Dnes je čtvrtek 20.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2003/2004 Okresní přebor
1.kolo
01.09.03pondělí16:30UT SNPCombixBílý Balet "A" 6:2Habrdle
01.09.03pondělí19:00WHC KBSonátaKMK Tornádo "UL" 9:4Matějka
03.09.03středa19:00UT SNPHadidasFK Pérovna UL 4:8Hanzlík
03.09.03středa20:30SetuzaHop Trop AAnderlecht 5:0Habrdle
05.09.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A"12:4Matějka
2.kolo
08.09.03pondělí16:30UT SNPCombixHadidas 5:3Matějka
08.09.03pondělí21:00SetuzaRelaxHop Trop A 6:5Řízek
10.09.03středa18:30UT SNPAnderlechtFSC SKP Viktoria 0:5Habrdle
11.09.03čtvrtek20:30WHC KBFC Sokol UL "A"Sonáta 1:6Hanzlík
12.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Bílý Balet "A" 6:6Matějka
3.kolo
15.09.03pondělí19:00UT StaráHadidasBílý Balet "A"13:1Matějka
15.09.03pondělí19:00WHC KBSonátaAnderlecht 5:0Kresta
17.09.03středa20:30SetuzaHop Trop AFK Pérovna UL 5:7Hanzlík
19.09.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaRelax10:8Habrdle
19.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 6:2Běle
4.kolo
22.09.03pondělí16:30UT SNPCombixHop Trop A10:5Matějka
22.09.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 7:3Hanzlík
22.09.03pondělí21:00SetuzaRelaxSonáta 4:8Habrdle
24.09.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Bílý Balet "A" 3:7Kresta
12.11.03středa18:30UT SNPAnderlechtKMK Tornádo "UL" 0:5Matějka
5.kolo
29.09.03pondělí19:00WHC KBSonátaFK Pérovna UL 4:6Hanzlík
01.10.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Anderlecht 5:0Matějka
01.10.03středa20:30SetuzaHop Trop AHadidas 6:6Hanzlík
03.10.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaCombix 9:7Hanzlík
03.10.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Relax 4:5Habrdle
6.kolo
06.10.03pondělí17:00UT SNPCombixSonáta 2:4Matějka
06.10.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL"12:4Hanzlík
06.10.03pondělí21:00T-MobileRelaxFC Sokol UL "A" 7:7Kresta
08.10.03středa19:00UT SNPHadidasFSC SKP Viktoria 4:5Matějka
10.10.03pátek17:00UT SNPAnderlechtBílý Balet "A" 0:5Miněk
7.kolo
13.10.03pondělí17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 3:5Matějka
13.10.03pondělí19:00WHC KBSonátaHadidas 3:3Hanzlík
13.10.03pondělí19:00UT StaráHop Trop ABílý Balet "A" 4:8Kresta
15.10.03středa18:30UT SNPAnderlechtRelax 0:5Miněk
15.10.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 3:5Hanzlík
8.kolo
20.10.03pondělí16:30UT SNPCombixFC Sokol UL "A" 8:2Matějka
20.10.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULAnderlecht 5:0Hanzlík
20.10.03pondělí21:00SetuzaRelaxBílý Balet "A" 3:8Kresta
22.10.03středa19:00UT SNPHadidasKMK Tornádo "UL" 4:2Matějka
22.10.03středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 8:5Hanzlík
9.kolo
27.10.03pondělí18:00UT StaráFSC SKP ViktoriaBílý Balet "A" 9:4Matějka
27.10.03pondělí19:00WHC KBSonátaHop Trop A 7:5Hanzlík
27.10.03pondělí21:00SetuzaRelaxFK Pérovna UL 6:6Kresta
29.10.03středa18:30UT SNPAnderlechtCombix 0:5Matějka
29.10.03středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hadidas 4:4Hanzlík
10.kolo
03.11.03pondělí16:30UT SNPCombixRelax 9:7Matějka
03.11.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULBílý Balet "A" 7:2Miněk
05.11.03středa19:00UT SNPHadidasAnderlecht 5:0Kresta
05.11.03středa20:30SetuzaHop Trop AKMK Tornádo "UL" 4:3Miněk
07.11.03pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaSonáta 8:8Matějka
11.kolo
10.11.03pondělí18:00UT StaráSonátaBílý Balet "A" 8:5Habrdle
10.11.03pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULCombix 4:7Hanzlík
10.11.03pondělí21:00SetuzaRelaxHadidas 7:8Miněk
10.11.03pondělí21:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hop Trop A 4:3Hanzlík
14.11.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 8:9Habrdle
12.kolo
AnderlechtHop Trop A 0:5
22.03.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHadidas13:3Matějka
24.03.04středa17:30UT StaráBílý Balet "A"Combix 3:7Habrdle
24.03.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 6:4Matějka
26.03.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Sonáta 6:3Matějka
13.kolo
FSC SKP ViktoriaAnderlecht 5:0
29.03.04pondělí19:00WHC KBSonátaFC Sokol UL "A" 8:4Hanzlík
31.03.04středa18:30UT StaráBílý Balet "A"KMK Tornádo "UL" 1:4Matějka
31.03.04středa20:00UT SNPHadidasCombix 1:3Nový
31.03.04středa20:30SetuzaHop Trop ARelax 4:2Habrdle
14.kolo
AnderlechtSonáta 0:5
05.04.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 7:3Matějka
05.04.04pondělí21:00SetuzaRelaxFSC SKP Viktoria 3:11Habrdle
07.04.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 3:5Hanzlík
07.04.04středa20:00UT SNPBílý Balet "A"Hadidas 8:4Habrdle
15.kolo
KMK Tornádo "UL"Anderlecht 5:0
14.04.04středa19:00UT StaráBílý Balet "A"FC Sokol UL "A" 6:4Matějka
14.04.04středa20:00WHC KBSonátaRelax 6:5Hanzlík
14.04.04středa20:30SetuzaHop Trop ACombix 4:8Kresta
16.04.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:6Habrdle
16.kolo
AnderlechtFC Sokol UL "A" 0:5
19.04.04pondělí16:00UT SNPCombixFSC SKP Viktoria 2:2Matějka
19.04.04pondělí21:00SetuzaRelaxKMK Tornádo "UL" 5:5Kresta
21.04.04středa20:00UT SNPHadidasHop Trop A 7:2Kresta
10.05.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSonáta 5:3Hanzlík
17.kolo
Bílý Balet "A"Anderlecht 5:0
26.04.04pondělí19:00WHC KBSonátaCombix 4:2Matějka
28.04.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Relax 6:4Kresta
30.04.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaHadidas 3:2Nový
30.04.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 0:11Matějka
18.kolo
RelaxAnderlecht 5:0
03.05.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A"11:5Matějka
05.05.04středa20:00UT SNPHadidasSonáta 4:4Matějka
05.05.04středa20:30SetuzaBílý Balet "A"Hop Trop A 3:3Kresta
07.05.04pátek19:30UT SNPCombixKMK Tornádo "UL"10:3Matějka
19.kolo
AnderlechtFK Pérovna UL 0:5
10.05.04pondělí19:00UT StaráBílý Balet "A"Relax 4:3Kalina
12.05.04středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Combix 5:10Kresta
14.05.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaHop Trop A 6:6Nový
14.05.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hadidas 8:1Hanzlík
20.kolo
CombixAnderlecht 5:0
17.05.04pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULRelax 9:6Matějka
19.05.04středa20:00UT SNPHadidasFC Sokol UL "A" 4:8Matějka
19.05.04středa20:30SetuzaHop Trop ASonáta 3:5Hanzlík
21.05.04pátek19:00SKPBílý Balet "A"FSC SKP Viktoria 2:5Kresta
21.kolo
AnderlechtHadidas 0:5
24.05.04pondělí19:00WHC KBSonátaFSC SKP Viktoria 5:4Matějka
24.05.04pondělí21:00SetuzaRelaxCombix 7:13Matějka
26.05.04středa18:00UT StaráBílý Balet "A"FK Pérovna UL 2:10Matějka
28.05.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 7:2Matějka
22.kolo
31.05.04pondělí16:00UT SNPCombixFK Pérovna UL 0:4Matějka
31.05.04pondělí19:00WHC KBBílý Balet "A"Sonáta 3:4Nový
02.06.04středa20:00UT SNPHadidasRelax 5:5Matějka
02.06.04středa20:30SetuzaHop Trop AFC Sokol UL "A" 7:3Nový
04.06.04pátek19:00SKPFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 4:7Kresta

celkem záznamů: 110

generováno za 0.12 sekund