Dnes je pondělí 23.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2004/2005 2.třída
1.kolo
06.09.04pondělí18:00UT StaráTelecomPupkins 1:8Kresta
07.09.04úterý18:00UT SNPFlamengo ULDebris 4:6Nový
07.09.04úterý18:00UT MojžířCSKA VýšinaChaloupka 6:4Řízek
07.09.04úterý20:00UT SNPHoral StebnoSahara 8:12Nový
10.09.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedNic Moc Boys "B" 4:11Řízek
10.09.04pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Vykrouhla 7:3Matějka
22.10.04pátek18:00UT SeverkaRychlé PípySport Bar 3:6Nový
2.kolo
13.09.04pondělí19:00SKPChaloupkaTelecom 4:2Habrdle
14.09.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Pupkins 4:4Hanzlík
15.09.04středa17:00UT StaráDebrisRychlé Pípy 8:3Habrdle
17.09.04pátek18:00UT SeverkaSport BarKMK Tornádo "B" 4:5Nový
17.09.04pátek19:00UT SNPSaharaCSKA Výšina 7:7Košťál
17.09.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaHoral Stebno 3:4Hanzlík
17.09.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFlamengo UL 3:8Nový
3.kolo
20.09.04pondělí18:00UT StaráTelecomSahara 3:7Řízek
21.09.04úterý18:30UT SNPFlamengo ULNic Moc Boys "B" 7:5Matějka
21.09.04úterý20:00UT SNPHoral StebnoSport Bar 8:6Řízek
23.09.04čtvrtek18:00UT MojžířCSKA VýšinaVykrouhla 7:4Košťál
24.09.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyStřekov United 3:1Matějka
24.09.04pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Debris 3:8Matějka
13.10.04středa18:45SKPPupkinsChaloupka 9:5Matějka
4.kolo
28.09.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Chaloupka 6:1Řízek
29.09.04středa17:00UT StaráDebrisHoral Stebno 7:2Košťál
29.09.04středa18:45SKPSaharaPupkins 8:12Matějka
01.10.04pátek18:00UT SeverkaSport BarCSKA Výšina 5:5Habrdle
01.10.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaTelecom 6:1Hanzlík
01.10.04pátek19:00UT SNPFlamengo ULRychlé Pípy 4:4Řízek
03.12.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 3:3Matějka
5.kolo
04.10.04pondělí17:30UT SNPTelecomSport Bar 5:12Matějka
04.10.04pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaDebris 7:4Řízek
04.10.04pondělí19:00UT SNPHoral StebnoStřekov United 7:4Nový
04.10.04pondělí19:00SKPChaloupkaSahara 4:17Košťál
06.10.04středa18:45SKPPupkinsVykrouhla 8:6Hanzlík
08.10.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyNic Moc Boys "B" 5:1Košťál
08.10.04pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 8:3Košťál
6.kolo
12.10.04úterý17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Sahara 3:8Košťál
12.10.04úterý19:30UT SNPFlamengo ULHoral Stebno 4:11Nový
13.10.04středa17:00UT StaráDebrisTelecom12:0Košťál
15.10.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyKMK Tornádo "B" 1:5Nový
15.10.04pátek18:00UT SeverkaSport BarPupkins 8:1Habrdle
15.10.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedCSKA Výšina 3:9Habrdle
15.10.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaChaloupka 7:5Řízek
7.kolo
18.01.04neděle17:30UT SNPTelecomStřekov United 5:3Nový
18.01.04neděle19:00UT SNPHoral StebnoRychlé Pípy 3:4Nový
18.01.04neděle19:00SKPChaloupkaSport Bar 2:9Řízek
20.10.04středa18:00UT MojžířCSKA VýšinaFlamengo UL 8:5Košťál
20.10.04středa18:45SKPPupkinsDebris 9:5Hanzlík
22.10.04pátek16:00UT SNPKMK Tornádo "B"Nic Moc Boys "B" 5:3Matějka
22.10.04pátek19:30UT SNPSaharaVykrouhla 6:4Řízek
8.kolo
26.10.04úterý16:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Vykrouhla 7:2Řízek
27.10.04středa17:00UT StaráDebrisChaloupka 9:4Řízek
29.10.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyCSKA Výšina 6:9Nový
29.10.04pátek18:00UT SeverkaSport BarSahara 9:4Hanzlík
29.10.04pátek18:30UT SNPFlamengo ULTelecom 1:8Nový
29.10.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedPupkins 3:11Hanzlík
29.10.04pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Horal Stebno11:4Nový
9.kolo
01.11.04pondělí17:00UT SNPHoral StebnoNic Moc Boys "B" 4:7Nový
01.11.04pondělí19:00SKPChaloupkaStřekov United 7:4Košťál
02.11.04úterý18:00UT SeverkaTelecomRychlé Pípy 1:5Matějka
03.11.04středa18:45SKPPupkinsFlamengo UL 9:5Matějka
05.11.04pátek18:00UT MojžířCSKA VýšinaKMK Tornádo "B" 6:3Řízek
05.11.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaSport Bar 4:5Košťál
05.11.04pátek19:30UT SNPSaharaDebris 5:4Řízek
10.kolo
Flamengo ULChaloupka 0:5
08.11.04pondělí17:00UT SNPHoral StebnoCSKA Výšina 6:8Nový
11.11.04čtvrtek18:30UT SNPDebrisVykrouhla 7:1Matějka
12.11.04pátek17:00UT SNPRychlé PípyPupkins 2:6Košťál
12.11.04pátek18:00UT SeverkaNic Moc Boys "B"Sport Bar 0:3Nový
12.11.04pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 4:3Řízek
12.11.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedSahara 6:11Nový
11.kolo
15.11.04pondělí19:00SKPChaloupkaRychlé Pípy 4:8Matějka
16.11.04úterý18:00UT SeverkaTelecomHoral Stebno 2:8Řízek
17.11.04středa18:45SKPPupkinsKMK Tornádo "B"11:7Řízek
18.11.04čtvrtek18:00UT MojžířCSKA VýšinaNic Moc Boys "B" 9:2Košťál
19.11.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaStřekov United 0:3Řízek
19.11.04pátek19:30UT SNPSaharaFlamengo UL 9:6Košťál
18.04.05pondělí18:00UT SeverkaSport BarDebris 5:8Hanzlík
12.kolo
22.11.04pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaTelecom 7:4Řízek
23.11.04úterý18:00UT SNPFlamengo ULVykrouhla 3:7Nový
25.11.04čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"Chaloupka 5:3Matějka
26.11.04pátek17:00UT SNPRychlé PípySahara 3:4Nový
26.11.04pátek18:00UT SeverkaNic Moc Boys "B"Debris 4:4Habrdle
26.11.04pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedSport Bar 1:4Habrdle
06.06.05pondělí20:30UT SNPHoral StebnoPupkins12:5Kresta
13.kolo
29.11.04pondělí19:00SKPChaloupkaHoral Stebno 8:9Řízek
29.11.04pondělí20:00UT SNPSaharaKMK Tornádo "B" 8:8Košťál
30.11.04úterý18:00UT SeverkaTelecomNic Moc Boys "B" 6:8Nový
01.12.04středa18:45SKPPupkinsCSKA Výšina 7:14Hanzlík
02.12.04čtvrtek18:30UT SNPDebrisStřekov United 9:3Řízek
03.12.04pátek18:00UT SeverkaSport BarFlamengo UL 8:3Matějka
03.12.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaRychlé Pípy 6:7Řízek
14.kolo
21.03.05pondělí19:00SKPChaloupkaCSKA Výšina 7:6Řízek
22.03.05úterý17:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Střekov United 5:3Košťál
23.03.05středa17:30UT StaráDebrisFlamengo UL 4:5Nový
23.03.05středa18:45SKPPupkinsTelecom15:5Řízek
25.03.05pátek17:30UT SNPVykrouhlaKMK Tornádo "B" 2:3Řízek
25.03.05pátek18:00UT SeverkaSport BarRychlé Pípy 3:2Košťál
25.03.05pátek19:00UT SNPSaharaHoral Stebno 8:4Řízek
15.kolo
28.03.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaSahara 4:6Košťál
29.03.05úterý19:00UT SNPHoral StebnoVykrouhla10:4Nový
30.03.05středa18:45SKPPupkinsNic Moc Boys "B"12:3Blažej
31.03.05čtvrtek18:30UT SNPFlamengo ULStřekov United 8:2Košťál
01.04.05pátek17:00UT StaráTelecomChaloupka 5:1Řízek
01.04.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyDebris 6:7Nový
01.04.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Sport Bar 4:4Nový
16.kolo
04.04.05pondělí19:00SKPChaloupkaPupkins 4:12Řízek
05.04.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Flamengo UL 1:7Blažej
06.04.05středa18:00UT StaráDebrisKMK Tornádo "B" 7:4Košťál
08.04.05pátek17:30UT SNPSaharaTelecom13:1Košťál
08.04.05pátek18:00UT SeverkaSport BarHoral Stebno10:2Nový
08.04.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaCSKA Výšina 1:6Řízek
08.04.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedRychlé Pípy 2:2Nový
17.kolo
PupkinsSahara 5:0
11.04.05pondělí19:00SKPChaloupkaNic Moc Boys "B" 4:2Nový
11.04.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoDebris 5:12Řízek
15.04.05pátek17:00UT StaráTelecomVykrouhla 8:3Košťál
15.04.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyFlamengo UL 3:3Matějka
15.04.05pátek18:00UT MojžířCSKA VýšinaSport Bar 3:11Hanzlík
15.04.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 5:3Matějka
18.kolo
18.04.05pondělí18:00UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 8:12Matějka
19.04.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Rychlé Pípy 5:2Blažej
20.04.05středa18:00UT StaráDebrisCSKA Výšina 8:2Hanzlík
22.04.05pátek17:30UT SNPSaharaChaloupka 3:7Matějka
22.04.05pátek18:00UT SeverkaSport BarTelecom11:1Košťál
22.04.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaPupkins 2:10Řízek
22.04.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedHoral Stebno 7:3Košťál
19.kolo
25.04.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaStřekov United14:1Nový
25.04.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoFlamengo UL 9:3Řízek
25.04.05pondělí19:00SKPChaloupkaVykrouhla 6:4Lutka
27.04.05středa18:45SKPPupkinsSport Bar 8:8Nový
29.04.05pátek17:30UT SNPSaharaNic Moc Boys "B" 9:4Matějka
29.04.05pátek18:00UT StaráTelecomDebris 4:6Košťál
29.04.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Rychlé Pípy 3:2Matějka
20.kolo
02.05.05pondělí18:00UT SNPFlamengo ULCSKA Výšina 7:0Matějka
03.05.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"KMK Tornádo "B" 3:6Blažej
04.05.05středa18:00UT StaráDebrisPupkins 6:8Lutka
06.05.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyHoral Stebno 1:5Košťál
06.05.05pátek18:00UT SeverkaSport BarChaloupka 5:1Hanzlík
06.05.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaSahara 4:14Řízek
06.05.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedTelecom 0:0Hanzlík
21.kolo
09.05.05pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 5:1Řízek
09.05.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoKMK Tornádo "B" 6:6Hanzlík
11.05.05středa18:45SKPPupkinsStřekov United13:5Nový
13.05.05pátek18:00UT StaráTelecomFlamengo UL 1:4Řízek
13.05.05pátek19:15LibouchecVykrouhlaNic Moc Boys "B" 2:8Košťál
30.05.05pondělí18:00UT SeverkaSaharaSport Bar 1:6Lutka
15.06.05středa18:00UT MojžířCSKA VýšinaRychlé Pípy 5:3Lutka
22.kolo
16.05.05pondělí18:00UT SNPFlamengo ULPupkins 4:12Matějka
17.05.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Horal Stebno 3:6Blažej
18.05.05středa18:00UT StaráDebrisSahara 8:1Lutka
20.05.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyTelecom 4:2Košťál
20.05.05pátek18:00UT SeverkaSport BarVykrouhla13:2Lutka
20.05.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"CSKA Výšina 6:3Košťál
20.05.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedChaloupka 1:4Lutka
23.kolo
23.05.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaHoral Stebno 2:12Hanzlík
23.05.05pondělí19:00SKPChaloupkaFlamengo UL 3:2Řízek
25.05.05středa18:45SKPPupkinsRychlé Pípy14:3Hanzlík
26.05.05čtvrtek18:00UT StaráTelecomKMK Tornádo "B" 5:4Nový
27.05.05pátek17:30UT SNPSaharaStřekov United 3:9Matějka
27.05.05pátek18:00UT SeverkaSport BarNic Moc Boys "B"16:4Lutka
27.05.05pátek19:00LibouchecVykrouhlaDebris 2:10Kresta
24.kolo
30.05.05pondělí17:30UT SNPFlamengo ULSahara 7:2Lutka
30.05.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoTelecom 7:5Lutka
31.05.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"CSKA Výšina 2:7Košťál
01.06.05středa18:00UT StaráDebrisSport Bar 9:10Hanzlík
03.06.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyChaloupka 2:1Matějka
03.06.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Pupkins 5:6Matějka
03.06.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedVykrouhla10:3Řízek
25.kolo
06.06.05pondělí19:00SKPChaloupkaKMK Tornádo "B" 2:6Řízek
08.06.05středa18:00UT StaráDebrisNic Moc Boys "B" 8:6Košťál
08.06.05středa18:45SKPPupkinsHoral Stebno 6:14Nový
10.06.05pátek17:30UT SNPSaharaRychlé Pípy 0:5Nový
10.06.05pátek18:00UT SeverkaSport BarStřekov United17:2Hanzlík
10.06.05pátek18:00UT StaráTelecomCSKA Výšina 7:5Košťál
10.06.05pátek19:00LibouchecVykrouhlaFlamengo UL 5:0Matějka
26.kolo
13.06.05pondělí17:30UT SNPFlamengo ULSport Bar 2:21Kresta
13.06.05pondělí18:00UT MojžířCSKA VýšinaPupkins 6:4Košťál
13.06.05pondělí19:00UT SNPHoral StebnoChaloupka 6:8Kresta
14.06.05úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Telecom 3:4Hanzlík
17.06.05pátek17:30UT SNPRychlé PípyVykrouhla 5:2Matějka
17.06.05pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Sahara 5:0
17.06.05pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedDebris 4:12Řízek

celkem záznamů: 182

generováno za 0.15 sekund