Dnes je úterý 18.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 240

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2002/2003 2.třída
1.kolo
02.09.02pondělí17:00UT StaráSaharaRavel11:6Matějka
03.09.02úterý17:00UT StaráChaloupkaNic Moc Boys "B" 3:5Habrdle
04.09.02středa20:00WHC KBKarkoBílý Balet "B" 2:4Habrdle
05.09.02čtvrtek20:00UT SNPFC Kolbenschmidt czJadran10:1
06.09.02pátek17:00LibouchecVykrouhlaWayuptensky futsal team UL 3:1Hanzlík
06.09.02pátek18:00UT StaráFC ResslovkaFlamengo UL 2:9Matějka
06.09.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Debris 3:2
13.11.02středa18:45SKPPupkins1.FC Kostelníci "C"10:3Hanzlík
2.kolo
09.09.02pondělí18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Karko 2:5Běle
09.09.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULSahara 8:6Kresta
10.09.02úterý17:00UT StaráDebrisChaloupka 7:2Běle
10.09.02úterý17:30UT SNPJadranFC Resslovka 5:7Matějka
10.09.02úterý20:30UT SNPRavelFC Kolbenschmidt cz 7:2Matějka
11.09.02středa16:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Bílý Balet "B" 5:3Miněk
11.09.02středa16:45UT SNPFlamengo ULKMK Tornádo "B" 4:5Habrdle
11.09.02středa18:45SKPPupkinsVykrouhla 9:5
3.kolo
16.09.02pondělí17:00UT StaráSaharaPupkins 5:10Běle
16.09.02pondělí19:15SKPChaloupkaFlamengo UL 4:8Habrdle
17.09.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Nic Moc Boys "B" 6:1Kresta
18.09.02středa20:00WHC KBKarkoDebris 2:3Kalina
19.09.02čtvrtek17:00UT StaráFC ResslovkaRavel 6:4Běle
19.09.02čtvrtek20:00UT SNPWayuptensky futsal team ULFC Kolbenschmidt cz 8:5Matějka
20.09.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Jadran 9:4Kresta
20.09.02pátek19:00LibouchecVykrouhla1.FC Kostelníci "C" 6:7Hanzlík
4.kolo
23.09.02pondělí18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Nic Moc Boys "B" 3:5Běle
23.09.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFC Resslovka 4:4Hanzlík
24.09.02úterý17:00UT StaráDebrisBílý Balet "B" 3:4Habrdle
24.09.02úterý17:30UT SNPJadranChaloupka 4:0Matějka
25.09.02středa16:45UT SNPFlamengo ULKarko 2:5Kresta
26.09.02čtvrtek20:00UT SNPRavelKMK Tornádo "B" 4:6Matějka
27.09.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaSahara11:3Hanzlík
30.10.02středa18:45SKPPupkinsFC Kolbenschmidt cz 6:3Matějka
5.kolo
30.09.02pondělí17:00UT StaráSahara1.FC Kostelníci "C" 3:6Běle
30.09.02pondělí18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Debris 7:6Běle
30.09.02pondělí19:15SKPChaloupkaRavel 3:4
01.10.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Flamengo UL 2:5Habrdle
02.10.02středa17:30UT StaráFC ResslovkaPupkins 5:9Běle
02.10.02středa20:00WHC KBKarkoJadran 1:7Kalina
03.10.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czVykrouhla 3:5Matějka
04.10.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Wayuptensky futsal team UL 6:11Kresta
6.kolo
07.10.02pondělí17:00UT StaráSaharaFC Kolbenschmidt cz 6:3Běle
07.10.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULChaloupka11:4Miněk
08.10.02úterý16:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Debris 4:4Běle
08.10.02úterý17:30UT SNPJadranBílý Balet "B" 4:3Matějka
09.10.02středa16:45UT SNPFlamengo ULNic Moc Boys "B"10:2Matějka
09.10.02středa18:45SKPPupkinsKMK Tornádo "B"10:2
10.10.02čtvrtek20:00UT SNPRavelKarko 7:6Matějka
11.10.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Resslovka 5:4Hanzlík
7.kolo
14.10.02pondělí16:00UT StaráBílý Balet "B"Ravel 7:2Běle
14.10.02pondělí17:00UT StaráNic Moc Boys "B"Jadran 4:4Běle
14.10.02pondělí19:15SKPChaloupkaPupkins 1:11
15.10.02úterý17:00UT StaráDebrisFlamengo UL 4:8Běle
16.10.02středa20:00WHC KBKarkoWayuptensky futsal team UL 3:8Kalina
17.10.02čtvrtek20:00UT SNPFC Kolbenschmidt cz1.FC Kostelníci "C" 5:4Kresta
18.10.02pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Vykrouhla 6:5Matějka
27.03.03čtvrtek19:00UT SNPFC ResslovkaSahara 3:5
8.kolo
21.10.02pondělí17:00UT StaráSaharaKMK Tornádo "B" 2:6Běle
21.10.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULBílý Balet "B"13:1Matějka
23.10.02středa17:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Flamengo UL 3:3Běle
23.10.02středa20:00UT SNPJadranDebris 7:6Matějka
24.10.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Resslovka 5:0Matějka
24.10.02čtvrtek20:00UT SNPRavelNic Moc Boys "B" 3:3Matějka
01.01.03středa18:45SKPPupkinsKarko12:4Hanzlík
11.04.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaChaloupka 2:3Kresta
9.kolo
28.10.02pondělí19:15SKPChaloupkaSahara 6:10Kresta
29.10.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Pupkins 3:2Běle
30.10.02středa16:00UT StaráDebrisRavel 2:8Běle
30.10.02středa20:00UT SNPFlamengo ULJadran 6:4
30.10.02středa20:00WHC KBKarkoVykrouhla 5:3Kalina
01.11.02pátek16:00UT SNPNic Moc Boys "B"Wayuptensky futsal team UL 3:16Běle
01.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "B"FC Kolbenschmidt cz 3:2Kalina
24.01.03pátek20:00WHC KBFC Resslovka1.FC Kostelníci "C" 4:1Kalina
10.kolo
04.11.02pondělí16:00Setuza1.FC Kostelníci "C"Jadran 8:2Habrdle
04.11.02pondělí17:00UT SNPSaharaKarko 3:5Miněk
04.11.02pondělí21:00WHC KBWayuptensky futsal team ULDebris 6:3Hanzlík
05.11.02úterý19:30UT SNPRavelFlamengo UL 3:4Matějka
06.11.02středa18:00UT StaráFC ResslovkaKMK Tornádo "B" 4:6Beran
06.11.02středa18:45SKPPupkinsNic Moc Boys "B" 9:6Beran
07.11.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czChaloupka 4:4Matějka
08.11.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaBílý Balet "B" 3:9Miněk
11.kolo
20:00UT SNPKMK Tornádo "B"1.FC Kostelníci "C" 4:3Matějka
11.11.02pondělí19:15SKPChaloupkaFC Resslovka 3:3
12.11.02úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Sahara 6:2Běle
12.11.02úterý17:00UT StaráDebrisPupkins 1:6Běle
13.11.02středa16:45UT SNPFlamengo ULWayuptensky futsal team UL 3:4Miněk
13.11.02středa18:00UT SNPJadranRavel 6:5Miněk
13.11.02středa20:00WHC KBKarkoFC Kolbenschmidt cz 3:7Kalina
15.11.02pátek17:00UT SNPNic Moc Boys "B"Vykrouhla 6:3Matějka
12.kolo
18.11.02pondělí16:00SetuzaSaharaNic Moc Boys "B" 6:12Miněk
18.11.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULJadran 3:2Kresta
21.11.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czBílý Balet "B" 2:4Miněk
22.11.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaDebris 7:5Hanzlík
22.11.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "B"Chaloupka 8:4Beran
22.11.02pátek21:00SetuzaFC ResslovkaKarko 5:5Beran
16.12.02pondělí21:00Setuza1.FC Kostelníci "C"Ravel 5:0Kalina
25.06.03středa18:45SKPPupkinsFlamengo UL 6:9Hanzlík
13.kolo
25.11.02pondělí16:00UT StaráBílý Balet "B"FC Resslovka 2:5Běle
25.11.02pondělí19:15SKPChaloupka1.FC Kostelníci "C" 5:9
26.11.02úterý17:00UT StaráDebrisSahara 4:7Běle
27.11.02středa16:45UT SNPFlamengo ULVykrouhla 7:1Hanzlík
27.11.02středa18:00UT SNPJadranPupkins10:4Hanzlík
27.11.02středa20:00WHC KBKarkoKMK Tornádo "B" 3:4Kalina
28.11.02čtvrtek20:00UT SNPRavelWayuptensky futsal team UL 3:14Matějka
29.11.02pátek18:15UT SNPNic Moc Boys "B"FC Kolbenschmidt cz 4:8Matějka
14.kolo
02.12.02pondělí16:00SetuzaSaharaFlamengo UL 5:6Habrdle
04.12.02středa18:45SKPPupkinsRavel 8:3Kalina
05.12.02čtvrtek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czDebris 9:2Matějka
06.12.02pátek19:00LibouchecVykrouhlaJadran 3:2Hanzlík
06.12.02pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "B"Bílý Balet "B" 6:2Matějka
06.12.02pátek21:00SetuzaFC ResslovkaNic Moc Boys "B" 5:2Beran
16.12.02pondělí19:00SKPChaloupkaKarko 3:6Kresta
30.01.03čtvrtek20:00WHC KB1.FC Kostelníci "C"Wayuptensky futsal team UL 3:4Kalina
15.kolo
09.12.02pondělí19:15SKPChaloupkaBílý Balet "B" 3:3
09.12.02pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULPupkins 7:2Kalina
10.12.02úterý16:00UT StaráDebrisFC Resslovka 7:4Běle
11.12.02středa16:45UT SNPFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 2:4Matějka
11.12.02středa18:00UT SNPJadranSahara 6:3Matějka
11.12.02středa19:30UT SNPRavelVykrouhla 0:5Matějka
12.12.02čtvrtek21:00SetuzaNic Moc Boys "B"KMK Tornádo "B" 1:5Hanzlík
09.01.03čtvrtek20:00WHC KBKarko1.FC Kostelníci "C" 3:9Kalina
16.kolo
UT Stará1.FC Kostelníci "C"Pupkins 2:1
03.03.03pondělí19:00SKPNic Moc Boys "B"Chaloupka 4:5Hanzlík
03.03.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULVykrouhla10:2Kresta
04.03.03úterý16:00UT StaráBílý Balet "B"Karko 8:1Běle
04.03.03úterý18:00UT SNPJadranFC Kolbenschmidt cz 3:7Matějka
04.03.03úterý19:30UT SNPRavelSahara 1:5Matějka
06.03.03čtvrtek18:30T-MobileFlamengo ULFC Resslovka 7:3Matějka
26.03.03středa18:00UT StaráDebrisKMK Tornádo "B" 2:8Běle
17.kolo
10.03.03pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czRavel 6:2Matějka
10.03.03pondělí19:00UT SNPKarkoNic Moc Boys "B" 2:3Matějka
10.03.03pondělí19:00SKPChaloupkaDebris 8:3Kresta
11.03.03úterý17:00UT SNPSaharaWayuptensky futsal team UL 7:9Miněk
12.03.03středa19:00UT SNPFC ResslovkaJadran 7:6Kresta
14.03.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flamengo UL 4:3Habrdle
14.03.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaPupkins 2:7Hanzlík
27.03.03čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"1.FC Kostelníci "C" 3:6Miněk
19.kolo
18.03.03úterý18:00UT SNPJadranKMK Tornádo "B" 7:5Matějka
18.03.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Bílý Balet "B" 3:10Běle
18.03.03úterý19:30UT SNPRavelFC Resslovka 2:8Matějka
19.03.03středa18:00UT StaráDebrisKarko 4:3Habrdle
19.03.03středa18:45SKPPupkinsSahara 8:7Hanzlík
19.03.03středa20:00WHC KBFC Kolbenschmidt czWayuptensky futsal team UL 3:7Kalina
20.03.03čtvrtek18:30T-MobileFlamengo ULChaloupka 2:6Běle
24.03.03pondělí17:00UT StaráBílý Balet "B"Debris 8:1
24.03.03pondělí17:30UT SNPKarkoFlamengo UL 2:15Matějka
24.03.03pondělí19:00SKPChaloupkaJadran 5:6Kalina
24.03.03pondělí19:00UT SNPFC ResslovkaWayuptensky futsal team UL 3:8Matějka
25.03.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"1.FC Kostelníci "C" 3:3Běle
25.03.03úterý18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czPupkins 4:6Matějka
26.03.03středa19:00UT SNPSaharaVykrouhla 3:4Kresta
28.03.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Ravel 7:1Běle
31.03.03pondělí18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Vykrouhla 5:3Běle
20.kolo
01.04.03úterý19:30UT SNPRavelChaloupka 1:2Kresta
02.04.03středa18:00UT SNPFlamengo ULBílý Balet "B" 1:2Matějka
02.04.03středa18:00UT StaráDebrisNic Moc Boys "B" 1:6Kresta
02.04.03středa18:45SKPPupkinsFC Resslovka 5:10Hanzlík
02.04.03středa20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "B" 6:3Kalina
03.04.03čtvrtek18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Sahara14:4Miněk
04.04.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaFC Kolbenschmidt cz 2:11Hanzlík
07.04.03pondělí18:00UT SNPJadranKarko 2:4Kalina
21.kolo
07.04.03pondělí19:00SKPChaloupkaWayuptensky futsal team UL 3:5Habrdle
08.04.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Flamengo UL 3:2Běle
08.04.03úterý19:00UT SNPFC ResslovkaVykrouhla 4:1Kresta
09.04.03středa16:00UT StaráBílý Balet "B"Jadran 2:3Kalina
09.04.03středa18:00UT SNPKarkoRavel 2:4Matějka
09.04.03středa18:00UT StaráDebris1.FC Kostelníci "C" 3:9Miněk
11.04.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czSahara11:3Matějka
01.06.03neděle17:00UT SNPKMK Tornádo "B"Pupkins 9:4Kalina
22.kolo
14.04.03pondělí18:45SKPPupkinsChaloupka 3:13Kalina
14.04.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULKarko13:2Hanzlík
15.04.03úterý18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"FC Kolbenschmidt cz 4:5Běle
16.04.03středa18:00UT SNPFlamengo ULDebris 6:1Matějka
18.04.03pátek17:00UT SNPSaharaFC Resslovka10:2Matějka
18.04.03pátek18:30UT SNPJadranNic Moc Boys "B" 6:5Matějka
18.04.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaKMK Tornádo "B" 5:6Hanzlík
08.06.03neděle17:00UT StaráRavelBílý Balet "B" 0:5Běle
23.kolo
21.04.03pondělí19:00SKPChaloupkaVykrouhla 4:2Kalina
22.04.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Ravel 5:2Habrdle
22.04.03úterý19:00UT SNPKarkoPupkins11:5Kresta
23.04.03středa18:00UT SNPFlamengo UL1.FC Kostelníci "C" 2:6Kalina
23.04.03středa18:00UT StaráDebrisJadran 2:3Běle
23.04.03středa19:30UT SNPFC ResslovkaFC Kolbenschmidt cz 5:7Kalina
24.04.03čtvrtek17:00UT StaráBílý Balet "B"Wayuptensky futsal team UL 0:0Kalina
25.04.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"Sahara 5:5Matějka
24.kolo
UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "B" 2:2
18.04.03pátek18:45UT StaráPupkinsBílý Balet "B" 2:5Běle
28.04.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULNic Moc Boys "B"11:3Kresta
29.04.03úterý19:30UT SNPRavelDebris 0:4Habrdle
30.04.03středa18:30UT Stará1.FC Kostelníci "C"FC Resslovka13:1Běle
02.05.03pátek17:00UT SNPSaharaChaloupka 6:6Matějka
02.05.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaKarko 7:7Hanzlík
17.06.03úterý18:00UT SNPJadranFlamengo UL 7:8
25.kolo
05.05.03pondělí19:00SKPChaloupkaFC Kolbenschmidt cz 1:2Kalina
06.05.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Pupkins13:7Běle
06.05.03úterý18:00UT SNPJadran1.FC Kostelníci "C" 3:11Matějka
06.05.03úterý19:30UT SNPKarkoSahara 4:11Matějka
07.05.03středa18:00UT SNPFlamengo ULRavel 6:4Miněk
07.05.03středa18:00UT StaráDebrisWayuptensky futsal team UL 3:4Běle
09.05.03pátek17:00UT StaráBílý Balet "B"Vykrouhla11:0Matějka
09.05.03pátek18:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Resslovka10:1Matějka
26.kolo
12.05.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULFlamengo UL 8:5Kresta
13.05.03úterý18:30UT SNPRavelJadran 1:6Matějka
13.05.03úterý20:00UT SNPFC ResslovkaChaloupka10:2Matějka
14.05.03středa18:45SKPPupkinsDebris 7:7Kresta
15.05.03čtvrtek18:30UT Stará1.FC Kostelníci "C"KMK Tornádo "B" 0:1Běle
16.05.03pátek17:00UT SNPSaharaBílý Balet "B" 2:6Matějka
16.05.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKarko 5:2Matějka
16.05.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaNic Moc Boys "B"10:5Hanzlík
27.kolo
19.05.03pondělí19:00SKPChaloupkaKMK Tornádo "B" 6:5Miněk
20.05.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"Sahara 5:4Běle
20.05.03úterý18:30UT SNPRavel1.FC Kostelníci "C" 4:4Kresta
21.05.03středa18:00UT SNPFlamengo ULPupkins 3:4Kresta
21.05.03středa18:00UT StaráBílý Balet "B"FC Kolbenschmidt cz 0:4Habrdle
21.05.03středa19:00UT StaráDebrisVykrouhla 3:4Habrdle
21.05.03středa19:30UT SNPKarkoFC Resslovka 3:6Kresta
23.05.03pátek18:30UT SNPJadranWayuptensky futsal team UL 6:0Matějka
28.kolo
26.05.03pondělí20:00WHC KBWayuptensky futsal team ULRavel 5:2Kresta
27.05.03úterý18:30UT Stará1.FC Kostelníci "C"Chaloupka 8:2Běle
28.05.03středa18:45SKPPupkinsJadran 5:6Kalina
28.05.03středa19:30UT SNPFC ResslovkaBílý Balet "B" 6:3Matějka
30.05.03pátek17:00UT SNPSaharaDebris10:1Matějka
30.05.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czNic Moc Boys "B" 3:2Matějka
30.05.03pátek19:00LibouchecVykrouhlaFlamengo UL 4:2Hanzlík
30.05.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Karko 7:4Matějka
29.kolo
02.06.03pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team UL1.FC Kostelníci "C" 2:2Kresta
03.06.03úterý18:00UT StaráNic Moc Boys "B"FC Resslovka 5:8Běle
03.06.03úterý18:30UT SNPRavelPupkins11:3Matějka
04.06.03středa18:00UT StaráBílý Balet "B"KMK Tornádo "B" 4:2Běle
04.06.03středa18:00UT SNPFlamengo ULSahara 2:3Matějka
04.06.03středa19:00UT StaráDebrisFC Kolbenschmidt cz 5:9Kresta
04.06.03středa19:30UT SNPKarkoChaloupka 0:4Matějka
06.06.03pátek18:00UT SNPJadranVykrouhla 6:7Matějka
30.kolo
10.06.03úterý18:00UT StaráBílý Balet "B"Chaloupka 7:4Hanzlík
10.06.03úterý19:00UT SNPFC ResslovkaDebris 2:4Matějka
11.06.03středa18:00UT Stará1.FC Kostelníci "C"Karko10:4Kalina
11.06.03středa18:45SKPPupkinsWayuptensky futsal team UL 3:10Habrdle
13.06.03pátek17:00UT SNPSaharaJadran 9:3Miněk
13.06.03pátek18:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 2:8Matějka
13.06.03pátek20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Nic Moc Boys "B" 4:3Matějka
19.06.03čtvrtek19:00LibouchecVykrouhlaRavel 2:4Hanzlík

celkem záznamů: 240

generováno za 0.13 sekund