Dnes je čtvrtek 20.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2002/2003 Okresní přebor
1.kolo
03.09.02úterý17:30UT SNPHadidasMorgan Commando TP13:3Matějka
04.09.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecKMF Úder "A" 0:5Hanzlík
04.09.02středa20:00UT SNPAS - CompMěstská Policie 9:1Matějka
05.09.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"ŠT ZOO Ústí n.L 1:6Matějka
06.09.02pátek17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Akord 3:3Běle
06.09.02pátek17:00UT StaráAnderlechtHop Trop - "B" 6:5Matějka
03.10.02čtvrtek16:30UT 12.ZŠCombixFlatus15:2Kresta
2.kolo
09.09.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Sokol Libouchec 3:7
10.09.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieFlatus 4:9Matějka
11.09.02středa20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Combix 3:14Hanzlík
12.09.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LHadidas 7:4Petruželka
13.09.02pátek17:00AkordAnderlecht15:4Habrdle
13.09.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 2:5Matějka
20.09.02pátek20:00UT SNPKMF Úder "A"AS - Comp 6:8Kresta
3.kolo
16.09.02pondělí17:00UT 12.ZŠCombixHadidas18:5Matějka
17.09.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieKMF Úder "A" 3:4Matějka
17.09.02úterý20:30UT SNPFlatusFC Sokol UL "A" 1:11Matějka
18.09.02středa17:30UT StaráAnderlechtMorgan Commando TP 8:4Kresta
18.09.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecAkord 9:6Hanzlík
18.09.02středa20:00UT SNPAS - CompHop Trop - "B" 9:2Matějka
20.09.02pátek17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"ŠT ZOO Ústí n.L 7:2Kresta
4.kolo
23.09.02pondělí17:00UT MojžířKMF Úder "A"Flatus 1:7Habrdle
24.09.02úterý19:00UT SNPHop Trop - "B"Městská Policie 1:1Matějka
24.09.02úterý20:30UT SNPHadidasFC Sokol UL "A" 3:5Matějka
26.09.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAnderlecht 7:3Miněk
27.09.02pátek17:00AkordAS - Comp 8:1Kresta
27.09.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPSokol Libouchec 7:12
27.09.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Combix 6:10Matějka
5.kolo
30.09.02pondělí17:00UT 12.ZŠCombixAnderlecht11:2Habrdle
30.09.02pondělí17:00KMF Úder "A"Hop Trop - "B" 5:5Hanzlík
01.10.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieAkord 4:5Matějka
01.10.02úterý20:30UT SNPFlatusHadidas 6:7Matějka
02.10.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecŠT ZOO Ústí n.L 9:4Matějka
02.10.02středa20:00UT SNPAS - CompMorgan Commando TP 6:5Miněk
03.10.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 4:3Hanzlík
6.kolo
07.10.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Flatus 5:6Hanzlík
08.10.02úterý19:00UT SNPHadidasKMK Tornádo "UL" 3:15Matějka
09.10.02středa18:00UT StaráAnderlechtFC Sokol UL "A" 5:4Kresta
09.10.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecCombix 4:13Hanzlík
10.10.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAS - Comp 9:6Kresta
11.10.02pátek17:00AkordKMF Úder "A" 3:4Miněk
11.10.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPMěstská Policie 2:8Matějka
7.kolo
14.10.02pondělí16:00KMF Úder "A"Morgan Commando TP 9:3Beran
14.10.02pondělí16:30UT 12.ZŠCombixAS - Comp 6:1Habrdle
14.10.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Akord 3:0Habrdle
15.10.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieŠT ZOO Ústí n.L 5:7Matějka
16.10.02středa17:30UT StaráAnderlechtHadidas 6:1Kresta
17.10.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sokol Libouchec 5:4Kalina
18.10.02pátek17:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Flatus 5:7Matějka
8.kolo
22.10.02úterý17:30UT SNPFlatusAkord 6:3Kresta
22.10.02úterý19:00UT SNPMěstská PolicieCombix 3:13Kresta
23.10.02středaLibouchecSokol LibouchecHadidas 6:11Hanzlík
24.10.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LKMF Úder "A" 5:5Miněk
25.10.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPHop Trop - "B" 1:4Habrdle
25.10.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "UL"Anderlecht11:4Matějka
25.10.02pátek20:00UT SNPAS - CompFC Sokol UL "A" 1:4Matějka
9.kolo
28.10.02pondělí16:00UT 12.ZŠCombixKMF Úder "A" 8:4Habrdle
28.10.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"ŠT ZOO Ústí n.L 5:0Matějka
29.10.02úterý17:30UT SNPHadidasAS - Comp 4:8Habrdle
30.10.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecKMK Tornádo "UL" 7:14Hanzlík
31.10.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Městská Policie 4:3Matějka
03.11.02neděle17:00SetuzaAkordMorgan Commando TP 4:6Matějka
15.11.02pátek16:00UT StaráAnderlechtFlatus 6:3Běle
10.kolo
04.11.02pondělí15:30KMF Úder "A"FC Sokol UL "A" 0:2Běle
04.11.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Combix 2:12Habrdle
04.11.02pondělí20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LAkord 2:2Miněk
05.11.02úterý18:00UT SNPMěstská PolicieHadidas 3:7Matějka
06.11.02středa20:00UT SNPAS - CompKMK Tornádo "UL" 3:7Kalina
07.11.02čtvrtek16:00UT StaráAnderlechtSokol Libouchec12:8Běle
08.11.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPFlatus10:10Matějka
11.kolo
CombixAkord 1:2Matějka
12.11.02úterý17:30UT SNPHadidasKMF Úder "A" 2:7Matějka
12.11.02úterý19:00UT SNPFlatusSokol Libouchec 5:5Kirilák
13.11.02středa19:30UT SNPAS - CompAnderlecht 4:15
14.11.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 5:2Habrdle
15.11.02pátek19:00hala UJEPMorgan Commando TPŠT ZOO Ústí n.L 2:15Miněk
15.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Městská Policie 9:6Kalina
12.kolo
Městská PolicieAnderlecht 2:4
18.11.02pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Hadidas 2:8Matějka
20.11.02středa18:15LibouchecSokol LibouchecAS - Comp10:7Hanzlík
21.11.02čtvrtek15:30UT MojžířKMF Úder "A"KMK Tornádo "UL" 3:5Hanzlík
21.11.02čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFlatus 9:5Kresta
22.11.02pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPCombix 6:7Miněk
05.12.02čtvrtek20:00WHC KBAkordFC Sokol UL "A" 3:4Hanzlík
13.kolo
26.11.02úterý16:45UT SNPHadidasAkord 4:7Matějka
26.11.02úterý18:00UT SNPFlatusAS - Comp 7:2Matějka
26.11.02úterý19:30UT SNPMěstská PolicieSokol Libouchec10:13Matějka
28.11.02čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 3:5Kalina
29.11.02pátek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LCombix 3:13Kresta
29.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop - "B" 7:2Kalina
03.12.02úterý18:00UT SNPAnderlechtKMF Úder "A" 8:6Běle
14.kolo
17.03.03pondělí19:00UT SNPHop Trop - "B"Anderlecht 6:2Kresta
19.03.03středa19:00UT SNPFlatusCombix 5:6Matějka
20.03.03čtvrtek21:00WHC KBMěstská PolicieAS - Comp 5:3Miněk
20.03.03čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LFC Sokol UL "A" 6:5Miněk
21.03.03pátek16:00hala UJEPMorgan Commando TPHadidas 2:6Matějka
21.03.03pátek16:00UT A.ČeskéAkordKMK Tornádo "UL" 5:5Hanzlík
21.03.03pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Sokol Libouchec 2:1Habrdle
15.kolo
24.03.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtAkord 8:9Habrdle
24.03.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixFC Sokol UL "A" 6:1Miněk
25.03.03úterý20:00UT SNPFlatusMěstská Policie 6:5Matějka
26.03.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecHop Trop - "B" 7:4Hanzlík
26.03.03středa20:30UT SNPHadidasŠT ZOO Ústí n.L 9:6Kresta
28.03.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP10:4Běle
28.03.03pátek21:00SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 3:8Habrdle
16.kolo
31.03.03pondělí17:00UT StaráMorgan Commando TPAnderlecht11:9Běle
31.03.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"AS - Comp 2:9Kresta
03.04.03čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LKMK Tornádo "UL" 3:4Kresta
03.04.03čtvrtek21:00WHC KBFC Sokol UL "A"Flatus 8:3Kresta
04.04.03pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Městská Policie 7:4Habrdle
04.04.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordSokol Libouchec 3:6Miněk
04.04.03pátek19:30UT SNPHadidasCombix 2:1Kresta
17.kolo
UT 12.ZŠCombixKMK Tornádo "UL"11:4Kresta
09.04.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecMorgan Commando TP 6:6Hanzlík
09.04.03středa20:30SetuzaAS - CompAkord16:9Habrdle
10.04.03čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Hadidas 4:4Kresta
10.04.03čtvrtek21:00WHC KBMěstská PolicieHop Trop - "B" 4:3Kresta
11.04.03pátek17:00UT SNPFlatusKMF Úder "A" 8:6Matějka
12.05.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtŠT ZOO Ústí n.L 5:2Miněk
18.kolo
UT SNPHadidasFlatus 3:3
14.04.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtCombix 3:8Kresta
14.04.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"KMF Úder "A" 1:3Habrdle
16.04.03středa20:30SetuzaMorgan Commando TPAS - Comp 8:8Hanzlík
17.04.03čtvrtek20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LSokol Libouchec 8:1Matějka
18.04.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordMěstská Policie 9:12Kresta
10.06.03úterý16:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 4:1Matějka
19.kolo
UT 12.ZŠCombixSokol Libouchec 7:3
23.04.03středa20:30SetuzaAS - CompŠT ZOO Ústí n.L 6:7Habrdle
24.04.03čtvrtek20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Anderlecht 0:5Kresta
25.04.03pátek17:00UT SNPFlatusHop Trop - "B"11:6Matějka
25.04.03pátek17:00UT MojžířKMF Úder "A"Akord 1:6Habrdle
25.04.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hadidas 2:2Matějka
29.04.03úterý18:00UT StaráMěstská PolicieMorgan Commando TP 4:5Kresta
20.kolo
28.04.03pondělí15:30UT SNPFlatusKMK Tornádo "UL"11:7Hanzlík
30.04.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecFC Sokol UL "A" 7:3Hanzlík
30.04.03středa20:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LMěstská Policie 7:2Miněk
30.04.03středa20:30SetuzaAS - CompCombix 4:4Kresta
01.05.03čtvrtek20:00UT SNPHadidasAnderlecht 4:4Matějka
02.05.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPKMF Úder "A" 6:2Hanzlík
02.05.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 3:7Miněk
21.kolo
UT A.ČeskéAkordFlatus 4:4
05.05.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtKMK Tornádo "UL" 8:6Matějka
05.05.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixMěstská Policie 9:2Miněk
05.05.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"Morgan Commando TP 3:1Habrdle
08.05.03čtvrtek20:00UT SNPHadidasSokol Libouchec 3:2Matějka
13.05.03úterý19:00WHC KBFC Sokol UL "A"AS - Comp 2:7Habrdle
05.06.03čtvrtek19:00UT MojžířKMF Úder "A"ŠT ZOO Ústí n.L 6:1Habrdle
22.kolo
13.05.03úterý17:00UT SNPFlatusAnderlecht 3:9Miněk
14.05.03středa20:30SetuzaAS - CompHadidas 5:6Hanzlík
15.05.03čtvrtek19:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LHop Trop - "B" 5:5Miněk
15.05.03čtvrtek20:00UT SNPMěstská PolicieFC Sokol UL "A" 1:3Matějka
16.05.03pátek17:00hala UJEPMorgan Commando TPAkord 8:6Hanzlík
16.05.03pátek18:00UT MojžířKMF Úder "A"Combix 5:8Habrdle
16.05.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Sokol Libouchec 3:2Matějka
23.kolo
19.05.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixHop Trop - "B" 8:2Kresta
21.05.03středa16:30UT SNPFlatusMorgan Commando TP 3:8Kresta
21.05.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecAnderlecht10:7Hanzlík
22.05.03čtvrtek19:00WHC KBFC Sokol UL "A"KMF Úder "A" 9:3Hanzlík
23.05.03pátek16:30UT SNPHadidasMěstská Policie13:5Miněk
23.05.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordŠT ZOO Ústí n.L 3:6Kresta
23.05.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"AS - Comp 8:8Matějka
24.kolo
26.05.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtAS - Comp11:9Miněk
26.05.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 2:7Habrdle
27.05.03úterý16:30UT SNPMěstská PolicieKMK Tornádo "UL" 6:9Miněk
28.05.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecFlatus 9:3Hanzlík
29.05.03čtvrtek19:00WHC KBŠT ZOO Ústí n.LMorgan Commando TP 3:9Miněk
30.05.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordCombix 3:2Kalina
30.05.03pátek18:00UT MojžířKMF Úder "A"Hadidas11:3Běle
25.kolo
02.06.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixMorgan Commando TP 6:5Matějka
02.06.03pondělí17:00UT A.ČeskéAnderlechtMěstská Policie 5:3Miněk
03.06.03úterý20:00UT SNPHadidasHop Trop - "B" 8:4Matějka
04.06.03středa16:30UT SNPFlatusŠT ZOO Ústí n.L 4:4Miněk
04.06.03středa20:30SetuzaAS - CompSokol Libouchec 4:7Habrdle
06.06.03pátek17:00UT A.ČeskéFC Sokol UL "A"Akord 5:2Hanzlík
06.06.03pátek19:30UT SNPKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A" 2:3Matějka
26.kolo
09.06.03pondělí17:00UT 12.ZŠCombixŠT ZOO Ústí n.L 6:2Kresta
09.06.03pondělí20:30UT SNPHop Trop - "B"KMK Tornádo "UL" 2:3Matějka
11.06.03středa18:15LibouchecSokol LibouchecMěstská Policie11:8Hanzlík
12.06.03čtvrtek20:30UT StaráMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 6:7Matějka
13.06.03pátek17:00UT A.ČeskéAkordHadidas14:2Běle
13.06.03pátek18:00UT MojžířKMF Úder "A"Anderlecht 7:9Habrdle
18.06.03středa20:30SetuzaAS - CompFlatus 7:7

celkem záznamů: 182

generováno za 0.17 sekund