Dnes je pondělí 23.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2003/2004 2.třída
1.kolo
02.09.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoJadran 8:14Matějka
03.09.03středa19:00UT StaráTelecomFC Libouchec 7:4Miněk
03.09.03středa20:00SKPJoalisSoptík 9:5Hanzlík
05.09.03pátek18:00hala UJEPRychlé PípyFlamengo UL 2:1Běle
05.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Bílý Balet "B" 4:2Hanzlík
19.03.04pátek18:00UT SNPLindeFC Kolbenschmidt cz 2:4Hanzlík
2.kolo
09.09.03úterý18:00UT StaráSoptíkLinde 5:7Miněk
09.09.03úterý18:00UT SNPJadranRychlé Pípy 3:3Matějka
10.09.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czTelecom 7:7Habrdle
12.09.03pátek16:30UT SNPKMK Tornádo "B"Horal Stebno 6:11Matějka
12.09.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULJoalis 5:6Matějka
12.09.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecBílý Balet "B" 5:9Hanzlík
3.kolo
UT StaráTelecomSoptík10:12
17.09.03středa16:00UT StaráLindeFlamengo UL 5:7Hanzlík
17.09.03středa20:00UT SNPJoalisJadran13:8Habrdle
18.09.03čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"Horal Stebno 8:6
19.09.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:13Hanzlík
19.09.03pátek19:00UT StaráRychlé PípyKMK Tornádo "B" 4:5Kalina
4.kolo
23.09.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoRychlé Pípy 3:11Miněk
24.09.03středa18:00UT StaráSoptíkFC Libouchec10:7Kresta
24.09.03středa18:30UT SNPJadranLinde 7:5Matějka
24.09.03středa20:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "B" 1:7
26.09.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULTelecom 9:3Matějka
26.09.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Joalis 5:9Matějka
5.kolo
29.09.03pondělí18:00UT StaráBílý Balet "B"Rychlé Pípy 4:3
01.10.03středa16:00UT StaráLindeKMK Tornádo "B"14:5Běle
01.10.03středa19:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 4:7Řízek
01.10.03středa20:00UT SNPJoalisHoral Stebno 9:4Habrdle
03.10.03pátek16:30UT SNPFC Kolbenschmidt czSoptík 1:6Habrdle
03.10.03pátek18:00UT StaráTelecomJadran 2:6Řízek
6.kolo
06.10.03pondělí17:00UT StaráSoptíkBílý Balet "B" 3:1Řízek
07.10.03úterý18:30UT SNPJadranFC Libouchec 5:4Miněk
07.10.03úterý19:30UT SNPHoral StebnoLinde10:10Miněk
10.10.03pátek18:00UT StaráRychlé PípyJoalis 3:5Běle
10.10.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 5:4Habrdle
10.10.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Telecom 4:5Habrdle
7.kolo
14.10.03úterý17:00UT StaráBílý Balet "B"Joalis 8:1Řízek
15.10.03středa16:00UT StaráLindeRychlé Pípy 8:2Kresta
15.10.03středa17:00UT StaráSoptíkFlamengo UL 2:7Kresta
15.10.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czJadran 6:4Miněk
15.10.03středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "B" 3:11Řízek
17.10.03pátek17:00UT StaráTelecomHoral Stebno10:4Matějka
8.kolo
21.10.03úterý17:00UT SNPHoral StebnoFC Libouchec10:4Matějka
21.10.03úterý18:30UT SNPJadranSoptík 5:7Matějka
22.10.03středa20:00UT SNPJoalisLinde 8:7Matějka
24.10.03pátek16:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Kolbenschmidt cz 0:1Kresta
24.10.03pátek18:00UT StaráRychlé PípyTelecom 5:7Kresta
24.10.03pátek19:30UT SNPFlamengo ULBílý Balet "B" 1:4
9.kolo
27.10.03pondělí17:00UT StaráSoptíkKMK Tornádo "B" 7:4Matějka
29.10.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czHoral Stebno 7:4Matějka
29.10.03středa17:00UT StaráBílý Balet "B"Linde 5:3
29.10.03středa18:30LibouchecFC LibouchecRychlé Pípy 0:10Řízek
31.10.03pátek17:00UT StaráTelecomJoalis 6:6Habrdle
31.10.03pátek18:00UT SNPFlamengo ULJadran 9:1Matějka
10.kolo
04.11.03úterý18:30UT SNPJadranBílý Balet "B" 3:4
05.11.03středa16:00UT StaráLindeTelecom 7:6Hanzlík
05.11.03středa17:00UT StaráHoral StebnoSoptík 9:6Hanzlík
05.11.03středa20:00UT SNPJoalisFC Libouchec 8:2Kresta
07.11.03pátek18:00UT StaráRychlé PípyFC Kolbenschmidt cz 5:6Habrdle
07.11.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 0:5Kresta
11.kolo
10.11.03pondělí17:00UT StaráBílý Balet "B"Telecom 4:2Habrdle
11.11.03úterý17:00UT StaráSoptíkRychlé Pípy 4:8Matějka
11.11.03úterý18:30UT SNPJadranKMK Tornádo "B" 9:7Kresta
12.11.03středa17:00UT SNPFC Kolbenschmidt czJoalis 3:4Matějka
13.11.03čtvrtek18:00T-MobileFlamengo ULHoral Stebno 9:10Hanzlík
14.11.03pátek19:00LibouchecFC LibouchecLinde 3:8Řízek
12.kolo
22.03.04pondělí17:00UT StaráBílý Balet "B"KMK Tornádo "B" 5:1
23.03.04úterý16:00UT StaráSoptíkJoalis 3:5Kresta
24.03.04středa18:00UT SNPJadranHoral Stebno11:6Nový
26.03.04pátek16:30UT SNPFlamengo ULRychlé Pípy 4:2Matějka
26.03.04pátek18:00UT SNPFC Kolbenschmidt czLinde 1:4Matějka
26.03.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecTelecom 5:4Řízek
13.kolo
29.03.04pondělí18:00UT StaráTelecomFC Kolbenschmidt cz 2:9Řízek
30.03.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoKMK Tornádo "B" 2:9Nový
30.03.04úterý18:30UT SNPLindeSoptík 9:6Nový
31.03.04středa18:30UT SNPJoalisFlamengo UL 5:8Nový
02.04.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyJadran 5:9Nový
02.04.04pátek17:00UT StaráBílý Balet "B"FC Libouchec10:1
14.kolo
06.04.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoBílý Balet "B" 3:6Nový
06.04.04úterý18:30UT SNPJadranJoalis 8:13Nový
07.04.04středa17:00UT StaráSoptíkTelecom 4:6Habrdle
09.04.04pátek18:00SKPFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 8:1Matějka
09.04.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Rychlé Pípy 2:2Matějka
09.04.04pátek21:00UT SNPFlamengo ULLinde 2:3Matějka
15.kolo
13.04.04úterý17:30UT SNPLindeJadran 5:7Matějka
13.04.04úterý19:00UT SNPJoalisKMK Tornádo "B" 6:7Matějka
14.04.04středa18:00UT StaráTelecomFlamengo UL 7:5Miněk
15.04.04čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"FC Kolbenschmidt cz 5:6
16.04.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyHoral Stebno 6:2Kresta
16.06.04středa19:00LibouchecFC LibouchecSoptík11:6
16.kolo
20.04.04úterý18:00UT SNPHoral StebnoJoalis 5:5Řízek
21.04.04středa18:30UT SNPJadranTelecom 9:6Kresta
22.04.04čtvrtek17:00UT StaráSoptíkFC Kolbenschmidt cz 5:15Košťál
23.04.04pátek16:30UT SNPFlamengo ULFC Libouchec11:2Matějka
23.04.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyBílý Balet "B" 3:2
23.04.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Linde 5:8Matějka
17.kolo
26.04.04pondělí18:00UT StaráTelecomKMK Tornádo "B" 6:8Říha
28.04.04středa18:30UT SNPLindeHoral Stebno 8:9Nový
29.04.04čtvrtek18:30UT SNPJoalisRychlé Pípy 9:5Košťál
30.04.04pátek17:00UT StaráBílý Balet "B"Soptík 1:2Nový
30.04.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecJadran 5:8Hanzlík
30.04.04pátek18:15UT SNPFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 4:2Matějka
18.kolo
04.05.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoTelecom 5:0Nový
05.05.04středa17:00UT SNPJoalisBílý Balet "B" 7:4
05.05.04středa18:30UT SNPJadranFC Kolbenschmidt cz 6:6Matějka
07.05.04pátek16:30UT SNPFlamengo ULSoptík 8:2Matějka
07.05.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyLinde 4:6Nový
07.05.04pátek21:00UT SNPKMK Tornádo "B"FC Libouchec 4:3Matějka
19.kolo
10.05.04pondělí18:00UT StaráTelecomRychlé Pípy 2:8Kalina
11.05.04úterý17:30UT SNPLindeJoalis 8:5Matějka
12.05.04středa18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "B" 2:12Matějka
13.05.04čtvrtek18:00UT StaráSoptíkJadran 5:10Řízek
14.05.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecHoral Stebno 2:8Řízek
14.06.04pondělí18:00UT StaráBílý Balet "B"Flamengo UL 4:2
20.kolo
18.05.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoFC Kolbenschmidt cz11:3Nový
18.05.04úterý18:30UT SNPJadranFlamengo UL 7:2Nový
19.05.04středa17:00UT SNPLindeBílý Balet "B" 6:6Matějka
19.05.04středa18:30UT SNPJoalisTelecom 7:4Matějka
21.05.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípyFC Libouchec 5:0Řízek
21.05.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Soptík 5:3Matějka
21.kolo
24.05.04pondělí18:00UT StaráTelecomLinde 5:3Nový
25.05.04úterý16:00UT StaráSoptíkHoral Stebno 7:6Kalina
26.05.04středa17:00UT StaráBílý Balet "B"Jadran 8:5
28.05.04pátek16:30UT SNPFC Kolbenschmidt czRychlé Pípy 1:4Matějka
28.05.04pátek18:00LibouchecFC LibouchecJoalis 8:9Řízek
28.05.04pátek21:00UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 2:7Matějka
22.kolo
31.05.04pondělí18:00UT StaráTelecomBílý Balet "B" 2:7
01.06.04úterý17:00UT SNPHoral StebnoFlamengo UL 6:5Řízek
02.06.04středa17:00UT SNPLindeFC Libouchec12:3Matějka
02.06.04středa18:30UT SNPJoalisFC Kolbenschmidt cz 5:6Matějka
04.06.04pátek17:00UT Všebo.Rychlé PípySoptík10:1Kresta
04.06.04pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "B"Jadran 3:4Matějka

celkem záznamů: 132

generováno za 0.15 sekund