Dnes je čtvrtek 20.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2003/2004 1.třída
1.kolo
01.09.03pondělí17:00UT A.ČeskéAkordTeta 8:4Hanzlík
01.09.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPTJ Fanda 4:2Běle
02.09.03úterý18:00UT StaráStřekov UnitedMěstská Policie 6:9Řízek
02.09.03úterý20:30SetuzaAS - CompHop Trop - "B" 0:5Hanzlík
03.09.03středa17:30UT SNPFlatusWayuptensky futsal team UL 4:7Hanzlík
08.09.03pondělí16:00UT Všebo.KMF Úder "A"Nic Moc Boys "A" 5:8Hanzlík
2.kolo
08.09.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Flatus 5:0Hanzlík
08.09.03pondělí17:00UT A.ČeskéMěstská PolicieNic Moc Boys "A" 6:8Kalina
08.09.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAkord 8:4Kresta
09.09.03úterý19:30UT SNPTJ FandaStřekov United 8:3Matějka
11.09.03čtvrtek18:00SetuzaTetaAS - Comp 7:6Kresta
19.11.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Morgan Commando TP 1:2Hanzlík
3.kolo
15.09.03pondělí17:00UT A.ČeskéAkordKMF Úder "A" 6:5Hanzlík
15.09.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPTeta 1:6Běle
16.09.03úterý17:00UT A.ČeskéMěstská PolicieTJ Fanda 2:3Hanzlík
16.09.03úterý20:30SetuzaAS - CompWayuptensky futsal team UL10:6Hanzlík
18.09.03čtvrtek18:00UT StaráStřekov UnitedHop Trop - "B" 4:8Matějka
19.09.03pátek18:00UT Všebo.FlatusNic Moc Boys "A" 1:11Běle
4.kolo
22.09.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"AS - Comp 3:8Hanzlík
22.09.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMorgan Commando TP10:3Kresta
23.09.03úterý20:00UT SNPTJ FandaNic Moc Boys "A" 3:2Matějka
24.09.03středa17:30UT SNPFlatusAkord 8:7Matějka
24.09.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Městská Policie 7:4Habrdle
25.09.03čtvrtek18:00SetuzaTetaStřekov United 8:2Miněk
5.kolo
Střekov UnitedWayuptensky futsal team UL 4:1
29.09.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPKMF Úder "A" 2:7Miněk
30.09.03úterý16:30UT A.ČeskéMěstská PolicieTeta 6:4Hanzlík
30.09.03úterý17:30UT SNPTJ FandaHop Trop - "B" 4:4Kresta
30.09.03úterý20:30SetuzaAS - CompFlatus 7:10Matějka
03.10.03pátek17:30UT Všebo.AkordNic Moc Boys "A" 1:5Běle
6.kolo
06.10.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Střekov United 3:2Habrdle
06.10.03pondělí16:30UT A.ČeskéAkordAS - Comp12:3Miněk
06.10.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULMěstská Policie12:6Hanzlík
08.10.03středa18:00UT SNPFlatusMorgan Commando TP 6:5Matějka
08.10.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Nic Moc Boys "A" 3:1Kresta
09.10.03čtvrtek18:00SetuzaTetaTJ Fanda 8:1Miněk
7.kolo
13.10.03pondělí17:00UT SNPTJ FandaWayuptensky futsal team UL 4:3Matějka
15.10.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Teta 6:3Habrdle
16.10.03čtvrtek20:30WHC KBMěstská PolicieKMF Úder "A" 6:9Matějka
17.10.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPAkord 4:4Hanzlík
17.10.03pátek17:30UT StaráStřekov UnitedFlatus 6:9Matějka
17.10.03pátek20:00SKPAS - CompNic Moc Boys "A" 7:2Řízek
8.kolo
20.10.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"TJ Fanda 4:4Miněk
20.10.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 3:6Hanzlík
21.10.03úterý20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP12:2Habrdle
22.10.03středa17:30UT SNPFlatusMěstská Policie 4:10Miněk
23.10.03čtvrtek18:00SetuzaTetaNic Moc Boys "A"13:1Miněk
24.10.03pátek20:00SKPAkordStřekov United 8:4Habrdle
9.kolo
27.10.03pondělí20:00WHC KBMěstská PolicieAkord 4:6Hanzlík
29.10.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMF Úder "A" 3:7Habrdle
30.10.03čtvrtek18:00SetuzaTetaWayuptensky futsal team UL 6:4Habrdle
31.10.03pátek17:00hala UJEPTJ FandaFlatus 7:6Miněk
31.10.03pátek18:00UT StaráStřekov UnitedAS - Comp 9:4Habrdle
31.10.03pátek20:00SKPMorgan Commando TPNic Moc Boys "A" 3:5Matějka
10.kolo
03.11.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULNic Moc Boys "A" 6:3Miněk
03.11.03pondělí16:00SetuzaKMF Úder "A"Teta 5:3Hanzlík
04.11.03úterý20:30SetuzaAS - CompMěstská Policie 5:5Habrdle
05.11.03středa16:00UT SNPFlatusHop Trop - "B" 1:8Habrdle
07.11.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPStřekov United 7:3Hanzlík
07.11.03pátek20:00SKPAkordTJ Fanda 4:5Matějka
11.kolo
10.11.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMF Úder "A" 6:9Hanzlík
12.11.03středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 2:8Kresta
13.11.03čtvrtek18:00SetuzaTetaFlatus10:1Miněk
14.11.03pátek20:00SKPStřekov UnitedNic Moc Boys "A" 2:5Miněk
20.11.03čtvrtek20:30WHC KBMěstská PolicieMorgan Commando TP 2:1Matějka
21.11.03pátek16:45hala UJEPTJ FandaAS - Comp 5:7Habrdle
12.kolo
22.03.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlatus 2:6Matějka
24.03.04středa16:00UT MojžířNic Moc Boys "A"KMF Úder "A" 3:1Hanzlík
24.03.04středa17:00UT SNPMěstská PolicieStřekov United 8:0Nový
24.03.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"AS - Comp 5:9Hanzlík
25.03.04čtvrtek18:00SetuzaTetaAkord 1:6Miněk
26.03.04pátek16:30hala UJEPTJ FandaMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
13.kolo
30.03.04úterý20:30SetuzaAS - CompTeta 4:7Matějka
02.04.04pátek16:30UT A.ČeskéAkordWayuptensky futsal team UL10:3Matějka
02.04.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 5:5Hanzlík
02.04.04pátek18:00UT SNPFlatusKMF Úder "A" 5:3Hanzlík
02.04.04pátek19:15UT StaráStřekov UnitedTJ Fanda 6:5Matějka
07.06.04pondělí18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Městská Policie 2:2Hanzlík
14.kolo
05.04.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULAS - Comp 3:5Matějka
07.04.04středa16:00UT MojžířKMF Úder "A"Akord 4:3Hanzlík
07.04.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Střekov United 4:3Matějka
09.04.04pátek16:30hala UJEPTJ FandaMěstská Policie 3:3Košťál
15.04.04čtvrtek18:00SetuzaTetaMorgan Commando TP 9:2Řízek
02.06.04středa17:00UT StaráNic Moc Boys "A"Flatus 6:1Hanzlík
15.kolo
13.04.04úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 7:9Hanzlík
14.04.04středa17:00UT SNPMěstská PolicieHop Trop - "B" 6:5Habrdle
16.04.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPWayuptensky futsal team UL 3:8Řízek
16.04.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordFlatus 4:6Habrdle
16.04.04pátek18:00UT Všebo.Nic Moc Boys "A"TJ Fanda 4:2Kresta
16.04.04pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedTeta 1:7Kalina
16.kolo
19.04.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULStřekov United 5:1Hanzlík
21.04.04středa16:00UT MojžířKMF Úder "A"Morgan Commando TP 5:2Nový
21.04.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"TJ Fanda 0:8Matějka
22.04.04čtvrtek18:00SetuzaTetaMěstská Policie 4:3Habrdle
23.04.04pátek18:00UT SNPFlatusAS - Comp 3:8Matějka
23.04.04pátek18:00UT A.ČeskéNic Moc Boys "A"Akord 7:6Řízek
17.kolo
27.04.04úterý20:30SetuzaAS - CompAkord11:6Řízek
28.04.04středa17:00UT SNPTJ FandaTeta 2:10Nový
30.04.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPFlatus 6:3Kresta
30.04.04pátek17:00UT SNPMěstská PolicieWayuptensky futsal team UL 5:8Matějka
30.04.04pátek19:15UT StaráStřekov UnitedKMF Úder "A" 1:12Habrdle
09.06.04středa20:30SetuzaNic Moc Boys "A"Hop Trop - "B" 1:1Miněk
18.kolo
03.05.04pondělí20:00SetuzaWayuptensky futsal team ULTJ Fanda 6:3Matějka
04.05.04úterý20:30SetuzaNic Moc Boys "A"AS - Comp 8:3Hanzlík
05.05.04středa17:00UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 3:4Nový
06.05.04čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop - "B" 3:3Košťál
07.05.04pátek18:00UT SNPFlatusStřekov United 8:5Matějka
07.05.04pátek18:00UT A.ČeskéAkordMorgan Commando TP 5:5Hanzlík
19.kolo
10.05.04pondělí16:00UT SNPMěstská PolicieFlatus11:6Matějka
12.05.04středa17:00UT SNPTJ FandaKMF Úder "A" 4:4Matějka
12.05.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:8Košťál
14.05.04pátek17:30UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Teta 2:8Kresta
14.05.04pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedAkord 3:6Habrdle
19.05.04středa18:00hala UJEPMorgan Commando TPAS - Comp 4:5Kalina
20.kolo
17.05.04pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULTeta 5:3Matějka
18.05.04úterý20:30SetuzaAS - CompStřekov United10:4Řízek
19.05.04středa17:00UT MojžířKMF Úder "A"Hop Trop - "B" 1:1Hanzlík
21.05.04pátek16:30hala UJEPNic Moc Boys "A"Morgan Commando TP 4:4Habrdle
21.05.04pátek18:00UT SNPFlatusTJ Fanda 4:10Matějka
21.05.04pátek18:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 3:6Nový
21.kolo
26.05.04středa17:00UT SNPMěstská PolicieAS - Comp10:4Nový
26.05.04středa18:30UT SNPTJ FandaAkord 4:6Nový
26.05.04středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Flatus 9:8Košťál
27.05.04čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A" 2:3Řízek
28.05.04pátek17:15UT Všebo.Nic Moc Boys "A"Wayuptensky futsal team UL 5:3Kresta
28.05.04pátek19:15UT SeverkaStřekov UnitedMorgan Commando TP 4:4Nový
22.kolo
01.06.04úterý20:30SetuzaAS - CompTJ Fanda 3:6Nový
03.06.04čtvrtek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Wayuptensky futsal team UL 4:4Hanzlík
04.06.04pátek16:30UT SNPFlatusTeta 4:9Matějka
04.06.04pátek16:30hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 5:14Hanzlík
04.06.04pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 6:3Nový
04.06.04pátek19:15UT SeverkaNic Moc Boys "A"Střekov United 6:4Řízek

celkem záznamů: 132

generováno za 0.12 sekund