Jamajka 6:3Lutka
06.05.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesRemost 6:2Košťál
08.05.05neděle15:00UT SeverkaFC BodloFC Libouchec 5:12Řízek
05.06.05neděle16:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.BK 2003 1:19Hanzlík
17.kolo
11.05.05středa17:00UT SeverkaFC BodloFC Atletico Ústí n.L.11:4Nový
11.05.05středa18:30UT MojžířRemostFC Resslovka 5:4Hanzlík
11.05.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecMakro 4:4Řízek
11.05.05středa20:00UT SNPFK JamajkaBK 2003 2:9Košťál
12.05.05čtvrtek18:00UT StaráFC LibouchecDebris "B" 3:3Matějka
12.05.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeMěstské Divadlo 2:1Řízek
13.05.05pátek16:00UT SNPKojotiFC Incredibles 3:9Matějka
18.kolo
16.05.05pondělí19:30UT SNPFC ResslovkaKojoti 4:5Matějka
18.05.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FK Jamajka 2:9Košťál
18.05.05středa18:00UT SeverkaBK 2003FC Intier Chlumec 2:1Košťál
18.05.05středa20:00WHC KBMakroSK Kronen-Labe 7:3Lutka
19.05.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"FC Bodlo 9:3Lutka
19.05.05čtvrtek18:30UT SNPMěstské DivadloRemost 1:3Košťál
20.05.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesFC Libouchec 7:8Košťál
19.kolo
23.05.05pondělí20:00WHC KBSK Kronen-LabeBK 2003 4:5Košťál
25.05.05středa17:00UT SeverkaDebris "B"FC Atletico Ústí n.L. 6:3Hanzlík
25.05.05středa18:30UT MojžířRemostMakro 8:1Matějka
25.05.05středa19:00UT ChabaFC Intier ChlumecFK Jamajka12:0Řízek
26.05.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiMěstské Divadlo 2:12Matějka
27.05.05pátek16:00UT SNPFC BodloFC Incredibles 0:8Matějka
27.05.05pátek18:00LibouchecFC LibouchecFC Resslovka10:8Kresta
20.kolo
30.05.05pondělí19:00WHC KBMakroKojoti 4:1Řízek
01.06.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FC Intier Chlumec 2:9Nový
01.06.05středa18:00UT SeverkaBK 2003Remost 6:1Nový
01.06.05středa19:00UT SeverkaFC ResslovkaFC Bodlo 4:9Nový
02.06.05čtvrtek19:30UT SeverkaFK JamajkaSK Kronen-Labe 4:5Řízek
03.06.05pátek16:00UT SNPFC IncrediblesDebris "B" 2:2Matějka
03.06.05pátek19:00LibouchecFC LibouchecMěstské Divadlo 9:4Kresta
21.kolo
08.06.05středa17:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Atletico Ústí n.L. 8:1Kresta
08.06.05středa18:30UT MojžířRemostFK Jamajka 5:0Lutka
08.06.05středa19:00UT SeverkaFC BodloMěstské Divadlo 1:4Řízek
09.06.05čtvrtek18:00UT StaráDebris "B"FC Resslovka 2:5Matějka
09.06.05čtvrtek18:30UT SNPKojotiBK 2003 2:12Nový
09.06.05čtvrtek19:30UT SeverkaSK Kronen-LabeFC Intier Chlumec 6:8Košťál
10.06.05pátek17:45LibouchecFC LibouchecMakro 5:5Matějka
22.kolo
10.06.05pátek19:00UT ChabaFC Intier ChlumecRemost 6:2Řízek
15.06.05středa17:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.SK Kronen-Labe 2:12Košťál
15.06.05středa19:00UT SeverkaMakroFC Bodlo 3:6Řízek
15.06.05středa20:30UT SNPFK JamajkaKojoti 5:2Matějka
16.06.05čtvrtek18:00UT StaráMěstské DivadloDebris "B" 5:4Lutka
17.06.05pátek16:00UT SNPFC ResslovkaFC Incredibles 9:9Matějka
17.06.05pátek19:00LibouchecFC LibouchecBK 2003 4:4Hanzlík

celkem záznamů: 136

generováno za 0.12 sekund