Dnes je pondělí 23.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 146

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2003/2004 3.třída
1.kolo
15.09.03pondělí19:00SKPChaloupkaPupkins 4:6Miněk
16.09.03úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"CSKA Výšina 4:5Běle
16.09.03úterý20:30UT SNPMěstské DivadloKarko 3:2Kalina
19.09.03pátek18:00UT SNPSaharaDebris 8:3Běle
19.09.03pátek20:00LibouchecVykrouhlaBK 200314:5Hanzlík
2.kolo
15.09.03pondělí20:30UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 8:3Matějka
23.09.03úterý19:00UT StaráDebrisChaloupka 2:6Běle
24.09.03středa17:00UT 12.ZŠBK 2003Nic Moc Boys "B" 4:8Běle
24.09.03středa18:45SKPPupkinsMěstské Divadlo 6:6Hanzlík
26.09.03pátek17:00UT MojžířCSKA VýšinaSahara 1:8Hanzlík
3.kolo
29.09.03pondělí19:00SKPChaloupkaCSKA Výšina 6:2Řízek
30.09.03úterý17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "B"FC Resslovka 5:5Běle
30.09.03úterý18:30UT SNPMěstské DivadloDebris 5:5Kresta
02.10.03čtvrtek19:00UT SNPKarkoPupkins 4:6Řízek
03.10.03pátek18:00UT SNPSaharaBK 200321:3Habrdle
4.kolo
07.10.03úterý19:00UT StaráDebrisKarko 3:2Habrdle
08.10.03středa17:00UT 12.ZŠBK 2003Chaloupka 0:8Habrdle
09.10.03čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaSahara 2:18Matějka
10.10.03pátek16:30UT MojžířCSKA VýšinaMěstské Divadlo 5:6Řízek
10.10.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaNic Moc Boys "B" 5:2Řízek
5.kolo
13.10.03pondělí19:00UT SNPChaloupkaFC Resslovka10:3Habrdle
13.10.03pondělí20:00UT SNPMěstské DivadloBK 200310:3Matějka
15.10.03středa18:45SKPPupkinsDebris 6:3Habrdle
16.10.03čtvrtek20:00UT SNPKarkoCSKA Výšina 3:4Kalina
17.10.03pátek18:00UT SNPSaharaVykrouhla 7:7Habrdle
6.kolo
21.10.03úterý16:30UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Sahara12:1Řízek
22.10.03středa17:00UT 12.ZŠBK 2003Karko 2:5Habrdle
23.10.03čtvrtek20:00UT SNPFC ResslovkaMěstské Divadlo 2:5Kresta
24.10.03pátek18:45LibouchecVykrouhlaChaloupka 2:9Řízek
19.11.03středa18:45SKPCSKA VýšinaPupkins 5:11Matějka
7.kolo
27.10.03pondělí19:00SKPChaloupkaNic Moc Boys "B" 6:5Kresta
27.10.03pondělí20:00UT SNPMěstské DivadloVykrouhla 2:3Miněk
28.10.03úterý19:00UT StaráDebrisCSKA Výšina 8:2Řízek
29.10.03středa18:45SKPPupkinsBK 200314:1Kresta
30.10.03čtvrtek20:00UT SNPKarkoFC Resslovka 5:8Kresta
8.kolo
04.11.03úterý16:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Městské Divadlo 4:0Miněk
04.11.03úterý20:00UT SNPFC ResslovkaPupkins 5:8Matějka
05.11.03středa17:00SKPBK 2003Debris 3:5Řízek
07.11.03pátek18:00UT SNPSaharaChaloupka10:4Kresta
07.11.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaKarko 3:14Hanzlík
9.kolo
10.11.03pondělí20:00UT SNPMěstské DivadloSahara 5:9Řízek
11.11.03úterý18:00UT StaráDebrisFC Resslovka 7:7Matějka
11.11.03úterý20:00UT SNPCSKA VýšinaBK 2003 6:5Kresta
12.11.03středa18:45SKPPupkinsVykrouhla 5:2Matějka
13.11.03čtvrtek20:00UT SNPKarkoNic Moc Boys "B" 3:4Matějka
10.kolo
03.09.03středa18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Pupkins 1:0Běle
17.11.03pondělí19:00SKPChaloupkaMěstské Divadlo 7:4Hanzlík
18.11.03úterý19:00UT SNPFC ResslovkaCSKA Výšina 0:2Matějka
21.11.03pátek18:00UT SNPSaharaKarko16:4Habrdle
21.11.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaDebris 1:3Hanzlík
11.kolo
09.09.03úterý19:00UT StaráDebrisNic Moc Boys "B" 5:2Habrdle
24.11.03pondělí19:00SKPKarkoChaloupka 5:4Hanzlík
26.11.03středa17:00SKPBK 2003FC Resslovka 7:9Matějka
26.11.03středa18:45SKPPupkinsSahara11:6Matějka
28.11.03pátek18:00UT SNPCSKA VýšinaVykrouhla 3:5Habrdle
12.kolo
17.03.04středa17:30UT StaráDebrisMěstské Divadlo 3:1Řízek
17.03.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecFC Resslovka 6:12Hanzlík
17.03.04středa18:45SKPPupkinsKarko11:3Řízek
19.03.04pátek16:00UT MojžířCSKA VýšinaChaloupka 3:6
19.03.04pátek16:00UT A.ČeskéFK JamajkaVykrouhla 2:3Nový
19.03.04pátek18:00UT SeverkaSportbarNic Moc Boys "B" 7:7Matějka
16.06.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Sahara 6:7Matějka
13.kolo
22.03.04pondělí19:00SKPChaloupkaBK 2003 4:2Řízek
24.03.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecPupkins 4:8Hanzlík
25.03.04čtvrtek16:00UT A.ČeskéFK JamajkaNic Moc Boys "B" 2:8Řízek
25.03.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoDebris 5:7Habrdle
25.03.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloCSKA Výšina 2:6Habrdle
26.03.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Resslovka13:4Řízek
19.04.04pondělí18:00UT SeverkaSportbarSahara11:7Matějka
14.kolo
31.03.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaSahara 3:13Hanzlík
31.03.04středa17:00UT MojžířCSKA VýšinaKarko 3:6Nový
31.03.04středa17:30UT StaráDebrisPupkins 6:6Matějka
31.03.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Městské Divadlo 2:4Řízek
31.03.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecVykrouhla 5:5Hanzlík
01.04.04čtvrtek18:30UT SNPFC ResslovkaNic Moc Boys "B" 0:5Košťál
02.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarChaloupka 8:2Matějka
15.kolo
06.04.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Vykrouhla 0:2Kalina
07.04.04středa18:30LibouchecFC Intier ChlumecDebris 2:6Řízek
07.04.04středa18:45SKPPupkinsCSKA Výšina10:7Kalina
08.04.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoBK 2003 8:2Miněk
08.04.04čtvrtek20:00UT SNPSaharaFC Resslovka 6:8Miněk
09.04.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaChaloupka 3:14Nový
09.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarMěstské Divadlo16:4Řízek
16.kolo
12.04.04pondělí17:00UT MojžířCSKA VýšinaDebris 6:3Řízek
14.04.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaMěstské Divadlo 5:0Hanzlík
14.04.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Pupkins 5:3Košťál
14.04.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecNic Moc Boys "B" 6:3Nový
15.04.04čtvrtek18:30UT SNPFC ResslovkaChaloupka 4:4Miněk
16.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarKarko 5:1Kalina
16.04.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaSahara 5:8Nový
17.kolo
19.04.04pondělí19:00SKPChaloupkaVykrouhla 5:3Nový
21.04.04středa18:00UT StaráDebrisBK 2003 2:5Řízek
21.04.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecCSKA Výšina 4:6Miněk
22.04.04čtvrtek18:30UT SNPSaharaNic Moc Boys "B" 7:2Matějka
22.04.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloFC Resslovka 4:4Matějka
23.04.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaKarko 3:10Řízek
23.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarPupkins 9:3Nový
18.kolo
27.04.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Chaloupka 1:10Nový
27.04.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaKarko 8:6Matějka
28.04.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaPupkins 3:11Hanzlík
28.04.04středa18:00UT SeverkaBK 2003CSKA Výšina 7:2Habrdle
28.04.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecSahara 3:13Košťál
30.04.04pátek18:00UT SeverkaSportbarDebris12:2Habrdle
30.04.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaMěstské Divadlo 5:4Hanzlík
19.kolo
05.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecBK 2003 3:3Habrdle
05.05.04středa18:45SKPPupkinsFC Resslovka 4:4Řízek
06.05.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoVykrouhla 2:3Řízek
06.05.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloNic Moc Boys "B" 6:5Řízek
07.05.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaDebris 2:6Hanzlík
07.05.04pátek18:00UT SeverkaSportbarCSKA Výšina10:6Habrdle
14.06.04pondělí19:00SKPChaloupkaSahara 3:9Matějka
20.kolo
11.05.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Karko 4:3Nový
11.05.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaDebris 3:4Matějka
12.05.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaCSKA Výšina 4:7Nový
12.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecChaloupka 3:7Habrdle
14.05.04pátek18:00UT SNPSaharaMěstské Divadlo 6:4Hanzlík
14.05.04pátek18:00UT SeverkaSportbarBK 2003 5:3Habrdle
14.05.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaPupkins 3:16Řízek
21.kolo
19.05.04středa18:00UT StaráDebrisVykrouhla 3:6Kresta
19.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecSportbar 3:12Habrdle
19.05.04středa18:45SKPPupkinsNic Moc Boys "B"11:6Košťál
20.05.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoSahara 2:7Matějka
20.05.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloChaloupka 5:10Matějka
21.05.04pátek17:00UT A.ČeskéFK JamajkaBK 2003 4:6Nový
21.05.04pátek17:00UT MojžířCSKA VýšinaFC Resslovka15:1Hanzlík
22.kolo
25.05.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"Debris 9:0Řízek
25.05.04úterý19:00UT SNPFC ResslovkaBK 2003 9:7Matějka
26.05.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaSportbar 5:7Kresta
26.05.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecMěstské Divadlo 4:7Hanzlík
27.05.04čtvrtek18:30UT SNPChaloupkaKarko 8:5Košťál
28.05.04pátek18:00UT SNPSaharaPupkins 6:7Matějka
28.05.04pátek19:00LibouchecVykrouhlaCSKA Výšina 5:0Řízek
23.kolo
02.06.04středa18:00UT SeverkaBK 2003Vykrouhla 6:2Košťál
02.06.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecFK Jamajka 2:3Řízek
02.06.04středa18:45SKPPupkinsChaloupka 6:5Kresta
03.06.04čtvrtek18:00UT MojžířCSKA VýšinaNic Moc Boys "B" 3:3Hanzlík
03.06.04čtvrtek18:30UT SNPKarkoMěstské Divadlo 6:6Matějka
04.06.04pátek18:00UT SeverkaSportbarFC Resslovka 5:0Řízek
21.06.04pondělí17:00UT StaráDebrisSahara 7:9Hanzlík
24.kolo
07.06.04pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 7:2
08.06.04úterý18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "B"BK 200313:4Řízek
09.06.04středa17:00UT A.ČeskéFK JamajkaFC Resslovka 2:4Habrdle
09.06.04středa18:30UT Všebo.FC Intier ChlumecKarko 8:5Kresta
10.06.04čtvrtek18:30UT SNPSaharaCSKA Výšina 8:2Matějka
10.06.04čtvrtek20:00UT SNPMěstské DivadloPupkins 5:8Matějka
11.06.04pátek18:00UT SeverkaSportbarVykrouhla 8:3Hanzlík

celkem záznamů: 146

generováno za 0.22 sekund